tynka65 tynka65 komentáře u knih

Příliv Příliv Lucie Schánělová

Nejdříve musím pochválit obálku, protože ta je úžasná! A hlavně díky ní mě knížka zaujala. .. No a samotný příběh?! Já byla nadšená mezi Danielem a NIcole je neskutečná chemie. Daniel je ten "správný" bad boy, do kterého se nejde nezamilovat a NIcole je prostě dobrá, že ho ustojí. Trošku mi tam chyběla nějaká větší akce, nebo zvrat a být NIcole tak dám Danielovi trošku do těla ať si sype popel na hlavu..... Strašně se těším na další díl, upřímně doufám, že se nám v něm Daniel více otevře a přestane být tak tajuplný.
PROSÍM!! Víc takových českých počinů ! A je škoda, že knížka nemá takový hype jaký by si podle mě zasloužila.

05.06.2021 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

River Wilde mě nadchl, tak jsem se pustila do další knížky od autorky. A příběh Mii a Jordana se mi moc líbil, ačkoli byl opět místy velice smutný. Jordan byl úžasný napravený sukničkář a Mie jsem moc fandila, aby našla sílu postavit se na nohy.

28.05.2021 3 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Vicious mě překvapil, Ruckus mě ohromil, Scandalous mě zklamal a Bane mě okouzlil... Třetí díl mě nebavil, ale Bane naštěstí skvělou pověst hříšníků napravil. Příběh lehkovážného surfaře a holky, která toho za sebou táhne tolik, že je z ní jen skořápka jsem neskutečně hltala. Bane mi sednul a strašně jsem mu u Jess fandila. Jediné co mi zase vadí, je ten konec. Přeslazený epilog mi zase trošku zkazil dojem z celého příběhu. Asi je přestanu u L. J. Shen číst a budu spokojená. Jinak se moc těším na další autorčinu sérii a doufám, že se jí brzy dočkáme...

20.03.2021 4 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Dva nádherné příběhy lásky propojené do jednoho. Příběh Iry a Ruth mi nakonci zlomil srdce. Tak silně emotivní příběh jsem dlouho nečetla, a člověk jen doufá, že něco tak nádherného má před sebou v životě také.... No a příběh Lukea a Sophie se četl úplně sám. Před očima jsem celou dobu měla filmového Lukea a to byla ta pravá nádhera... Film miluju a všem doporučuji!!

28.02.2021 4 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Na životě je zajímavé to, že nikdy nevíte, kdy vám předvede něco, co vás zasáhne tak hluboko, že se nedokážete ubránit VDĚČNOSTI za všechno... i za to špatné.

.... Přesně tahle myšlenka, mi jde hlavou už od posledního ledna. Jen ne v tak krásně sofistikované podobě. Myslím, že mi jen autorka přečetla myšlenky a vložila je svou rukou na papír... Vděk a skromnost na tom bychom měli všichni zapracovat. Já u sebe začala už v lednu....

Krásná knížka, s krásným poselstvím, že i to špatné vás může v životě posunout k něčemu dobrému a krásnému, a že za svůj život zodpovídá každý sám. A on dál plyne, i když my stojíme na místě a ztrácíme čas.
Tak si ho nenechme protéct mezi prsty...

08.10.2020 4 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Kdo by nemiloval Hollywood?.. Příjemný romantický příběh se skvělými hlavními hrdiny. Summer je skvělá, strašně mě bavilo jak je přímá a Cola stírá a nebere si k němu žádné servítky... No a Cola musí milovat každá ženská, prostě krásný kus chlapa, který je pozorný a láskyplný (teda až nakonci) . A to vzájemné popichování bylo opravdu osvěžující ... Určitě mrknu na další knihy od autorky..

05.10.2020 3 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Já jen doufám, že tímhle příběhem Kroniky nekončí. Miluji každý díl téhle série a všechny hlavní postavy... S každou i sebemenší zmínkou o někom z předchozí série mi srdce poskočilo nadšením... A Kazi a Jace jsou úžasní. Bojím se pustit do dalšího dílu, protože vím, že tím celý příběh končí...

15.08.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Některé knížky, bych po dotčení nejraději hned zase otočila na první stránku a začala znovu od začátku. A tohle byla jedna z nich... Už teď vím, že si ji brzy přečtu znovu.

26.07.2020 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak tohle mi vzalo dech!!!! Teď jsem dočetla a opravdu nutně potřebuji pokračování!... Bishop je děsivý, ale nějakým zvraceným způsobem mu prostě fandím! Madison je šílená, celou knížku si jen říkám, proč tam jde? A proč dělá tohle? Sakra holka, nechoď tam!! Ale musím jí zatleskat za její odvahu a dost často taky hloupost :D.... No jsem opravdu zvědavá kam celý příběh povede...

05.06.2020 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

U mě má celá serie malinko sestupnou tendenci. Ale prvnímu dílu bych nejraději dala tak 8 hvězdiček, takže poslední na 5 dosáhne s přehledem... Hodně jsem četla v recenzích, že to bylo naivní. Ano trošku bylo, ale je to young adult, takže k tomu tak člověk musí přistupovat. Jen tak mimochodem, četla jsem naivnější knížky a některé byly určeny pro dospělé... Konec byl takový, jaký jsem si přála a jsem šťastná, za to jak vše dopadlo... Těším se na další sérii téhle autorky.

18.03.2020 5 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

V rámci YA knih, je to asi nejhezčí knížka co jsem četla. Hlavní hrdinka je sympatická a není to žádná rozmazlená blbka. V knize není nic co by bylo přehnané nebo mě rozčilovalo. Možná právě pro tu obyčejnost je knížka tak moc čtivá, a možná proto vám přijde tak skutečná... P. S. Celou knížku jsem doufala, že NN bude právě tím, kdo jím nakonec opravdu byl. :)

18.10.2019 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

První polovina knížky byla strašně slabá. Vlastně se tam vůbec nic nastalo. V druhé časti se dej konečně rozjel. A moc se mi líbil, ale oproti prvnímu dílu je to hodně slabé, ale ještě dám šanci tomu poslednímu :)

13.08.2019 2 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Z božské série jsem přečetla jen první díl a byl pro mě strašný! Vášnivá série mě baví! A jak moc!! První díl se mi moc libil, ale tenhle druhý byl ještě mnohem lepší! Finn je chlap podle mého gusta a Horlow je neuvěřitelně vtipná! Skvělá dvojka. Skvělá zábava!

01.08.2019 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

O malinko horší než první díl, ale stejně to bylo boží!! Těším se na další

22.06.2019 4 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Strašně špatně napsaná knížka. Příběh byl tak strašně nereálný, že se mi vůbec nepodařilo se s ním jakkoli sžít, ato psaní ve 3.osobach mě osobně hrozně nudí.

17.06.2019 2 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Obrovské a milé překvapení! Knížku jsem přečetla jedním dechem a jsem z ní nadšená. Úžasné, oddychové a zamilované čtení! Tuhle autorku mám opravdu ráda! Zatím každá knížka od ní byla skvělá :)

13.06.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Pro mě zase skvěle a čtivě napsaný příběh. Bavilo mě to o malinko měně bez první díl, ale to asi proto, že Blake je moje srdcovka. :) Ale Matt taky nebyl k zahození :)

12.06.2019 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Skvělá odpočinková knížka, která mi dala přesně to co jsem od ní očekávala ????

12.12.2018 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Já tuhle autorku fakt miluju! Ani jedna kniha nebyla zklamanim :-)

11.02.2018 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Pro mne zatím nejslabší kniha autorky, s předchozím dílem - Jako led se nedá příběh vůbec srovnat. Knihu jsem přečetla za den a půl, takže to taková tragédie také není :)

10.11.2016 2 z 5