tygřímáma tygřímáma komentáře u knih

Láska ve špičce italské boty Láska ve špičce italské boty Blanka Malá

Naprosto skvělá oddechovka. Z knihy na vás dýchne léto, moře, dobré jídlo a láska. Kniha má spád a švih a moc dobře se čte. Doporučuji.

09.09.2023 5 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Super oddychová knížka plná zvířat, romantiky a lásky.

28.05.2023

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Super oddechovka, u které jsem se zasmála. Doporučuju na dovolenou.

28.05.2023

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Pohodová, milá kniha, co pohladí na duši. Život veterinářů na vesnici - za mě velké plus. Krásně se mi knížka četla.

01.01.2023

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Na knížku jsem se velmi těšila a splnila moje očekávání. Vykouzlila mi úsměv na rtech i donutila k zamyšlení. I farář je jenom člověk a řeší úplně obyčejné starosti. Přečteno jedním dechem, moc doporučuji.

02.01.2022 5 z 5

Vánoční svařáček pro duši Vánoční svařáček pro duši Danka Šárková

Několik povídek, které pohladí na duši. Za mě trochu zklamání.

05.11.2021 2 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Stejně jako všechny předešlé knihy Michaely Klevisové, ani tato nezklamala. Sice to není klasická detektivka, ale velmi zajímavý pohled do života šumavských starousedlíků.

15.10.2021 5 z 5

Poslední milenka Poslední milenka Petra Nachtmanová

Knížka se mi moc líbila, dobře se četla.

05.01.2021 5 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Za mě docela slušná česká detektivka. Od tohoto autora moje první knížka, ale určitě ne poslední.

26.12.2020 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Super detektivka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Typy na vraha jsem měla hned 2, ani jeden správný :-). Ale super zápletka, zajímavé rozuzlení. Miluju knihy, které člověka pohltí od prvních řádků. Za mě super.

21.08.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Nenáročná oddychovka, ve které je od počátku jasné, jak to skončí.

13.08.2020 3 z 5

Les Bor Les Bor Pavel Kohout

Za mě super oddychovka. Líbilo se mi, že se děj odehrává v pro mě známých místech. Jen konec jsem čekala jiný, ale to je problém můj, ne spisovatele.

23.07.2020 4 z 5

Hádka Hádka Petra Nachtmanová

Letní oddychovka, která ani nenadchne, ani neurazí. Chvilkami jsem se trošku v příběhu ztrácela.

15.07.2020 2 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Naprosto úžasná knížka, která mě absolutně pohltila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Rozuzlení zajímavé a nečekané. Ale život se někdy může pěkně zamotat. Za mě jedna z nejlepších knih, co jsem za poslední dobu četla.

10.07.2020 5 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Mě osobně kniha moc nebavila, přišla mi taková roztahaná. Ale přesto jsem ji dočetla. Konec byl překvapivý, ze života.

06.07.2020 2 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Kniha, kterou mi doporučila moje náctiletá dcera, mě od počátku moc zaujala. Námět velmi zajímavý, rozuzlení překvapivé.

19.06.2020 5 z 5

Advokát a jeho pán Advokát a jeho pán Josef Klíma

Zajímavý pohled do zákulisí české justice i podsvětí. Knížka mě dost bavila.

13.06.2020 4 z 5

Hlídej si svou holčičku Hlídej si svou holčičku Zdenka Hamerová

Moc fajn detektivka s úžasným koncem, doporučuji

13.06.2020 4 z 5

Lži v posteli Lži v posteli Gaby Hauptmann

(SPOILER) Nině se nedaří v práci, ani v soukromém životě. Je čas na změnu. Pak potká Nicka, ale ten jí něco tají.

12.06.2020 3 z 5

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

(SPOILER) Krásná Vanessa se rozhodne napravit chybu svého bratra a zachránit rodinné jmění. Cena je ale velmi vysoká.
Ale ve finále se vítěz cítí jako poražený a naopak.

12.06.2020