Les Bor

Les Bor u Českých Budějovic je místo opředené mnoha tajemstvími a tragickými událostmi. Není tedy divu, že poté, co najde skupina studentů v lese zavražděného muže, vyvolá tento hrůzný čin značný rozruch. Případ dostává na starosti zkušený kriminalista Karel Koutný spolu s Janem Sojkou, který se z rodinných důvodů vrací z Prahy do rodného města. Ač byl Sojka pryč několik let, vyšetřování vraždy se ho osobně týká – oběť, vdovu i podezřelé s ním totiž spojuje společné studium na střední škole. Dříve než detektivové dokáží rozplést spletité nitky případu, zasáhne do vyšetřování nečekaná událost, která ovlivní i jejich osobní životy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/424585/les-bor-ayU-424585.jpg 4.52
Detektivky, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Les Bor

BábaF
včera

Super kniha. Napínavé a zajímavě napsané. Nejvíc mě bavilo prostředí ve kterém se příběh odehrával. Všechny místa jsou mi dobře známá a o to lépe se kniha četla.

Hanka60
včera

Knížka hezká a napínavá , příběh se odehrává v zajímavém prostředí pro velké plus. Napínavá až do konce. Doporučuji

marimat

Pokud kniha padne do té správné nálady stane se z toho velice příjemná záležitost.
Příběh velice zvláštní a neotřelý no proč ne.
Krimi z českého prostředí -vítaná změna.
Kriminalisté obyčejní lidé a ne žádní supermani.
Jen mi trochu vadilo to,že dějové linky byly v textu od sebe málo oddělené a měla jsem v tom ději trochu zmatek špatně se v tom orientovalo.Docela škoda.
Jinak kniha potěšila.