tygřímáma tygřímáma komentáře u knih

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

(SPOILER) Příběh Popelky v 19. století.
A stejně jako v pohádce, i tento román má šťastný konec.

Nebezpečná zóna Nebezpečná zóna Joy Fielding

(SPOILER) Vše odstartuje sázka 3 kamarádů. Sázka, která sice nemá vítěze, ale hodně poražených.
Přesto na konci příběhu zůstávají 2 lidé dokonale šťastni.

Samota pro dva Samota pro dva Táňa Kubátová

(SPOILER) 30tiletá knihovnice Adéla je 6 let vdovou. Její muž se zabil při autonehodě. Jel na výlet se svou milenkou.
Igor je rozvedený, sympatický vědec.
Osud svede oba hrdiny dohromady.

Bezcitné útoky ňader Bezcitné útoky ňader Petra Nachtmanová

(SPOILER) Příběh 15tileté Sáry, kterou sexuálně zneužill soused.

12.06.2020 2 z 5

Osud mě má rád Osud mě má rád Simona Monyová (p)

(SPOILER) Některé lidi potkáte v životě jen jednou, některé víckrát a jiní vám uplně změní život.
Příběh marurantky Daniely, matky Daniely, bytové architektky Daniely.

Jednou za život Jednou za život Simona Ingrová

(SPOILER) Jedno nečekané těhotenství zamotá život několika lidem.

12.06.2020 4 z 5

Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Jackie Clune

(SPOILER) Úsměvné vyprávění maminky 4 dětí - 18timěsíčného batolete a trojčat.
I 4 děti se nechají zvládnout s grácií a humorem, aniž by utrpěl partnerský život.

Klaudie na rozcestí Klaudie na rozcestí Beáta Matyášová

(SPOILER) Klaudie touží po dětech. Než ale objeví na těhotenském testu dvě čárky, projde si mnoha životními zkouškami.
Velmi silný příběh, který jsem na konci obrečela.
Moc doporučuju.

12.06.2020 5 z 5

Pletky s osudem Pletky s osudem Simona Monyová (p)

(SPOILER) Milada a Olga jsou hlavní hrdinky tohoto romány. 38leté sestry, které touží po spokojeném životě.
Milada je 13 let vdaná,má za sebou 4 samovolné potraty a ani IVF neklaplo. Její manželství prochází krizí.
Její sestra Olga je rozvedená, má 15letého syna Martina a po letním románku u moře zjistí, že je těhotná. Podstoupí interupci. Zoufale hledá životního partnera.
Jak se život obou žen zamotá v průběhu jednoho roku?

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

(SPOILER) Laura prodává dům, který zdělila po rodičích, kvůli obrovským otcovým dluhům. Jediným zájemcem o koupi je Lauřin bývalý spolužák James.
Prodej a následná koupě domu zamíchá s osudy hlavních hrdinů.

Šílenství jménem Láska Šílenství jménem Láska Luděk Stínil

(SPOILER) Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.
Luděk zničil vztah Marcele. Jak se k tomu Marcela postaví?
Vrátí mu to nebo se zachová charakterně?

Vášnivé radosti Vášnivé radosti Bertrice Small

(SPOILER) Na venkovskou školu nastoupí nový ředitel. Jak moc zapotá s osudy ostatních obyvatel a předším se životem stárnoucí knihovnice Kathryn?

Posedlost Posedlost Emily Maguire

(SPOILER) Příběh Sarah, kterou ve 14 letech svedl o hodně starší učitel literatury. Jak se jejich osudy vyvíjí v průběhu 10 následujích let.

12.06.2020 3 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

(SPOILER) 4 mrtvé ženy, které byly zavražděny téměř stejný rukopisem. Ve vsi má každý nějaké tajemství, ale také motiv k vraždě.
Ale inspektor Bergman se svým týmem rozplete mnohá tajemství a objasní vraždy.

12.06.2020 5 z 5

Záruční list na život Záruční list na život Táňa Kubátová

(SPOILER) Mefisto a Lasička se potkají u lehké dopravní nehody. Vzájemně si vymění telefonní čísla, kvůli svědectví pro policii.
Mefisto ale začne Lasičce pravidelně volat a oba po čase zjistí, že jsou si blízcí. Shoda náhod svede oba dohromady na jedné rodinné sešlosti.

Tereza Tereza Magda Váňová

(SPOILER) Tereze je 43 let, má dospívající dceru Damiánu a věčně zaneprádněného manžela Jana. V životě se cítí nespokojená a nedoceněná. Je proto čas na změnu. Její manželství funguje jen na oko a proto se rozhodně pro rozvod. To ovšem netuší, že Jan má už delší dobu milenku, která s ním chce založit rodinu a Damiána o tatínkově nevěře ví.
Podaří se Tereze změnit od základu svůj život? Bude zase spokojená?

Chlápek od vedlejšího hrobu Chlápek od vedlejšího hrobu Katarina Mazetti

(SPOILER) Desirée a Benny. Dva osamělí lidé, kteří se potkávají na hřbitově. Knihovnici Desirée zemřel manžel, sedlákovi Bennymu maminka.Mohou mít tito 2 naprosto odlišní lidé něco společného? Přeskoší mezi nimi jiskra?
Humorně napsaný příběh.

12.06.2020 3 z 5

Hrníček z lásky Hrníček z lásky Táňa Kubátová

(SPOILER) Závěť Adamova dědečka změní život nejen jemu, ale i Elišce, kterou Adam viděl jednou v životě a přesto k ní okamžitě pocítil veliké antipatie. Ale po roce může celá situace vypadat úplně jinak.

12.06.2020 4 z 5

Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Alena Jakoubková

(SPOILER) Každá z nás chce milovat a být milována. Hůře se ale hledá láska, když máte dítě a jste rozvedená. Někdy je to v životě jako v pohádce a vše dobře skončí.

Vztahová níže Vztahová níže Eva Urbaníková

(SPOILER) Náhoda přivede do cesty houslistce Martině sympaťáka Martina. Po několika měsících začnou fungovat jako rodina. Co se ale stane, když Martina dostane skvělou pracovní nabídku z Berlína?
Ustojí to jejich vztah, jak se k tomu postaví jejich děti?