tygřímáma tygřímáma komentáře u knih

Protože láska Protože láska Zuzana Miškufová

4 sestry, 2 matky a 1 otec - to vše je jeden velký propletenec lidských osudů. Potkají se sestry? Pomohou si, když to některá z nich bude potřebovat? Jak se s celou situací vypořádá jejich otec? O tom všem knížka je. Velmi zajímavý pohled do života několika lidí.

Dúhový most Dúhový most Táňa Keleová-Vasilková

Každý se snažíme být šťastný a spokojený, ale Olze se to moc nedaří. Je stále nespokojená. Se svým manželem, synem, prací, postavou. Ale jeden narozeninový dárek Olgu posune někam dál. Dál na své cestě za štěstím. Ale člověk míní a život mění. A když se u Olgy objeví zdravotní komplikace, přehodnotí svůj názor na mnoho věcí v životě.

31.05.2020 4 z 5

Zpáteční letenky Zpáteční letenky Danka Šárková

Super oddychovka o společném nepříteli, který spojuje. A když se spojí 2 ublížené ženské, je to pořádný kolotoč překvapení, setkání, dobrodružství a erotiky.

31.05.2020 4 z 5

Světlo a tma Světlo a tma Danka Šárková

Velmi zajímavý pohled do nitra psychicky nemocného člověka. Pro mnoho lidí jsou nejdůležitější peníze, majetek a určitá moc. Ale mnoho z těchto lidí si neuvědomuje, že zdraví se nedá koupit za žádné peníze na světě a na neočekávanou nemoc nejsme nikdy nikdo připraveni.

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Naprosto parádní knížka, která mě pohltila od samého začátku tak, že jsem ji přečetla jedním dechem. Autorka skvěle nakombinovala špetku romantiky s detektivní zápletkou. Asi od poloviny knihy jsem tušila, kdo je vrah, ale přesto byl konec velmi překvapivý.
Knihu doporučuji.

Dívka s labutí Dívka s labutí Sabina Zelená

Skvělá knížka s překvapivým rozuzlením. Někdy se život zamotá víc, než si sami přejeme. A přesně o tom kniha je. Bylo velmi zajímavé nahlédnout do nitra hlavních hrdinů a zamyslet se nad tím, jak by člověk sám danou situaci řešil, co je a není vlastně správné a jak často nás společnost kolem nás snadno osoudí, aniž by tušila pozadí některých věcí.
Knížku moc doporučiji.