Zpáteční letenky

Zpáteční letenky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406188/bmid_zpatecni-letenky-L5B-406188.jpg 4 24 9

Dvě ženy ve stejném věku bojují o přízeň bohatého kovboje Jardy. Jana je úspěšná podnikatelka a protřelá prostitutka pro velice bohaté pány z vysoké společnosti, která čeká na vysněného prince, zatímco Ester je obyčejná, léta věrná manželka, profesí pekařka se žádnými ambicemi. Tyhle dvě ženy spojí jednoho dne náhoda. Ale protože náhody neexistují a vše se mělo stát, obě dámy se skamarádí a odjedou společně na dovolenou. Skončí na jiném kontinentě a samozřejmě také v náručích jiných mužů. Co se stane ze vzorné ženy, která byla roky provdána, a jak dopadne ta, která z mužského pokolení měla jen srandu a peníze? Kniha plná erotických scén, zklamání, ale hlavně lásky, je sedmnáctou knihou autorky.... celý text

rosalindaaa
23.08.2023 odpad!

Třeba jsem udělala chybu ale knížku jsem po pár stránkách odložila... Vůbec mě to nechytlo..

terka95
15.09.2020 5 z 5

Je to naprostá oddychovka, ideální na dovču, přečtené máte hned :) není to žádný literární skvost, ale moc dobře se četla a těším se na další knihy od autorky, 4,5*

tygřímáma
31.05.2020 4 z 5

Super oddychovka o společném nepříteli, který spojuje. A když se spojí 2 ublížené ženské, je to pořádný kolotoč překvapení, setkání, dobrodružství a erotiky.

Kaprov
24.02.2020 5 z 5

Trochu více erotiky, ale příjemné čtení.

Kalarda
05.01.2020 5 z 5

Trošku víc erotiky, ale tak jde o dobře vystaveny příběh dvou rozdílných žen. Za mě super.

Jurfinka
26.12.2019 5 z 5

Knihu jsem zakoupila náhodně na autogramiade. Moc jsem na ni byla zvědavá a musím říct, že mě mile překvapila. Svižně napsané, čtivé, prostě oddechovka...za mě bezva čtení..

alnahu
24.07.2019 4 z 5

Zvláštní příběh dvou žen Jany-která se živí prostitucí a Ester -která je znuděnou manželkou, spojí je jeden chlap.Díky němu se z nich stanou kamarádky a sdílejí spolu cestu do Afriky za dobrodružstvím ,ale i další tajemství.Budoucnost jim připraví změny a zdá se ,že jsou nakonec šťastné a obě se konečně usadí.Mě se tento příběh líbil a dobře četl.

1alena1
28.05.2019 3 z 5

Červená knihovna současnosti, jedna asi z nejslabších knížek autorky, ale pro chvíle dovolené či jízdě dopravním prostředkem se hodí - je tenká a přemýšlet se u toho opravdu nemusí.

Danago
20.05.2019 4 z 5

Knížka mě moc mile překvapila. Příběh je sice erotický , ale docela uvěřitelný. Za mě velmi povedená oddechovka.