Šílenství jménem Láska

Šílenství jménem Láska https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20902/silenstvi-jmenem-laska-20902.jpg 4 18 8

Příběh ze života současných mladých lidí zmítaných sexem. Hlavnímu hrdinovi knihy je pětadvacet let a stále neví, co chce. Je přesvědčen, že se životně zamiloval, ale nedlouho poté, co dívku získá, jí dokáže být nevěrný. Ani dívky v této knize nejsou vzorem ctností. Autora knihy děsí citová prázdnota dnešních mladých lidí, jejichž život se redukuje na honbu za sexem a adrenalinovými zážitky. ... celý text

Zlatinka.Emilly
23.07.2022 3 z 5

Bláznivé .... takovýmto způsobem si zajistit vztah?? No nevím. A pak ten konec se mi zdál trochu ujetý.

tygřímáma
12.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.
Luděk zničil vztah Marcele. Jak se k tomu Marcela postaví?
Vrátí mu to nebo se zachová charakterně?

Jeynna
26.03.2020 3 z 5

Očekávala jsem od knihy více,vracela jsem se ke čtení více méně s donucením.ale konec mě super pobavil.

Ann98
10.02.2018 5 z 5

Jedna z mých oblíbených knih. Při čtení této knihy mě napadlo jedno přísloví. "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá." Připadá mi, že v případě této knihy je na tom něco pravdy.

Majča Mishix
20.02.2015 5 z 5

Tato knížka byla výborná!

1v8na
25.08.2014 4 z 5

Bylo to hodně zajímavé. A v této knize bylo celkem dost sexu. Je vidět, že chlapi ze zásady myslí pouze tím, co mají v kalhotech.

WEIL
29.08.2011

Tohle že je povinná literatura? No snad je nějaký fór, ne?

mkurri
01.02.2011 3 z 5

Když jsem to dostal ve 14 letech jako povinnou literaturu, nadšený jsem zrovna nebyl. Ale jak jsem se na to vrhl, měl jsem to přečtené za jeden den, což je zatím snad rekord. Pro puberťáka dobré, i když je to spíš dívčí literatura :D