Bezcitné útoky ňader

Bezcitné útoky ňader https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9637/bmid_bezcitne-utoky-nader-lth-9637.png 4 31 6

Dívčí román s námětem sexuálního obtěžování. Hlavní hrdinka, patnáctiletá Sára Dočekalová, právě končí základní školu a čeká ji poslední výlet se spolužáky, letní prázdniny a po nich pedagogická škola. Je úplně normální holka, která se ráda vyzývavě obléká, protože by ráda narazila na svou první lásku. Na výběr má mnoho klučičích jmen, ale zaujme ji až průvodce na hradu Bezděz. Určitě by svou novou známost více poznávala a setkávala se s ní, jak jen matka dovolí, jenže.Jenže život ji do takřka bezproblémového života nasadil noční můru v podobě souseda, učitele v invalidním důchodu Jaroslava Klusáka. Ten se jí ani trochu nelíbí, připadá jí, že je jím sledována a ačkoliv se snaží tyto myšlenky zaplašit, nemýlí se. Jednoho dne dojde k nejhoršímu a jí se otočí dosavadní svět.... celý text

tygřímáma
12.06.2020 2 z 5

(SPOILER) Příběh 15tileté Sáry, kterou sexuálně zneužill soused.

Bezzubka
07.04.2019 odpad!

Bohužel nemůžu dát jinak, tahle kniha je prostě divná. Psaná zvláštním jazykem, kterému jsem na chuť nepřišla, o tématu, který by měl být zpracovaný citelněji, prostě je to celé neuvěřitelné, vystavěné na vodě, příběh, kterému nevěřím zhola nic, který jsem nedokázala procítit ani pochopit. Tohle zkrátka ne...

Jája92
27.01.2018 3 z 5

Průměrná kniha, čekala jsem trošičku od ní víc, navíc dost krátká, což je velká škoda.

Kekik
27.02.2017 5 z 5

Kniha je čtivá, Sára mi přijde jako nornální správná teenergerka.
Příběh by mohl být delší, zvláště se více rozvinout po "incidentu".
V kazdém případě dávám plný počet (i proto že hlavní hrdinka Sára má ráda stejnou autorku jako já:Lenku Lanczovou)
Dobře napsaný příběh o nelehkém životě... A hnusák Klusák je vázně HNUSÁK !!

Morrighan
29.10.2015 odpad!

No to snad ne! Už jsem s tématikou sexuálního zneužití četla i jiné dívčí romány a více či méně měly smysl, ale tohle? Slečinka nesympatická až do morku kostí, kniha napsaná zcela hrozivým jazykem, nemálo pravopisných i slohových chyb, prostě hrůza! (Poprvé, co jsem po všem, co jsem na toto téma přečetla, cítila jakési nesprávné potěšení z toho, že ji život nakopl, aby se vzpamatovala). Hrozné!

1v8na
21.08.2014 4 z 5

spoiler - Velmi poučné. Obdivuji hlavní hrdinku, že dokázala žít s problémem v sobě a nikomu nic neřekla. já osobně bych se snad zbláznila.