Vdaná potvora

Věštkyně ze sousedství předpověděla Milušce setkání se třemi osudovými muži. A od toho okamžiku skutečně potkává nejrůznější muže, kteří vypadají jako potencionální partneři. Problém je však v tom, že Miluška je vidí všude… Kdo se stane tím pravým? Učitel angličtiny, ženatý soused, náhodný známý z parku nebo snad muž, jehož poznala v době, kdy se ztratila cestou na volbu kočičí Miss?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/298120/vdana-potvora-BZD-298120.jpg 3.329
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Vdaná potvora

fruitbueno
22.05.2018

Kdyby hloupost cákala, po čtení této knihy se budete muset důkladně osušit ručníkem. Hloupý příběh, hloupá hlavní hrdinka, hloupá zápletka, ultrahloupá jména postav (to mělo být vtipné?). Všechno nijaké, trapné, naprosto o ničem. Uf. Na toto je fakt škoda ničit papír.

mariva
10.02.2017

Lehká oddechová četba nepostrádá humor, takže skvělá nenáročná knížka na dovolenou.

fis.rena
07.11.2016

Na čtení jsem se docela těšila. Předpokládala jsem,že seznámení s autorkou bude fajn. Očekávala jsem zřejmě moc,protože jsem teda zklamaná na celé čáře. Kniha má v popisku "Zábavná,originální a vtipná kniha." a nějak tápu, proč vlastně...celé je to pokus o trapnohumor v situacích,které jsou absurdní. Ani s nadsázkou a nadhledem to prostě nemůžu hodnotit jinak. Zcela bych se bez přečtení tohoto kousku obešla. V neposlední řadě jsem se při čtení jmen aktérů v knize zamyslela,zda to vůbec autorka myslí vážně...viz.: Alex Konipas, Filip Malíček, Vlastík Pajda a pecka je Růžen Ochechule. Fraška a ztráta času.

agatha2
05.11.2016

Tak toto bylo pro mě docela slaboučké, ani jako oddechovku jsem si ji nijak neužila a přiznám se, že jsem místy i přeskakovala a nebýt zrovna mimo domov a mít něco jiného ke čtení, asi bych ji ani nedočetla

Lucie1990
30.09.2016

Vtipná oddechovka. Doporučuji :-)

veronika9143
14.09.2016

Super kniha, vřele doporučuji každému, kdo se rád směje. Je sice určená především pro ženy, ale to vůbec nevadí. Moc se mi líbila.

veronika0382
05.09.2016

Skvělá, vtipná, lehká a s nadhledem psaná ... super oddychové čtení, které vás zaručeně pobaví :-) ... Více v mojí recenzi zde :-)

mmmisulka.r
04.09.2016

Jednoduchá a vtipná víkendovka :-)

Petra Nachtmanová

Petra Nachtmanová