Azurové nevěry

Azurové nevěry https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217628/azurove-nevery-zZ7-217628.jpg 3 51 17

Ema a Diana jsou dlouholeté kamarádky. Obě už překročily třicítku, pracují u stejného zaměstnavatele a jejich manželé jsou jim nevěrní. Zatímco Ema se o nevěře svého muže brzy dozví, Diana stále nic netuší. Společenský román talentované autorky budete číst doslova jedním dechem.

fruitbueno
10.10.2023 2 z 5

Neměla jsem žádnou představu a nic jsem nečekala, takže v tomto ohledu kniha dopadla dobře. Méně dobře pak působil celý text, vystavěn je na dialozích, v nichž ale nevíte, kdo kdy promlouvá. Děj je ale tak jednoduchý, přímočarý, že je to v podstatě jedno. Po knize jsem sáhla ve snaze přečíst něco odpočinkového. Povedlo se za jeden večer. A teď se ráda vrátím ke svým běžné čteným titulům.

werick
11.07.2023 4 z 5

Knížka ze života, pro mě na jedno přečtení.

bábuška
08.09.2021 2 z 5

V této knize jsem rozhodně nečekala to, co jsem četla. Rozdělila bych ji na tři části. První třetina mi připadala dost zmatečná, takže jsem se rozhodovala zda vůbec mám číst dál. Druhá třetina byl samý sex a plno nechutností, měla jsem chuť knihu zavřít a nedočíst. Zvědavost mi ale nedala, pustila jsem se do poslední části a trochu jsem knize odpustila, poslední třetina byla umírněnější, ale i tak mě mrzí, že jsem vyhodila peníze za knihu, která byla pro mně rozčarováním.

Knihomolka97
12.07.2021 4 z 5

Tak tohle...tohle bylo něco. Příběh o dvou kamarádkách Emě a Dianě, které jejich manželé podvádí.
Nevím, které mi bylo líto víc. Ze začátku rozhodně Diany, protože potom, co jsem zjistila, s kým ji její manžel Honza podvádí, jsem byla mírně v šoku, ale i tohle se v reálu stává. Na druhou stranu žila v blažené nevědomosti. Teď se nabízí otázka, jestli raději žít ve lži a nevědět nebo naopak upřímnost a trápit se?
Navíc Dianina dcera Aneta byla teda pěkné kvítko.
U Emy a Martina to šlo tak nějak postupně do kopru až to vyvrcholilo nevěrou.
Byla jsem zvědavá, jak to celé dopadne a nebudu lhát, čekala jsem jiný konec, ale po delším přemýšlení jsem došla k tomu, že to dopadlo asi tak, jak mělo.

tamdr
20.02.2021 3 z 5

nic moc čtení,ani další knihy od této spisovatelky na mně neudělaly žádný velký dojem

anezur33
26.08.2019 2 z 5

Znám i lepší knihy,ale nebylo to nic světoborného.

viki77
13.03.2019 5 z 5

Hezký román o nevěře manžela

Terisek99
13.11.2018 3 z 5

Kniha mě moc neoslovila.

alnahu
24.08.2016 2 z 5

Společenský román, který se prý má číst jedním dechem-mě neoslovil .Opravdu zvláštní styl psaní.

MarsiL
31.05.2016 2 z 5

Dočetla jsem do konce, ale docela mi to trvalo. Zvláštní styl psaní, občas jsem se ztrácela, hlavně v první polovině. Pak jsem už dočítala jen proto, abych se dopracovala k nějaké pointě, která se ale tak nějak nekonala. Nebo jsem jí já nenašla. Příběh na české poměry asi ne moc neobvyklý. Dvě hvězdičky se mi zdají tak akorát.

JanaJane
09.05.2016 5 z 5

Moc hezky napsané, čistý styl, příjemné počtení. Moc se mi kniha líbila.

Jajina555
18.10.2015

Kniha se mi líbila, určitě si od této autorky ještě nějakou přečtu.

Modrásek16
09.07.2015 5 z 5

Dobrý román. První kniha od autorky a určitě si ještě něco od ní přečtu.

RadkaKabát
26.05.2015 4 z 5

Zajímavý román pro ženy. Není tuctový a dobře se čte. Jen mi chybí víc romantiky

LéňaS.
28.04.2015 4 z 5

Nejlepší byla ta holka s nevlastním otcem. Je to zajímavé čtení a věřím, že se to mohlo stát. Hezké čtení pro ženy a dívky. Hodně mě baví humor a ten tam byl. Kam se hrabe Nesvadbová a spol. Autorka umí psát

luciefeix
15.11.2014

nektere veci mi prisli prehnane ale takovy zivot nekdy proste je , libilo se mi ze se kniha odehrava v praze takze realne prostredi :)

ciniminisek
01.11.2014 4 z 5

Petra Nachtmanová dokazuje, že psát umí a hlavně co je důležitější, že svým příběhům sama rozumí, proto jsou Azurové nevěry velmi zdařilou knihou.