Miluj mě navždy

Odhalí Ema pravou příčinu Markovy smrti, své první lásky? A co se skrývá za mlčením ostatních? Ema se na plese nečekaně setká s Markem, který byl její velkou láskou, ale nakonec se oženil s jinou ženou. Nyní je Ema šťastně vdaná za Tibora a čeká dítě. Jenže setkání s Markem vyplaví na povrch city, o nichž se domnívala, že je dávno pohřbila. Vyptává se Marka na jeho rodinu, ale ten se odpovědím vyhýbá. Druhý den se zděšená Ema dozví, že Marko spáchal v noci sebevraždu. Je to pro ni obrovský šok a neodbytně ji pronásleduje pocit, že je nějakým způsobem zodpovědná za Markovu smrt. Rozhodne se proto zjistit, co ho k jeho činu vedlo. Jenže u všech, kteří Marka znali, naráží na hradbu mlčení…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/398635/miluj-me-navzdy-TRN-398635.jpg 3.842

Miluj ma navždy (2009)

Vydáno:, Motto

Kniha Miluj mě navždy

alnahu

Pěkný příběh ze života ,ale trochu smutný,ale dobře se četl.

LeSk

Přečteno jedním dechem za dva dny. Vydařené čtení od skvělé autorky ... život není procházka růžovou zahradou ... DOPORUČUJI.

Vatter83

Knihy této autorky mám ráda, nezklamala jako vždy. Všechny její knihy jdou přečíst doslova jedním dechem.

Lenoulinka
30.07.2018

První knížka od této autorky - nebyla špatná, ale dost smutná. Celý děj se točí okolo Emy, která žije s manželem Tiborem. Poté, co se setká se svojí bývalou láskou Markem a ten spáchá sebevraždu, tak se vyprávění vrací částečně do období jejich společného chození.

Danago
14.07.2018

Moc pěkný příběh, tak ja to autorka umí. Knížka se čte jedním dechem, bez jakýchkoli hluchých míst. Pro mě to bylo velice příjemné čtení ze života, i když zde hlavní roli hrála láska nebylo to jen o ní.

Januli
17.01.2018

Kniha sama o sobě se mi četla dobře a líbila se, ale hlavní hrdinka mi nesedla.

k.evelin
21.09.2017

Kniha se mi líbila. Oddychové čtení, ale zároveň zajímavé.

1casper
17.03.2017

Odpočinková červená knihovna. Tentokrát mi děj přišel takový omílaný dokolečka dokola. Jsem zvědavá na další knihy autorky.