Vánoční svařáček pro duši

Vánoční svařáček pro duši https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470347/bmid_vanocni-svaracek-pro-dusi-z71-470347.jpg 3 17 10

Autorka nás provede nejkrásnějšími dny v roce, kdy v rodinách panuje slavnostní nálada, kterou předchází adventní čas. Jak se k této době postaví hrdinové v knize a zda si vychutnají svařáček v klidu nebo ho budou potřebovat, aby tohle období přežili, najdete v patnácti povídkách… něžných, milých a srandovních, protože Vánoce jsou svátky klidu a lásky.... celý text

Maciiik
27.12.2023 2 z 5

Knihu jsem dostala od Ježíška. Asi se nechal nalákat hezkým přebalem, ten se mi taky moc líbí.
Povídky jsou ale takové naivní, povrchní a nepropracované. V některých se mi postoje a názory hlavní postavy vyloženě protiví.

JancaMia
09.12.2023 3 z 5

Kratke povidky o lidskych osudech o vanocich. Neurazi, nenadchne. Pujceno z knihovny.

Atara16
21.01.2022 1 z 5

Kniha je pro mě zklamáním nic co by chytlo za srdce kromě obálky, je to škoda.

alnahu
13.01.2022 4 z 5

Já jsem se dostala k této knize povídek až po vánocích,ale vůbec mi to nevadilo.Kniha obsahuje několik krátkých povídek z období vánoc a se sklenkou červeného vína-docela příjemné počtení.

Květa1867
29.12.2021 odpad!

Obrovské zklamání! Po prvních dvou povídkách jsem knihu znechuceně odložila, doufala jsem, že nemám tu správnou náladu. Po pár dnech jsem přečetla další tři povídky, ale úroveň stále stejně mizerná. Dětinský styl, naivní zápletky, špatně zpracované, nezajímavé. Škoda peněz. Vidím, že autorka je celkem plodná, ale nevím, jestli budu mít odvahu se začíst do jejích starších knih.

LéňaM
23.12.2021 1 z 5

Těšila jsem se jak mě kniha zahřeje na duši a navodí vánoční naladu, ale nestalo se tak.
Jednoduché příběhy by mi ani tak nevadily, ale nic mi nedaly a nic ve mě nenechaly.
Kniha je pro mě zklamáním.

bublinka1563
28.11.2021

Povídky jsou psány jednoduchým jazykem. Obsah se mi bohužel vůbec nelíbil a rozhodně mě ani jedna z nich nezahřála u duše. Hned první povídka ve mě zanechala velmi nepříjemný pocit, ale nějak jsem pořád doufala, že alespoň jedna povídka bude milá, laskavá, s vánoční pohodou. Nestalo se tak a já lituji nákupu. Nebylo to hezké čtení. Škoda.

Kalarda
07.11.2021 5 z 5

Kdo by hledal v této knize vyšší literaturu, bude zklamaný. Vánoční svařáček je několik vánočních povídek, které jsou jednodussi a milé. Pobaví vás a navodí atmosféru Vanoc. Mám ráda advent a vse, co k němu patří, tím pádem a tato kniha.

tygřímáma
05.11.2021 2 z 5

Několik povídek, které pohladí na duši. Za mě trochu zklamání.

Ilona
25.10.2021 4 z 5

Několik milých povídek s vánoční atmosférou. V každé povídce cítíte přicházet vánoční kouzlo, které tak voní svařáčkem. A to je teprve konec října..

Vánoce české povídky

Kniha Vánoční svařáček pro duši je v