Twoo Twoo komentáře u knih

Proč se Dostojevskij mýlil? Proč se Dostojevskij mýlil? František Koukolík

Mam rada Vzpouru deprivantu, tohle je slabsi odvar. Navic autor se az moc rad posloucha, neni mi lidsky sympaticky a z knizky na me taky sahala takova ta namyslenost. To nic nemeni na tom, ze je to zajimava kniha a pri cteni se zamyslite.

14.02.2024 3 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Super cteni na dovolenou. Urcite se tesim na dalsi od teto autorky.

14.02.2024 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Od autorky jsem cetla uz Jeji konec, a proto me ocekavani bylo nizke. Manzele od vedle me ale prekvapili prijemne. Precetla jsem to za dva dny a fakt me to docela udrzovalo v napeti, jak to teda vsechno je. Zaver samozrejme mimo uveritelnost, ale to je v zanru standardem. Za me dobry!

14.02.2024 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Hned jak jsem cetla prvni dil jsem vedela, ze nutne potrebuju precist vsechny. I kdyz prvnimu se uz nic nevyrovnalo, tak jsou to velmi zdarile thrillery. Tenhle ma silene tema, ja jsem na deti docela citliva, takze jsem chvilami musela knizku odkladat Ale i tak jsem to dala za dva dny. Nelogicnosti vicemene odpoustim, ale tady jich par bylo a vzhledem k tomu, ze posunuly dej neuveritelnym smerem, tak za na ta jedna hvezda dolu.

11.02.2024 4 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Prvni dil byl pro me naprosta pecka, tady uz to bylo vice smerem k prumeru a uz me to az tak extremne nechytlo. Prece jen se tu dost omilaji informace z prvniho dilu, zrejme pro ctenare, kteri ho minuli, ale pro me uz to bylo takove repetetivni. Taky trochu moc prostoru bylo venovano vedlejsim postavam. Me treba osobni zivot toho detektiva az tak moc nezajima. Obalka opet nadherna (byt opet - prvni dil hezci). Porad je to ale velmi dobre napsane a v ramci zanru super.

09.02.2024 4 z 5

Prospěchářka Prospěchářka Elyse Friedman

Takove to miliardarske intrikareni. Povedena jednohubka, rychle a svizne se cte, v ramci zanru urcite v poradku. Samozrejme dej mnohdy neuveritelny, ale nevadi.

06.02.2024 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Melo to byt polovicni, pak by to byla svizna knizka a mozna by me i bavilo vymyslet, co se asi tak mohlo stat.

27.01.2024 3 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Vubec se mi to nelibi, po strasne dlouhe dobe kniha, kterou nedoctu. Jestli bylo cilem do jedne knihy narvat co nejvice woke socialnich temat proc? Ovsem to provedeni to dorazilo. Nuda, suchoparne cteni, neuveritelne postavy i pribeh, vse naprosto bez stavy.

15.01.2024 1 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Prijemna oddechova detektivka, me to bavilo. Seznam hostu je hodne podobna.

03.01.2024 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na Divku ve vlaku to nema. Tady uz je slabsi dej, na zacatku zmatek v postavach, musela jsem se fakt soustredit a i vracet. Ale autorka umi velmi hezky vytvorit atmosferu, diky tomu me bavila i jeji dalsi knizka Pomalu horici ohen. Urcite bych si od ni precetla i dalsi vec.

03.01.2024 4 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Pro me nadherna a snova druha tretina. Jeden z nejvydarenejsich popisu erotickych predstav, jake jsem kdy cetla. Vetsina hvezd za tuto cast, jinak je to takova asijska klasika.

25.12.2023 4 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Literarni talent tam rozhodne je Nechapu ty brutalni komentare.

05.12.2023 5 z 5