Twinny Twinny komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak jo. Tohle bylo ještě o třídu výš, než předchozí díly.

12.05.2018 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu jsem četla z jisté podvědomé povinnosti svému prapradědečkovi, který se z fronty nevrátil. A možná, že to pro něj bylo lepší.

18.04.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další výborný případ Hunera a Garcii. Příběh mě opět chytl a nepustil, ale musela jsem číst pomalu, abych mohla vše vstřebat.

08.04.2018 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Příběh je každým dílem lepší, případy propracovanější a vrahové brutálnější. Postupně se dostáváme do Robertovi minulosti, která vypadá opravdu zajímavě.

02.04.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Do prvního dílu jsem se zamilovala, čekala přes měsíc na Popravčího. Hned, jak se opět dostal do knihkupectví, jsem pro něj běžela. A byla to teda jízda. Zítra navazuju Nočním lovcem, doufám, že mě kluci nezklamou.

26.03.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Byla jsem vtažena hned od první kapitoly. Oba detektivové si mě získali. Brzy si snad dám další díl.

11.02.2018 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Do třetice všeho Nesbovského. Musím říct, že narozdíl od Netopýra (nuda) a Přízraku (pěkná blbost) toto dílko dosahuje průměru. Vlastně to zkazil ten konec. Už jsem chtěla nadšeně kliknout na čtyři hvězdy, ale ta čtvrtá se konce lekla a utekla. Pan Nesbo a Harry získali tři šance, což je víc než dost.

10.02.2018 3 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Ó, prvé setkání s opěvovanou sérií knih. A velká chyba. Místy jsem si myslela, že čtu o nějakém kříženci Supermana s bůhvíčím. Nicméně jsem pana Nesba a Harryho vzala na milost a přečetla si první díl.

10.02.2018 2 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Jedna velká nuda. Druhé setkání s Nesbem a Harrym.

10.02.2018 2 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Poutavě napsaná, ale když o ní přemýšlím, nedává moc smysl. Hlavní zápletka je trochu divná a ve dvou dějových linkách se ztrácím a moc navazující mi nepřijdou. Průměr.

04.06.2017 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Příjemné rozšíření světa Harryho Pottera. Myslím, že každý mudla, který má rád svět čar a kouzel, ocení, možnost přečíst si pohádky, na kterých kouzelníci vyrůstali.

12.04.2017 4 z 5

Jezerní hřbitov Jezerní hřbitov Paul Cleave

Zápletka byla skvělá, pro mě originální. Ale nevěřila jsem hlavnímu hrdinovi a popisy okolí mě občas vytáčely. Konec byl celkem uvěřitelný.

28.02.2017 3 z 5

Nevinnost Nevinnost Dean Koontz

Začátek byl průměrný - buď budu číst, nebo ne, bylo mi to jedno. Někdy jsem měla pocit, že se ukoušu nudou, někdy jsem příběh hltala očima. Z toho důvodu jsem četla dlouho a mám z celého příběhu rozporuplné pocity. Poslední část knihy byla přeslazená, přemrštěná, až zbytečná. Prostě průměr - ani dobře ani špatně. Pochybuji, že si za chvíli na něco z toho vzpomenu.

21.02.2017 3 z 5

Společenství stínů Společenství stínů Ruth Newman

Začátek byl dobrý, nemohla jsem se odtrhnout. Když se to čím dál více rozplétalo, byl to jeden WTF moment za druhým. A konec? Raději nemluvit.

19.12.2016 2 z 5

Předtuchy Předtuchy Jude Watson

Ze začátku jsem nevěděla, jestli jí vůbec dočtu. Ale od poloviny knihy jsem se nemohla odtrhnout.

13.12.2016 4 z 5