twiggynka twiggynka komentáře u knih

Počátek Počátek Dan Brown

Většinu knih od Dana Browna jsem přečetla jedním dechem. Jenže tentokrát to šlo jaksi pomalu! Určitě to nebylo příběhem, který je opravdu k zamyšlení! Možná to bylo velkým očekáváním a nedočkavostí! Každopádně Dana Browna mám mezi mými TOP autory!

22.02.2018 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

kniha se mi moc líbila, i když oproti jiným dílům s HH mi připadla zdlouhavá... ale i tak jsem si ji užila!

14.02.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

po dlouhé době jsem si příjemně početla, jen ten konec byl "divný" :-) těším se na další knihu Hangman!

08.01.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha byla dobře napsaná tak se četla jako po másle. Průběh příběhu snadno čitelný! Žádný wow efekt se nedostavil! :-(

22.12.2017 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

kniha se mi libila vice nez divka ve vlaku, jen jsem cekala malinko lepsi zaver! Byl takovy vlazny....

27.11.2017 4 z 5

Milovaná Milovaná Toni Morrison

Těžká kniha, plná silných pocitů! Po celou dobu jejího čtení i chvílí kdy jsem nečetla, jsem ji nemohla dostat z hlavy. Dá se říct, že jsem celý příběh přímo prožívala! Teď si rozhodně dám nějakou oddechovou knihu :-D

13.10.2017 4 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

výborná kniha! přelouskala jsem ji během pár dní a ráda bych si takových knih přečetla více!

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

jako vždy S. King umí napsat příběh, který zaujme!

Whisky s ledem Whisky s ledem J. A. Konrath

další z autorů, který to s perem opravdu umí! Kniha se čte jedním dechem... škoda že jich v česku nevydal více!

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Naprosto parádní čtení, plné zvratů, tajemna i šílenství. Moc povedená kniha, která se četla jedním dechem.

10.04.2024 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

První třetinu knihy jsem se nemohla začíst.... Příběh se mi líbil, ale styl vyprávění mi nesedl. Celkově dojem z knihy je dobrý, ale možná, že byl příběh až zbytečně komplikovaný. Každopádně na další díl se těším.

07.02.2024 4 z 5

Dům panenek Dům panenek Erik Axl Sund

Kniha na tohle téma byla odvážná, měla spád a hodně bolesti. A i když se prolínaly časy a postavy a tohle téma
asi nepatří mezi vyhledávané, tak mě se kniha líbila.

10.01.2024 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Moc povedený díl, četbu jsem si užila.

03.08.2023 5 z 5

Anděl temnoty Anděl temnoty Caleb Carr

Na tuhle knihu jsem se velice těšila, protože Psychiatr patří mezi mé oblíbené knihy. Bohužel i přes to, že byl příběh skvěle promyšlený, tak díky stylu jakým byl napsaný a spoustě zbytečné omáčky okolo, mě nedokázal vtáhnout do děje, tak jako u předchozí knihy. Velká škoda.

05.05.2023 3 z 5

Oko za oko Oko za oko Carol Wyer

Kniha se četla dobře, Kate je sympatická vyšetřovatelka a i přes její démony mě baví její styl myšlení i přístupu. Konec knihy naznačuje zajímavé pokračování, tak jsem zvědavá jestli se spisovatelka propracuje k pěti hvězdičkám.

17.03.2023 4 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Autorka udělala chybu, že knihy navazují dost úzce na předchozí a tím pádem ze začátku těžká orientace. Jelikož jsem četla jen první díl, a pak až tento, tak mi to ubralo na zážitku z jinak skvělé knihy. Každopádně si časem sérii doplním, stojí za to.

06.02.2023 5 z 5

Asfaltová pustina Asfaltová pustina S. A. Cosby

Tyhle americký gangsterky fakt nemusím, ale uznávám, že tohle byla jízda .

17.01.2023 4 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Autor mě opět nezklamal. Kniha byla čtivá, napínavá a četla se sama. Doporučuji

06.12.2022 5 z 5

Šelma Šelma František Šmehlík

Nejsem fanda českých autorů, ale musím říct, že mě tato kniha bavila a četla se velmi pěkně. Těším se na další případ s Laurou Ara.

06.12.2022 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Místy dost překombinované, ale nakonec celkový dojem parádní.

04.11.2022 5 z 5