twiggynka twiggynka komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Moc povedená kniha. Těším se na další díl.

08.02.2022 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Nemůžu jinak než pět hvězdiček. Kniha perfektně čtivá, nápaditá a plná humoru i napětí. Doporučuji! :-)

27.01.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robert opět nezklamal. Kniha se četla velice dobře, sice mi bylo trochu jasné, jak to dopadne, ale i tak jsem si knihu užila.

13.01.2022 5 z 5

Hora mrtvých Hora mrtvých Jeremy Bates

No kniha měla parádní rozjezd, ale ta druhá část? No myslím, že spisovatel hodně ujel na vlně fantazie. A to je velká škoda.

07.01.2022 3 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Kniha byla moje prvotina od autorky a i když mi v knize pár věcí chybělo a na druhou stranu tam i něco bylo zbytečné navíc, tak si myslím, že se brzy pustím do další její knihy. Uvidíme :)

03.01.2022 3 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Wow, tak to byla jízda... Autor se toho vůbec nebál. Příběh podle pravdivé události a žádné zaobalení, jen čistá hrůza a zvrácenost. Bylo to drsné, jako fakt jo.

01.12.2021 5 z 5

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Noru mám ráda, ale tahle kniha patří mezi ty slabší. Některé rozvíjení myšlenek mi přišlo zbytečně zdlouhavé, naopak vzájemné řešení situací a posun ve vztahu zrychlený... Vím, že to Nora umí mnohem mnohem lépe.

29.11.2021 3 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Úžasná kniha, která nešetřila jak citem, tak naopak bezcitností. Příběhy lidí které život nešetřil , ale dokázali , že má cenu bojovat :)

28.10.2021 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Bylo mi doporučenu a musím říct ,že se velice těším na další díl :-)

21.10.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Možná malinko slabší než ostatní knihy, ale i tak si zaslouží plný počet hvězdiček. Angela píše prostě parádně.

10.09.2021 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Čtivá kniha a dobrý příběh. Tak to mám nejraději :-)

10.09.2021 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Tím, že znám film, jsem přesně věděla do čeho jdu a proto žádné překvapení. I když jedno překvapení bylo a to s jakou lehkostí se kniha četla. Těším se na další díl .

26.08.2021 5 z 5

Říše divů Říše divů Robert B. Parker

Autor se snažil dát do knihy to, co tam Robert měl přirozeně, ale nebylo to ono! Někdy je lepší nepokračovat v tom co rozdělal jiný.

26.08.2021 3 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Silný příběh, který chytne za srdce. Průprava historií a ukázka toho, jaký tenkrát život byl. Měli bychom si toho našeho více vážit.

23.07.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Já prostě opět nemůžu jinak než 5 hvězdiček. Knihy Angely M. mě opravdu baví, příběhy čtivé, napínavé, plné emocí. A jako v každé knize mi ukápne slza při zmínce o Mickeym a je mi smutno po Dawsonovy. Příběhy Kim Stoneové umí chytit za srdce.

25.06.2021 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Kniha byla velice čtivá, zápletka se mi také líbila, ale ten konec? Proč? Úplně to změnilo pohled na knihu. Prostě ujetý :D

21.06.2021 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásný příběh plný emocí a neuvěřitelně těžkých chvil, které si v dnešní době ani neumíme představit. Kniha se mi velice líbila.

09.06.2021 5 z 5

Střepiny ticha Střepiny ticha Val McDermid

Začátek se opravdu táhl. Závěr bych taky ještě malinko rozvinula. Ale jinak dobré čtení, tak jak to Val umí.

04.06.2021 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Opravdu zkurvenej příběh, ale mě se líbil. Jeho knihy mám ráda a i když to nebyla takova jeho klasika, tak se to četlo lehce.

21.05.2021 5 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Co ke knize říct? No asi jen to, že kdyby to byla povídka na cca 50 stran, tak bych dala hvězdiček víc. Některé pasáže se nekonečně vlekly. Posledních x stran bylo nekonečných.

11.05.2021 3 z 5