Turquoise Turquoise komentáře u knih

Šéf Šéf Vi Keeland

Moje první dílo od Vi a musím říct, že mám zřejmě novou oblíbenou spisovatelku...
Výborný příběh, velmi poutavě napsané. Do cca půlky knihy jsem se smála jak najatá a taky si užívala ten jejich taneček, kdy kolem sebe kroužili. No a druhá půlka mě dostala... řvala jsem jak želva. Velmi smutná a silná zápletka. Chlap s piercingem v bradavce prostě vždycky stojí za to. (viz. i takový Greyson King z knihy V podsvětí...) :P

17.02.2022 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

U knihy Hledání dokonalé lásky od J. Probst jsem napsala, že jsem se při čtení hodně nasmála.
To jsem ale ještě neměla přečteného Zapleteného. U toho jsem se smíchy dusila, protože jinak bych pobudila celý dům! Skvělé myšlenkové pochody a hlášky.
Miluju knihy, které jsou napsané z pohledu mužů. Bylo to tak vtipné, nenudila jsem se ani chvilku.

05.08.2016 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Ta Drewova arogance a jeho starostlivost byly dokonale vyvážené. Moc se mi líbily ty střípky z minulosti, díky kterým jsem skvěle pochopila, proč se chová tak, jak se chová. Úplně jsem si ho zamilovala a Em taky. Dokonale se mi k sobě hodili.

17.02.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Komentáře ke knihám píšu až po přečtení celé série a s čistým svědomím ji můžu doporučit. Očekávala jsem lehké čtení, s trochu vážným tématem (občas přetaženým za vlasy), vtipné hlášky vysokoškoláků a samozřejmě jiskření mezi hlavními postavami. No a ty obálky jste viděli? Nádhera!
První díl skvělý. GiGí i Hanna mi sedli, oba mi přirostli k srdci. Okouzlil mě vztah mezi kluky z "domu" a pobavilo mě, když si GiGí myslel, že by mohl být tupec jako jeho otec. Ten jeho proslov ve sprchách o tom, jak musel přece Hannu chránit, byl TOP.

17.07.2018

Plán Plán Elle Kennedy

Bohužel poslední díl. Já to nechápu... chci prostě další knihu. O Colinovi "Fitzovi" Fitzgeraldovi. Tohle mi spisovatelka nemůže udělat. :(
Číslo čtyři pro mě byl nejslabší díl ze série. Sabrina mě hrozně štvala, vůbec mi nepřirostla k srdci jako Hanna, Grace nebo Alie. Byla to fakt zmije, bohužel nejvíc tím jedem trávila sama sebe. Tucker byl naopak brouček, který by trpělivost mohl rozdávat na potkání. A miluju chlapy, kteří si uchovávají ty staré gentlemanovské zvyky.

17.07.2018 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Snaživka Logan. :)) Scéna s focením na kanapi byla skvělá. Konec byl až podezdřele dobrý, ale tyhle hezké konce jsou taky důvodem, proč tyto knihy čtu.

17.07.2018 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Nádherný silný příběh, o dvou mladých lidech, které v minulosti potkaly tragédie. Knihu jsem přečetla jedním dechem, nedokázala jsem se od ní upoutat. Moc se mi líbil popis okolí, Bree mi byla sympatická a stejně tak tichý Archer.

21.08.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Jako oddechové čtení super. Mám ráda knihy z pohledu mužů. Osobně se mi myšlenkové pochody Christiana dost líbily - mám prostě Greye ráda. :)
Ale chci jeho pohled i na další dva díly... prosím prosííím.

31.07.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Luxusní díleček. Přečetla jsem to během 3/4 dne a jsem nadšená. Byla jsem pohlcená a zahlcená. Moc dobře napsaná story, Calla mi byla příjemná, Jax je prostě šampion, známe, víme a já se chci odstěhovat do Améru, abych tam potkala taky takového šampiona. A chci taky takového strýčka, který bude každou neděli dělat tacos. Už se těším na další díl věnovaný Roxy a Reeceovi.

07.10.2015 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Lisu K. mám moc ráda, vždycky mě bavily historické romance a jinak tomu nebylo ani u příběhu ze současnosti. Popravdě mě hodně mile překvapila. Knihu jsem přečetla jedním dechem, úplně jsem se zažrala do příběhu "malé, dospívající i velké" Liberty. Její vztah s malou sestřičkou jsem jí celou knihu záviděla, práci vizážistky i asistentky taky no a o Gageovi bych si klidně nechala zdát. :) Hardyho rozhodnutí bych taky dokázala pochopit, jak ta dobré, tak i to "špatné" na konci. Na závěr, jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo.

13.04.2015 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Knihu jsem přečetla jedním dechem během pár hodin. Je moc dobře napsaná a jsem šťastná, že se mi dostala do rukou. Popis emocí a reálných situací byl skvělý. Mám ráda příběhy o lásce, ve kterých je zamotané i nějaké vážnější téma. A téma znásilnění je vážné dost.
Samozřejmě, že jsem se právě platonicky zamilovala do Landona Lucase Maxfielda. :) Jsem zvědavá, kdy mě to pustí.

04.01.2014 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Pustila jsem se do toho s obavou, že se mi to nebude líbit. Měla jsem strach, že to bude prostě MOC. Ne. Bylo to úplně, tak akorát.
Na tiktoku jsem četla o "tvrdém sexu", ale není ho tam tolik a za mě je v pohodě. Měla jsem pocit, že kniha je zaměřená především na příběhy obou hrdinů. Bylo to chytlavé od začátku až do konce a je to přesně ta kniha, kde jsem nedokázala přestat číst, dokud jsem se neprolistovala až na konec.
To co Alex udělal... mi vůbec nevadilo. Mně se tyhle majetnické typy chlapů v knihách líbí. Připomínal mi trochu Greysona Kinga z knihy V podsvětí od Katy Evans, ten se taky nebál "ušpinit si ruce". I když Greyson narozdíl od Alexe dával přece jen emoce více najevo. Nečekala jsem to, ale dokonce jsem se i zasmála.

Miluju tento příběh a už se nemůžu dočkat druhého dílu. Taky tak milujete bad boys, že jo?

09.03.2023 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Poslední díl - za mě nejlepší. Bavil mě od začátku až do konce a Sydney jsem hrozně fandila. Jak to bylo s otcovstvím jsem tušila už od prvního dílu, kdy se Tris vrátil do města. Jsem ráda, že ty jeho nesmyslné hradby nakonec spadly. :)

07.03.2023 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Ze začátku jsem knihu hodně porovnávala s Hrdinou od S. Young. Preston mi ale připadal, narozdíl od Caina vážnější. Ten totiž uměl utrousit i vtipnou poznámku. Tady tu trhlost dorovnávala Tara, která teda měla i odvahu, jakou jí může obyčejný smrtelník závidět.
Hodně se mi líbil ten popis práce, kterou Tara dělala. :)

Moje první kniha od Whitney G. Přečteno za jedno odpoledne. Už se těším na Turbulenci.

10.01.2023 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Na Fitzyho jsem se hodně těšila a teď po přečtení musím přiznat, že jsem čekala "něco" víc. Chvílemi mi připadalo, že v Plánu byl popisován jiný Fitzy... Tady mi Colin připadal někdy až moc zmatený. Někdy mi trošku připomínal Lucase z Easy. :)
I tak se mi ale příběh rozhodně líbil, dost jsem se namála a neskutečně se těším na další díly, protože knihy od Elle se mi opravdu moc líbí.

28.10.2019 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tento díl mě stál hodně kapesníků. Jakože fakt hodně. Musela jsem ho číst s dlouhou přestávkou. Sakra... nemám ráda, když v příběhu umře postava, kterou jsem si oblíbila! :( Dean se mi hodně líbil, tím, jak se choval vs. jaký ve skutečnosti byl... tohle zase ráda mám. A hodně. :) Kdo četl, určitě pochopí.

17.07.2018 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Oblíbená autorka zmíní ve své knize mou další oblíbenou autorku? No to je snad sen. :)

06.07.2017 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Opravdu hodně mě zaujal příběh, ale hlavní hrdinka mi ze začátku moc sympatická nebyla. Přišla jsem jí na chuť až později a v několika věcech ji, na samém konci, dokonce i chápala. A celou dobu jsem si ji představovala jako Jess Glynne. :)

01.01.2016 3 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

OMG! Doufám, že co nejdřív budeme mít překlady i 3. a 4. dílu, jinak skončím s infarktem. Miluju tuto sérii...

Doby, kdy jsem sledovala Deník princezny a Princ a já jsou dávno za mnou. Dnes už bych si to nepustila ani omylem. Nemám totiž ráda tyhle "královské" témata z moderní doby. Všechno mi to přijde stejné, nezajímavé. Urození se prostě nežení/nevdávají s neurozenými. Chápu, že to bylo normální v xy. století, ale v 21. už mi to přijde docela otravné. Přesto musím uznat, že se mi velmi líbilo, jak to bylo zpracované tady.

Děj mi připadal plynulý a vůbec mi nevadilo, že se to odehrálo během pár let, naopak, působilo to na mě příjemně. Nebylo to tak "drsné" jako první díl, ale přesto tam byly i smutné momenty.
Ta osoba v Rhysově životě mě nepřekvapila, ale přesto tam bylo něco, co jsem nečekala.
Souznění mezi panem Larsenem a princeznou bylo pro mě dokonalé.

Jo a zbožňuju, když je v knihách playlist.

05.04.2023 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Tak jsem si dala taky rereading, po mnohla letech. Mám takový pocit, že jsem knihy kupovala velmi dávno, protože díl o Trentovi mám od roku 2015. No každopádně se chystám do kina a chtěla jsem si připomenout příběh.
Chápu, že tenkrát jsem z něj byla nadšena a dala plný počet hvězd. S odstupem času se moje dojmy po přečtení ale trochu změnili...
Vůbec jsem nerozuměla Abby a jejímu vyrválu, který nadělala okolo vztahu s Travisem. Nechápu proč si prostě nepromluvili ale dobře, o čem by to jinak bylo. :) Taky mě překvapilo, jak byl Travis výbušný, tohle jsem si vůbec nepamatovala. Co se týká té tragické události na konci... za mě to bylo hrozně rychle zametené pod koberec a nechce se mi věřit, že by nikdo z lidí co se dostali ven nepromluvili. Ano. Vím že se to rozebírá ještě v Nádherné svatbě a je to ještě část příběhu v knize o Tommym. Ale i tak, je to tam doslova na pár stránkách.
Celkově se mi ale příběh pořád líbí a už se těším na film. :)

Hrozně mě mrzí a štve jedna věc a s tou mám problém ale obecně. Vytáčí mě, že se vždycky začne překládat série knih, ale pak se to po pár dílech utne a vy se můžete jít bodnout... Mám doma obě knihy katastrofy, ve slovenštině jsem si pořídila Sladké zabudnutie o Trentovi a Sladké vykúpenie o Thomasovi, ale chci i knihy o dvojčatech. Takže, kdy bude sakra překlad?

19.03.2023 4 z 5