trynitrix trynitrix komentáře u knih

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

První dva díly se mi líbili více ale i trojka taky nebyla špatná konečné rozuzlení děje a konec dopadl jak měl.

20.04.2014 4 z 5

Lov Lov Aubrey Clark (p)

Takový jednodušší pokračování ,pozvolná sled událostí.

15.04.2014 3 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

Volné pokračování bylo fajne, vždy se nějaký děj - zápletka da vymyslet a toto nebylo špatné . :-)

10.04.2014 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Je fakt že jsem první a druhý díl nečetla ale viděla film, zvědavost byla větší jak to opravdu dopadne takže trojku jsem si sehnala a dala se do čtení. Chvíli jsem byla nějak mimo jak trojka navazovala a co jsem si pamatovala z filmu dvojky jelikož film nějak vdycky odbočuje od pravdy. Kniha byla užasný popisy příběhy děj uplně všechno, jsem ráda že jsem si to přečetla až na ten konec hodně překvapujcí myslím že by mě to vcelku ani nějak nenapadlo že to takhle dopadne ale dobrý. Tak ted jen o5 čekat na kino :-D ale knihu to jako vždy nepřepčí.

06.04.2014 5 z 5

Temnota Temnota Lynn Beach (p)

Ale jo fajne na zahnání nudy za 3h přečteno. Takova oddechovka, příběh nebyl špatný.

01.04.2014 3 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Od R. L. Stine jsou Stopy hrůzy asi nejlepší . jako tady má to děj zápletku a konec ale mohl by být více rozvinutý ten konec ale neva kniha se mi líbila.

01.04.2014 4 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Nevím proč ale tohle se mi taky líbilo apoň nějaký děj akce a má to souvislost už se těším až seženu třetí díl jak to vše dopadne bude to hodně zajímavý :-)

31.03.2014 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Užasný aspoň něco se povedlo ce se týká příběhu docela mě to pohltilo. Už se nemohu dočkat až se vrhnu na druhej díl :-)

26.03.2014 5 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Super završení serie trojka asi byla nejlepší pak první a nejslabší dvojka.

25.03.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

První díl byl asi lepší ale tohle mělo také své kouzlo, bavila jsem se u knihy. Příběh byl takový lehký na víkendové čtení :-) na relax.

23.03.2014 4 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Myslím že teto díl byl trochu slabší mno jsem zvědavá co se z toho vyklube v třetím díle :-)

21.03.2014 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Bych snad ani nevěřila že tohle to napsala L. J. Smith, jelikož deníky uplná katastrofa, ale tohle bylo něco jiného četlo se to uplně vpohodě za jeden den jsem to zhltla. Aspoň trochu jiné nadpřirozené téma příběh se mi líbil.

17.03.2014 4 z 5

Radleyovi - Upíři odvedle Radleyovi - Upíři odvedle Matt Haig

Poučný příběh jak abstinovat pro teenageři, udělaný právě tak aby to mladí četli, nebylo to špatný.

15.03.2014 3 z 5

Spolu v temnotě Spolu v temnotě Alexandra Ivy

Super všechny tři povídky. Mělo to děj a spád. Čtení relax, toto nezklame :-)

11.03.2014 4 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Příjemné pokračování, kniha měla rychlý spád v některých situacích se s dějem či postavami nemazlily. Jsem zvědavá čím nás překvapí další díl :-)

06.03.2014 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Kniha na víkend když nemáte co dělat :-) Příběh se mi líbil i když byl předvídatelný jsem zvědavá na další díl.

01.03.2014 4 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Strašně mě mrzí že mi ta kniha skončila a vůbec takhle napnutě ,zatím mě jejich příběh neomrzel a četla bych dál teď zas čekat. Opět super příběh patry z Palm Springs hlavně konečně se vyvíjejcí se vztah Sydny a Adriana.Novou postavou pruderní sestra Zoe bych ji zakroutila krkem :-D. V příběhu se pořád něco děje postupuje se vpřed a líbilo se mi že obkapitolu, vyprávěla Sydney a pak Adrian.

26.02.2014 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

První díl jsem četla to už bude nějaký pátek vlastně hned jak vyšel, tak proto mi dělal problém začátek této knihy ,děj předchozího dílu a jména chvíli mi to trvalo než jsem zapadla takže mě začátek ani nějak moc nebavil ale pak se to rozjelo a díl byl super ohledně historie nejvíc se mi asi líbila část Londýn a čarodějnice :-) a Praha taky nezklamala. Takže opět čekat na další díl jak to vše dopadne.

20.02.2014 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Líbila se mi knížka mnohem lepší příběh než to co jsem četla předtím v podobném žánru. Tady jsem se spíš přikláněla k postavě Bradena který byl na chlapa až moc v pohodě (Sympaťák) a Joss hold nevyrovnaná. Příběh má vášeň, cit, lásku spoustu emocí :-) moc pěkný .

02.02.2014 5 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Ráda čtu tento žánr ale co je moc je moc, hlavně se mi nelíbil ten vztah mezi nima takový oničem pořád nějaký dohadovaní už jsem málem knížku ani nedočetla, kousala jsem ten příběh dlouho dala jsem ale na kometáře že konec je dobrej a byl ale celou knihu to nezachránilo jen předtím jsem si řikala že trojku ani číst nebudu ale po tom konci, teď váhám přeci zvědavost je silnější.

28.01.2014 2 z 5