Spolu v temnotě

Tři povídky v jedné knize. Jedinečné doplnění série "Temnot"! Kde sídlí temnota: Matka čtyř čistokrevných vlkodlačic Sofie, zachránkyně rasy, si nepřipadá vůbec jako nastávající babička - i když pomyšlení na širší rodinu v ní už nevyvolává takový strach. Ten naopak pociťuje při anonymních výhrůžkách, kterými se jí někdo snaží zastrašit. Král však nenechá dlouho svou tchyni v ohrožení! Překvapení temnotou: Vůdce londýnských upírů má problém - nemůže přestat myslet na překrásnou dívku. Juliet se oprávněně bojí, aby neskončila jako spousta jiných žen, kterým Viktor věnoval přízeň - se zlomeným srdcem. Chtě nechtě s ním však musí nakonec spojit své síly, aby společně zachránili nejbližšího přítele. Temnotou navěky: Uriel se podobá andělovi. Tak to alespoň připadá Katty, když jí osvobodí ze zakletí, jež jí opřádalo po dvě staletí. Při útěku ze stříbrné cely je provázejí nesnáze... a v Katty se sváří odpor vůči upírovi s náklonností ke krásnému a jemnému muži. Uriel cítí také víc, ale ve sblížení s krásnou cikánkou mu brání tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/150746/spolu-v-temnote-PwE-150746.jpg 4.3111

Strážci věčnosti

Where Darkness Lives, Taken by Darkness, Darkness Eternal (2011)

Literatura světová, Horory, Pro ženy
Vydáno:, Levné knihy

Kniha Spolu v temnotě

jankaander
18.07.2017

Super čtení

MinaHawke
30.01.2017

Ani mi nevadilo, že kniha obsahovala tři příběhy, bylo to takové oživení, protože kdyby někoho nebavila třeba první povídka, mohl se těšit na druhou a nebo na třetí. A i když kolem číhá nebezpečí hlavní hrdinové si vždy najdou chvilku na erotiku :)

Wendysek
23.09.2016

1. až moc sexu, 2. až moc zdráhání, 3. až moc protahování s poměrně nečekaným rozuzlením

Dandulka
18.09.2016

Vlkodlak a upír dohromady? Láska je mocná.....

Gabika56
26.01.2015

Kniha se mi ze série líbila asi nejméně, ale zase se mi líbilo, že to mělo rychlý spád, ale budu si odporovat, že někdy bohužel až moc... To jsem se teda vyjádřila no :D
Každopádně fajn knížka z fajn série a fajnové zimní peřinové povalovačky ;)

mexx
12.11.2014

Veľmi by som si chcela túto knihu kúpiť, ale nikde ju nedostať. Neviete niekto, kde by sa ešte dala kúpiť. Ďakujem

Siu83
15.04.2014

Hezké doplnění série :-)

trynitrix
11.03.2014

Super všechny tři povídky. Mělo to děj a spád. Čtení relax, toto nezklame :-)

sisulisa
25.05.2013

Kniha sa mi páčila, súhlasím s nuttelkou, bolo to veľmi pekné doplnenie celej série. Áno, tie vzťahy vznikali rýchlejšie, ale zase boli to poviedky, tak by sa to aj dalo čakať. Určite doporučujem prečítať.

Senza Jenka
15.04.2013

Už v ostatních knihách je vývoj vztahu superrychlý - spojení je osudové a tedy nevyhnutelné, bla bla bla... Liší se trochu jen ta omáčka okolo. Čte se to dobře, nic proti, ale tohle už byla fakt příliš zhuštěná verze - kdyby tyto příběhy byly součástí jiných dílů, asi by to ničemu nevadilo.

Monicay
06.04.2013

Vlastně ani nevím, co k téhle knize říct. Ivyová se mi hodně líbí, ale tahle knížka byla ve srovnání s ostatními podprůměrná. Možná to bylo tím, že příběhy byly tak krátké, že jejich děj byl téměř úsměvný. Líbil se mi Luc, který vystupoval v první povídce - myslím, že by ho autorka užila i v delším příběhu. A taky jsem nebyla moc spokojená s překladem - nad některými slovními spojeními jsem se musela pozastavit, např. 'Hrome, tohle bude pochopení roku.' nebo 'Katy si rukou protřela břicho.' A některé milostné scény, ach jo... '...hladil v pravidelném rytmu, vyladěném na maximální slast.'

Nuttelka
12.03.2013

příjemné doplnění celé série :-)

Lena565
04.03.2013

Nejvíc se mi líbila povídka Kde sídlí temnota :-)

upíři vlkodlaci démoni erotika

Alexandra Ivy