trynitrix trynitrix komentáře u knih

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Mě se to libílo bylo to vtipně pojaté, jaký je rozdíl mezi snovým či pohádkovým Greyem a realným naším Adamem.

25.01.2014 4 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Nevím tohle bylo moc, přečetla jsem hodně knih s touto tematikou a pro mě byla asi nejhoří. Nějak sem se do postav nevžila přišlo mi že si strašně protiřečily a vůbec Dominik byl blb :-D jo nechat se vydržovat ale to chovaní magor. Kate nevím přesně chovala se jak když se ji splnil sen taková mini popelka ale taky byla mimo mísu :-D druhej díl mam přečtu a uvidím jestli se to zlepší.

15.01.2014 3 z 5

Smrt na druhou Smrt na druhou Robert Lawrence Stine

Začátek nic moc ale pak se mi způsob příběhu líbil ale některé náhody byli teda mimo mísu :-D ale závěr byl super nečekané ale nějaká předtucha tam byla :-)

12.01.2014 4 z 5

Nová dívka Nová dívka Robert Lawrence Stine

Tak tohle mě nějak nezaujalo knihu jsem dočetla ale příběh pro mě nic moc.

10.01.2014 2 z 5

Letní štvanice Letní štvanice Robert Lawrence Stine

Mno takový slabší ale nápad na příběh špatný nebyl.

09.01.2014 3 z 5

Tajemství mrtvého muže Tajemství mrtvého muže Lynn Beach (p)

Takovej jednoduší horurek spíš mi to přišla jako strašidelná historka, ale špatné to nebylo. :-)

07.01.2014 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Robert Lawrence Stine

Tento díl se mi překvapivě líbil takovej jednoduchej a čtivej :-)

06.01.2014 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Kniha super plná emocí jako vášeň,láska, nenávisti atd... Nesmíte tu hledat nějaké podobnosti z jiných knih pak si tu knihu dostatečně neužijete, příběh byl velice čtiví, nápaditý a už se těším jak to vše bude pokračovat. :-)

05.01.2014 5 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Neferet je fajne aspoň psáno z jiného pohledu. Ale jak je tady v knize vidět osud si nevybíráme, osud si vybírá nás a proto se to tady tak v knize odvíjelo,až její povahu (podstatu osoby) dospělo do toho bodu jaký známe v knihách Školy noci.

30.12.2013 4 z 5

Královna plesu Královna plesu Robert Lawrence Stine

Krátký rychlý čtení a hlavně se mi to líbilo. Pár typů na vraha jsem měla a ten kdo to byl, byl mezi něma, ale to se dozvíte až úplně na konci. Nápad příběhu byl dobrý.

26.12.2013 5 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Novela o dalším učiteli z Noci školy nezklamala ale bylo to až moc krátké.
Lenobiin začínající příběh byl smutný ale vystihující o její povaze.

23.12.2013 4 z 5

Posedlá Posedlá Lynn Beach (p)

Ale jo nebylo to špatný taková denní oddechovka :-D

19.12.2013 4 z 5

Angelopolis Angelopolis Danielle Trussoni

Těšila jsem se na pokračování o Evangeline a moc toho tam nebylo. Teto příběh vyprávěli jiné postavy ale i tak to docela šlo ale kvůli závěru dávám jen 3 hvězdy, na něco čekáte a pak nic a hlavně bude asi i další pokračování. Budu váhat s dalším dílem.
První díl byl propracovanější, v dvojce toho spoustu zkrátily.

19.12.2013 3 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Ne že by se mi to nechtělo komentovat ale Mercy je prostě nejvíc a to mluví za vše :-)

05.12.2013 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Super závětečný díl to nemohlo prostě jinak dopadnout, ohledně spřízněné duše a reinkarnace jsme si vzpoměla na knižní serii Andělé tam trocha ty podobnosti byla.Bylo to dobře propracované ohledně příběhu aby to dopadlo tak jak to dopadlo. Jinak opět strhujcí příběh Georginy a Setha sem je shtla během dvou dní se od toho nedalo nějak odtrhnout. A kdo mi bude nejvíce chybět Carter :-D

18.11.2013 5 z 5

Království za story Království za story Petr Šabach

Mě se povídky líbily i když byli jednoduché tak jsem se u některých pobavila.

11.11.2013 4 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Něco nověho ve světě erotických příběhů tady to bylo obohaceno o historii sexu takže o kult mysteriich nebyl to špatný nápad což se to podtrhlo pěkným italem a italskou kulisou. Je to čtivě nic proti tomu jsem neměla ale až tak stopro mě to nenadchlo. :-)

24.10.2013 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

No nevím mam smíšené pocity z tohoto třetího dílu, trvalo mi to pár dnů než jsem ji přelouskala. A už jsem se těšila jak to dopadne a ono nic další pokračování, ale asi si ho přečtu co mi zbívá :-D zvědavost vždycky vítězí :-D

21.10.2013 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tak za prvé třetí díl snad ani neměl být :-D podle mě to bylo zbytečné a akorát se mi Christian zprotivil, nemělo se to jmenovat Padesát odstínů svobody ale Padesát odstínů nasranosti, a kniha mě max začala bavit až od půlky a konec jako vždy pěkný Happy end. :-)

01.10.2013 3 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Opět supr příběh i když se mi spíše líbili předešle dva díly více ale nemělo to chybu a konec už vůbec ne prostě pecka :-D ted zase čekat na daší :-D

16.09.2013 4 z 5