Posedlá

Máte dobré nervy? Monika Caseová se domnívala, že má. Pak našla panenku s planoucíma očima a s nápisem na náhrdelníku "Všechna tvá přání". Moničina přání se plní, avšak s hrůznými následky. Zastaví Monika panenku ještě dřív, než zničí i ji samotnou? Nebo bude poslední obětí dívky posedlé ďáblem?

https://www.databazeknih.cz/images_books/80_/8097/posedla-PUZ-8097.jpg 3.4126

Stopy hrůzy - Údolí přízraků (1.)

Horory, Romány
Vydáno:, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

The Evil One (1991)

Kniha Posedlá

mirunda

Nevím co mě to popadli, ale chtěla jsem se vrátit do puberty a sáhla po Stopách hrůzy. Vůbec to nebylo děsivé, jako kdysi. Naštěstí to bylo krátké a rychle přečtené

marti7729

na silvestrovsky vecer/noc, jsem zvolila tuto nostalgickou knihu ze serie stopy hruzy a hura 1. Kniha roku 2019 zdolana :) . Mam takovy pocit, ze tuhle jsem cetla poprve. Ke stopam hruzy mam nostalgicke vzpominky, jsou to prvni knihy se kteryma jsem jako dite zacinala. Kniha je kratka, ma rychly dej a spad, dobre se cte i nam "starsim" rocnikum (je mi 28). Monika hlavni postava mi prisla daleko mladsi nez byla, podle stylu mluveni. Zapletka byla super napinava, autorka se mohla klidne rozepsat a vyradit vic. Konec a zacatek jak z beckoveho hororu, ale ve smes prijemna oddychovka mezi slozitejsimi dily.

DeKo1996
05.09.2018

Malá útlounká knížečka do kapsy.. I když je tak krátká, tak jsem se při jejím čtení docela i bála.. Tím, že horory vůbec nevyhledávám, tak i tohle pro mě bylo děsivé.. Ale jinak příběh zajímavý. Četla jsem s napětím od začátku do konce.. A přiznám se, že jsem se potom dobrou chvíli nechtěla na žádnou panenku dlouho podívat.

hippiesak
08.06.2018

Kultovní klasika. Tímto dílem to začalo. Dohadování se s učitelkou češtiny, že tato série je klenot knihovny. Ona to viděla jinak :) Mě to baví i po letech. A že jich je... Těch let :)

Ookmalej
11.06.2017

Z nostalgie jsem to znovu začala číst. Je tam spousta klišé a zažitých béčkových scén, ale pro mě je to klasika. Vrací mě to do doby, kdy mi bylo 11 let. Na letní dovču nebo dlouhou jízdu vlakem ideální čtení.

klarushka-1
06.04.2017

Já jsem také Stopy hrůzy v dětství hrozně hltala. Přečetla jsem úplně všechny, i sérii Nancy Drew a Hardy Boys a Sladké snění. Nedávno jsem objevila knížku od české autorky, která byla Stopám docela podobná, i obal byl v podobném duchu. Jmenovala se Tajemství a napsala ji Zuzana Černá. Líbila se mi, měla dobrodružný a nenáročný děj, byla napínavá a čtivá. Četla jsem ji v létě u vody, byla to taková oddechovka. Takže jestli hledáte něco podobného, tak tady je inspirace.

cantona
25.02.2017

Když jsem Stopy hrůzy četl naposledy bylo mi asi dvanáct a bylo tak super, že bych neváhal dát pět hvězd. No, po dvaceti letech musím hodnotit: krátké, dobře se to četlo, oddychové, ale průměrné. Určitě nic z čeho bych nemohl spát.

Vampirosa
05.09.2016

Tato knížka byla moje první a i po mnoha letech, které uplynuly od jejího přečtení, si pamatuji, jak jsem příběh hltala celá napnutá. Děsivé panenky mají stále své kouzlo. :)