Temnota

Jason McCormack je slepý, ale tento handicap ho nemůže zastavit. S pomocí svého průvodce, vlčáka Errolla, a přítelkyně Cissy, pátrá po tajemných záhadách opuštěné indiánské Vesnice stínů (Shadow Village). Ale jeho pátrání může přinést nebezpečí a snad i smrt. A Erroll se záčíná chovat podivně, ohrožuje svého pána i ostatní. Jason se stává obětí podivných, děsivých náhod. Podaří se mu zvítězit nad Zlem, které na něj číhá v temnotě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/55_/5580/temnota-8cK-5580.jpg 3.370

Stopy hrůzy - Údolí přízraků 2.

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

The Dark, 1991

Kniha Temnota

Verunka289
04.07.2018

Knihu jsem objevila v knihbudce u nás na vlakovém nádraží. Stopy hrůzy jsou obecně vzpomínkou na mé dětství, takže jsem si přečetla s velkou chutí :) Knížka patřila asi k trošku slabším ze série, přesto jsem měla radost, že se mi dostala do ruky.

hippiesak
08.06.2018

Opět slabší díly od Lynn Beach. Jsou lepší. Dalo se to číst, ale pár let na to zase nechám v knihovně padat prach :)

Ookmalej
20.06.2017

Napínavé, ale Posedlá byla lepší. Na druhou stranu tématicky mě kniha dojala, protože pokud v jakékoliv knize vystupuje pes, jsem z toho "naměkko".

Klára2216
14.03.2017

Vyloženě odpočinková kniha, na nic víc se člověk nemusí soustředit v té četbě. Zkrátka pro zabití času, zhruba tak jedné hodiny, vzdy sahnu po této edici. :)Ale ze série stopy hrůzy tato kniha bohužel slabší kousek. Proto v ramci teto serie tři hvězdičky pro tento příběh.

Vampirosa
05.09.2016

Moje druhá knížka z řady a oproti Posedlé mě tolik nezaujala.

vikikl
27.03.2015

Take zjistuji, ze vek se odrazi i na pohledu na knihy. Stopy hruzy uz nejsou, co byvaly, kdyz mi bylo 14,15,16 let, ale serii si stejne postupne zopakuji celou - z nostalgie :o)

trynitrix
01.04.2014

Ale jo fajne na zahnání nudy za 3h přečteno. Takova oddechovka, příběh nebyl špatný.

oolinkaa
13.01.2014

Celkem dobrý díl. Kdyby mi bylo asi o 10let méně, vnímala bych knihu jako horor, teď je to pro mě odpočinkový četba. Zajímavé, jak se tato série knih mění z pohledu věku :)))

Trůn lebek
Trůn lebek