Skřek šelmy

Mnoho podivných věcí se odehrává v Údolí přízraků a Tamara Huntová chce vědět proč. Jaká zlá síla vyhání horské lvy z jejich přirozeného prostředí? Co spojuje tajemného Indiána a žlutě žíhanou pumu s mandlovýma očima? A proč nosí geologové revolvery? Odpovědi jsou ukryty v Tamařiných fotografiích. Ale někdo se jich obává a udělá všechno, abych se jich zmocnil. A zatímco Tamara se svou přítelkyní Hillary pátrá, nocí zní hrůzný skřek šelmy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21902/skrek-selmy-LsT-21902.jpg 3.173

Stopy hrůzy - Údolí přízraků 3.

Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Scream of the Cat, 1992

Kniha Skřek šelmy

yaoiyuri

Jeden z mých nejoblíbenějších dílů. Klasické Údolí přízraků – záhada se špetkou tajemna, žádný horor, žádné vraždění, žádná krev, jen děcka páchající dobro za pomoci nadpřirozených sil.
A vždycky jsem jim záviděla tu jejich superluxusní internátní školu se všemi těmi jezdeckými kluby, fotografickou laboratoří, baletním kroužkem a hromadou dalších věcí.

hippiesak
08.06.2018

Slabý díl... Tento mě nebavil, ten jsem louskal tak rychle jak to jen šlo, abych věděl jak to dopadne. Není to úplně propadák, ale Lynn Beach má lepší kousky.

Vampirosa
03.08.2017

Pěkný odpočinkový příběh, který není strašidelný a ani moc napínavý. Jedna dívenka je posedlá focením a na své výpravy kvůli fotkám tahá s sebou svoji kamarádku, která z toho není moc nadšená. Ačkoliv se výlety zrovna tolik nevyplatily, Tamara si i přes setkání s pumou nedá říct a neustále strká nos do věcí, do kterých jí nic není. Knížka mě ničím nenadchla ani nepřekvapila.

Panenka nebo Neznámá v zrcadle jsou kousky, které se autorce rozhodně povedly víc.

Norea
26.04.2016

Práve som zbadala fotku tejto autorky a od pohľadu my je jasné, že by bola lepšia autorka fantasy alebo románov než hororu. Kniha je dobrá, ľahko sa mi číta, má málo postáv, ktoré sa dajú rýchlo zapamätať. Nerada porovnávam knihy, pretože každý autor dáva do svojej knihy kus svojho Ja, ale poriadny problém som mala s Kingovkou Cintorín zvieratok a to som ju čítala ráno pred odchodom do roboty a husia koža mi behala až do ďalšieho rána, čo som pokračovala v čítaní. Ale musím podotknúť dve myšlienky, ktoré sa mi veľmi zapáčili a to meniace sa fotografie a symbolika indiánov, ktorá je nad mieru spomenutá.

Widow Embalmer
01.06.2015

POZOR POZOR
Zaběhla se nám kočička,
slyší na jméno Death Reaper. Má mourovatý kožíšek s pruhy zaschlé krve svých obětí. Za pamlsek umí otevřít libovolnou tepnu v těle a ráda spinká v ještě teploučkých vnitřnostech. Naposledy byla spatřena nedaleko hřbitova, jak páře břicho hrobníka. Nálezci proplatíme veškeré lékařské zákroky spojené s rekonvalescencí.

oolinkaa
30.01.2014

super díl

luciasek86
31.07.2013

Tato knížka je takové to oddechové napínavé čtení ve chvilkách volna tento díl je z těch lepších dílů.

sabanka
15.11.2012

ke čtení je úplně super ale strašidelná není.

Lynn Beach (p)
americká, 1943