Neznámá v zrcadle

Stacy Jamesová je vtažena zrcadlem do strašlivé noční můry! Její dvojče – Tracy – musí předstírat, že se nic neděje a vydávat se i za svou sestru. Zároveň se zoufale snaží dostat Stacy zpět ze světa za zrcadlem. Podaří se dvojčatům odhalit tajemství zrcadla dříve, než vyprší čas? Nebo bude muset Stacy čelit dívce se sekyrou sama?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21903/neznama-v-zrcadle-yYE-21903.jpg 3.777

Stopy hrůzy - Údolí přízraků 4.

Literatura světová, Horory, Novely
Vydáno, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Stranger in the Mirror, 1992

Kniha Neznámá v zrcadle

zuzi1162
26.06.2019

Na me tento dil byl nejak pribehove slabsi. Porad jsem se tesila az se dozvim neco o zrcadle a je vztahu k Udoli prizraku a proc vubec funfuje tak jak funguje, a ono nic. Ale i tak dava 4* z nostalgie k cele serii.

hippiesak
08.06.2018

Líbí se mi návraty do minulosti přes nějaké mystérie :) A ano, toto o tom je :)

tereza1198
29.09.2017

Nemohu hodnotit hvězdami. Poprvé jsem ji četla jako dítě na táboře a pak se bála vylézt ze stanu. Po letech přečteno se strašnou nostalgií.

Lucissia
28.12.2016

Odpočinková knížka pro povánoční čas. Dobré téma, kdyby se toho chytil dobrý scénárista a režisér, byl by to fajn tajuplný film. Knížku hodnotím čtyřmi hvězdami. :-)

Vampirosa
05.09.2016

Na základce jsem si knížku přečetla na doporučení spolužačky a rozhodně jsem nelitovala! Děsivý děj si mě udržel po celou dobu čtení pěkně napnutou. :)

marek6463
02.07.2016

No je to retro styl na jedno přečtení.

Dinosaur
12.06.2016

(5.5) Takové průměrné Stopy hrůzy, nijak extra nenadchne, ale ani neurazí. Jako oddechovka fajn.

oolinkaa
16.07.2014

Jako co to bylo?? Sice přečtené za cca 45min, ale nebyl to ani horor, ani nic..:D Navíc mi přišlo, že to mělo dost divný useknutý konec.. hodně slabá povídka ze serie SH.

Prokletí Salemu
Prokletí Salemu