Neznámá v zrcadle

Stacy Jamesová je vtažena zrcadlem do strašlivé noční můry! Její dvojče – Tracy – musí předstírat, že se nic neděje a vydávat se i za svou sestru. Zároveň se zoufale snaží dostat Stacy zpět ze světa za zrcadlem. Podaří se dvojčatům odhalit tajemství zrcadla dříve, než vyprší čas? Nebo bude muset Stacy čelit dívce se sekyrou sama?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21903/big_neznama-v-zrcadle-yYE-21903.jpg 3.893

Stopy hrůzy - Údolí přízraků 4.

Literatura světová, Horory, Novely

Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Stranger in the Mirror, 1992

Kniha Neznámá v zrcadle

Martin82
13.09.2021

(+ SPOILER) Přečteno za dva večery před spaním, lepší průměr - příběh není nudný, ale ani složitý. Jedno dvojče předstírá i své druhé, které bylo uneseno zrcadlem do minulosti a snažící se dostat zpět do přítomnosti, nic víc, nic míň.70%

Ayna
27.07.2021

(+ SPOILER) Tohle býval kdysi jeden z mých nejoblíbenějších dílů, ani nevím proč. Ale všichni jsme chtěli to kouzelné zrcadlo a chodit na strašidelnou americkou internátní školu:D Pobavila jsem se i při čtení po letech. Inu, nostalgie je mocná.
SPOILER: Hrozně se mi líbí, že Tracy zmizí její sestra, a místo aby se komukoli svěřila nebo prostě nějak aktivně začala hledat pomoc, tak se za ni automaticky začne přede všemi vydávat, aby to zmizení zakamuflovala. Však ono se to nějak vyřeší. Takové vtipné. Na druhou stranu jsme alespoň byli ušetřeni zdlouhavých pasáží o tom, jak by jí to stejně skoro nikdo nevěřil. Oproti prvnímu čtení mi teď taky bylo trochu líto té malé opuštěné psychopatky se sekerou.

Kontryhelka
02.12.2020

Hodně hororový,děsivý a napínavý příběh. Přečtený jedním dechem pod lavicí za jedno vyučování. Kdo vlastnil nějakou takovou knihu, ihned stoupl na ceně.

zuzi1162
26.06.2019

Na me tento dil byl nejak pribehove slabsi. Porad jsem se tesila az se dozvim neco o zrcadle a je vztahu k Udoli prizraku a proc vubec funfuje tak jak funguje, a ono nic. Ale i tak dava 4* z nostalgie k cele serii.

hippiesak
08.06.2018

Líbí se mi návraty do minulosti přes nějaké mystérie :) A ano, toto o tom je :)

tereza1198
29.09.2017

Nemohu hodnotit hvězdami. Poprvé jsem ji četla jako dítě na táboře a pak se bála vylézt ze stanu. Po letech přečteno se strašnou nostalgií.

Lucissia
28.12.2016

Odpočinková knížka pro povánoční čas. Dobré téma, kdyby se toho chytil dobrý scénárista a režisér, byl by to fajn tajuplný film. Knížku hodnotím čtyřmi hvězdami. :-)

Vampirosa
05.09.2016

Na základce jsem si knížku přečetla na doporučení spolužačky a rozhodně jsem nelitovala! Děsivý děj si mě udržel po celou dobu čtení pěkně napnutou. :)

Prokletí Salemu
Prokletí Salemu