Pronásledovaná

Melissa se s křikem probouzí. V okně jejího pokoje je nevítaný návštěvník… nebo snad není? Všichni jsou znepokojeni zprávami o zloději z Fear Street. Melissin otec má proto v ložnici uložen nabitý revolver. Napětí stoupá a přitom je všechno tak opravdové. Pronásledování začíná: Melissino nové auto jako by kdosi ovládal; dárky k narozeninám jí roztrhaly čísi neviditelné ruce; neviditelná síla se snaží vystrčit jí ven z okna. Ze stínu v jejím pokoji vystupuje hrozivá postava. Kdo to je? Přichází skutečně ze záhrobí? A proč ji chce zabít? Jestli se Melisse nepodaří záhadu rychle rozluštit, doženou ji nezodpovězené otázky až k smrti!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21990/pronasledovana-21990.jpg 3.686

Kniha Pronásledovaná

Martin82
17.09.2021

(+ SPOILER) Žádná strašidelná hitparáda to sice nebyla, ale od půlky knihy jsem to musel dočíst na jeden zátah ( asi 80 stran) - tak moc mě zajímalo vysvětlení příběhu. Vysvětlení přítomností proč bude taková budoucnost..něco prostě jako Terminátor. Jen ten konec - zabije ho, ale příběh končí ve stylu love story happy end.. :-p 67%

edith79
06.07.2021

Jedna z těch duchařských od R.L. Stineho. A hodně dobrý a zajímavý díl. Hlavní hrdinka se ocitá na kolotoči podivných událostí, občas má ona i čtenář pocit, že asi blázní, ale na konci vše do sebe zapadne.

Kontryhelka
02.12.2020

Hodně divný díl, kterému jsem nepřišla na chuť při prvním začtení se. Musela jsem knihu odložit a za čas se k ní vrátit, a byla jsem ráda. Začetla jsem se a dočkala se opět parádního hororu. No spíš thrilleru.

kokiska197
14.04.2020

Trošičku slabší Stineovka, ale i tak pohladí na duši...

Annie_022
02.03.2020

Můj nejoblíbenější!

Petuny
14.01.2020

Méně romantiky a více hororu by potěšilo, ale i tak se jedná o skvělý díl z Fear Street.

hippiesak
24.02.2019

Celkem dobrý díl, trošku sci-fi :) ale je to Fear Street ne? :) Četlo se to velmi rychle. Takže to bylo asi chytlavý :)

yaoiyuri
25.11.2017

Přesně, jak jsem psala nedávno v jiném komentáři… ze série Fear Street jsou většinou lepší ty knihy, ve kterých se přímo zjevuje něco nadpřirozeného. Navíc zápletka, která v Pronásledované zavání béčkovým „strašením“ se nakonec překlopí do ne tak docela obyčejného strašení. Za mě povedený díl a romantická složka tomu vůbec neuškodila.

Madame Okta
Madame Okta