Pronásledovaná

Pronásledovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21990/pronasledovana-21990.jpg 4 101 16

Melissa se s křikem probouzí. V okně jejího pokoje je nevítaný návštěvník… nebo snad není? Všichni jsou znepokojeni zprávami o zloději z Fear Street. Melissin otec má proto v ložnici uložen nabitý revolver. Napětí stoupá a přitom je všechno tak opravdové. Pronásledování začíná: Melissino nové auto jako by kdosi ovládal; dárky k narozeninám jí roztrhaly čísi neviditelné ruce; neviditelná síla se snaží vystrčit jí ven z okna. Ze stínu v jejím pokoji vystupuje hrozivá postava. Kdo to je? Přichází skutečně ze záhrobí? A proč ji chce zabít? Jestli se Melisse nepodaří záhadu rychle rozluštit, doženou ji nezodpovězené otázky až k smrti!... celý text

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Haunted , 1992

evca7271
07.03.2024 5 z 5

Moc pěkné čtení. Napínavé od začátku,až do konce.

mondulinecka
10.01.2024 5 z 5

Tahle bývala moje nejoblíbenější a i po letech nemůžu jinak než 5*

Ayna
15.08.2023 5 z 5

Plný počet... Možná je to tím, že poslední stopáče, co jsem četla, byly ze série Země duchů, ale tohle mi prostě ve srovnání s tím přijde jako veledílo. Bavilo mě to jako -náctku a baví mě to i jako vyhořelou matku na mateřské. Ideální kombinace strašení, romantiky, detektivky, a i na nějaké to vražděníčko dojde.

Martin82
17.09.2021 3 z 5

(SPOILER) Žádná strašidelná hitparáda to sice nebyla, ale od půlky knihy jsem to musel dočíst na jeden zátah ( asi 80 stran) - tak moc mě zajímalo vysvětlení příběhu. Vysvětlení přítomností proč bude taková budoucnost..něco prostě jako Terminátor. Jen ten konec - zabije ho, ale příběh končí ve stylu love story happy end.. :-p 67%

edith79
06.07.2021 4 z 5

Jedna z těch duchařských od R.L. Stineho. A hodně dobrý a zajímavý díl. Hlavní hrdinka se ocitá na kolotoči podivných událostí, občas má ona i čtenář pocit, že asi blázní, ale na konci vše do sebe zapadne.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Hodně divný díl, kterému jsem nepřišla na chuť při prvním začtení se. Musela jsem knihu odložit a za čas se k ní vrátit, a byla jsem ráda. Začetla jsem se a dočkala se opět parádního hororu. No spíš thrilleru.

kokiska197
14.04.2020 4 z 5

Trošičku slabší Stineovka, ale i tak pohladí na duši...

Annie_022
02.03.2020 5 z 5

Můj nejoblíbenější!

Petuny
14.01.2020 4 z 5

Méně romantiky a více hororu by potěšilo, ale i tak se jedná o skvělý díl z Fear Street.

hippiesak
24.02.2019 4 z 5

Celkem dobrý díl, trošku sci-fi :) ale je to Fear Street ne? :) Četlo se to velmi rychle. Takže to bylo asi chytlavý :)

yaoiyuri
25.11.2017 4 z 5

Přesně, jak jsem psala nedávno v jiném komentáři… ze série Fear Street jsou většinou lepší ty knihy, ve kterých se přímo zjevuje něco nadpřirozeného. Navíc zápletka, která v Pronásledované zavání béčkovým „strašením“ se nakonec překlopí do ne tak docela obyčejného strašení. Za mě povedený díl a romantická složka tomu vůbec neuškodila.

buldozer5
16.09.2017 3 z 5

Knihu řadím spíše k těm méně zdařilým dílům. Děj se mi zdál moc nerealistický a navíc jak už tu někdo podotkl, byl víc romantický než hororový.

Lucissia
20.11.2016 4 z 5

Jako oddychovka fajn, jen bych to nezařadila do Stop hrůzy, ale spíš do nějaké romantické série. :-)

Anonymka1
12.07.2016 5 z 5

Oddychový díl na léto.

trynitrix
06.01.2014 5 z 5

Tento díl se mi překvapivě líbil takovej jednoduchej a čtivej :-)

Layss
26.02.2012 3 z 5

U čtení člověk uvažuje, zda je možné vše, co se tam děje. Dělá to opravdu duch a nebo někdo opravdu chytrý a vynalézavý? To si musíte přečíst sami...

Robert Lawrence Stine
americká, 1943