trynitrix trynitrix komentáře u knih

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Opět mě toto nějak nenadchlo škoda Božský byl vynikající ale toto zklamání hodně jednoduchý příběh a Lola úplná pipina :-D jen Oliver měl výdrž a svatou trpělivost .

08.11.2016 3 z 5

Ohnivý dotyk Ohnivý dotyk Patricia Briggs

Opět super Mercy a Adam vrrr ;-)
Asi rozebírat to nějak nebudu koukám že v předchozích kometech je vše už napsáno :-D
Prostě SUPER a BOŽÍ a těšíme se na 10 díl ale až na rok ......

01.11.2016 5 z 5

Kocourek Klubko Kocourek Klubko Lucienne Erville

Čtenářská výzva 2016: 16. Oblíbená kniha tvého dětství

Musela jsem přidat do výzvy :-) prostě dětská srdcovka

30.08.2016 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Tak tady jsem knihu louskala strašně dlouho nevím čím, ale nějak mě ten poslední díl nechytil , ale klasické ukončení příběhu a nevymáchané huby Drewa :-D

01.08.2016 3 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Moc pěkný i když víte už na začátku jak to asi dopadne, tak postup toho to příběhu a vývoj Liviiny postavy a jejich přátel je pozoruhodný :-)
A nejvíc je doktor Stayner :-D

03.05.2016 4 z 5

Superpotraviny Superpotraviny Susanna Bingemer

Čtenářská výzva 2016: 19. Populárně naučná kniha

Super knížka našla jsem tam spousta zajímavostí o různých potravinách a doporučuji si ji taky přečíst ;-)

11.04.2016 5 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Tak toto byl mazec začínám bejt na této serii zavyslá :-D Opět super příběh Merit a Ethan nemají chybu i když jeho bych nejradši profackovala :-D
Teď jsem během pár dní zhltla 3 díly taže pauze a vrhnu se na něco jiného aby mi to nezevšednělo a neomrzelo, takhle se budu mít zas na co těšit :-D

03.04.2016 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Abych řekla pravdu na začátku jsem byla mimo pořádně jsem nevěděla o co jde pak postupem příběhu mi to tak nějak došlo ale spíš jsem se u knihy nudila a nutila se číst dál klidně bych ji o 200 str zmenšila řekla bych že tam bylo plno zbytečných věcí a až za ten konec dám 3 hvězdy jelikož tam až mě o začalo bavit.

21.03.2016 3 z 5

India Place India Place Samantha Young

Čtenářská výzva 2016: 14. Kniha přečtená za jediný den

Jak jsem začla nešlo se od příběhu odtrhnout napínavé od začátku až do konce i když máte tušení jak to vše dopadne ale i tak vás to neodradí pokračovat. Takže Hannin příběh se mi líbil a teď zas čekat na další o Colovi ;-)

24.02.2016 5 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Čtenářská výzva 2016: 1. Kniha začínající stejným písmenem jako tvé křestní jméno

Jůůůů tuto knihu jsem si skvěle užila, příběh byl už akčí od začátku až do konce.

15.02.2016 5 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Čtenářská výzva 2016: 6. Kniha, která má méně než 200 stran

Je to vlastně o Dee a Mattew, kamarádi Kate a Drewa z předchozích dílů, tak to bylo celkem fajne.

26.01.2016 4 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Čtenářská výzva 2016: 12. Kniha od autora píšícího pod pseudonymem

Klasika nějak nenadchne ani nezklame, předchozí díly v serii Božsky byli 100% lepší.
V tomto příběhu mě vytáčeli ty jejich přezdívky.

06.01.2016 3 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Naprosto úžasná kniha tak i příběh, knihu jsem si přečetla na úkor filmu a musím říct obojí pecka v knize toho bylo více ty detajly atd. Mark je prostě boží marťan :-D Marťanské brambory, Marťanské kafe :-D 100% doporučuji :-)

30.12.2015 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Kniha super. Napnutá jak kšandy, každou chvíli jsem čekala co se stane :-D
Hned po dočtení jsem mrkla na seriál a ty postavy hrůza měla jsem lepší představu.

17.12.2015 5 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Druhý díl se mi o chlup víc líbil, nebylo to špatné.

25.11.2015 3 z 5

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Opět super příběh i když na začátku jsem hodně tápala o co pořádně jde 1 díl jsem četla bůh ví kdy :-D
Po celou dobu příběhu jsem jen čekala kdy co se podělá :-D
Mea a Justin to je teda dvojka :-D ty se hledaly až se našly :-D
No z toho konce nějak nadšená teda nejsem ale aspoň námět na další pokračování tak jsem zvědavá jak to teda dopadne.

09.11.2015 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Prostě klasika tento díl hodně předvídatelný zápletka jednoduchá takové odpočinkové čtení Hřebec se mi líbil více tam byla větší sranda.
Jinak Lucas sympaťák ,jen by mě zajímalo jak vypadá zrzek s modrýma očima to jsem snad nikde neviděla :-D A Chloe taky byla fajne .

20.10.2015 4 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Předchozí příběh od spisovatelky se mi líbil více, neříkám že to bylo špatné to ne ,každý příběh má svoje , takže pro mě pruměr taková gigolo detektivka :-D

19.10.2015 3 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Tuto knihu jsem začala číst na úkor filmu který se mi moc líbil a kniha byla taky užasná i když sled událostí byl trochu jiný obojí super, samozřejmě v knize toho bylo daleko víc příběh Iri byla prostě romantika a Sophie a Luk taky tak, dobře zasezené do sebe :-) Některé časti příběhu hodně emotivní. Moje první kniha od Sparkse :-)

08.10.2015 5 z 5

Dny krve a hvězdného třpytu Dny krve a hvězdného třpytu Laini Taylor

Chci poděkovat Vianescee, Roselunda 1928 a ElisR1 psala jsem jim zprávičku aby mi osvěžily konec příběhu prvního dílu, taky to byla doba kdy jsem ho četla naposledy. A omlouvám se ale prostě jsem u 100str a šíleně mě ta kniha nebaví už několíkrát jsem tomu dávala šanci a nešlo to a ani se mi nelíbil ten děj nějak mi to prostě nesedlo, fakt jedna z mála kterou jsem nedočetla.

27.08.2015 odpad!