Trina1 Online Trina1 komentáře u knih

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Konečně po dlouhé době knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Co mě ale mrzí je to, že mi začíná být nesympatická Maura. Možná to bylo ale jen v tomto příběhu a příště už bude zase vše v pořádku. Uvidíme.

13.08.2015 5 z 5

Smrtící stvoření Smrtící stvoření J. D. Robb (p)

Mám velmi ráda sérii Smrtící..., ale tento díl by klidně mohl mít o 150 stran míň. Stejné Eviny dedukce pořád dokola mě už nebavilo číst.

30.07.2015 4 z 5

Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení Jen Lancaster

Knížku jsem nedočetla. Odložila jsem ji po padesáti stranách ač vtipného, ale nicneříkajícího plácání.

25.06.2015 2 z 5

Prízraky Prízraky Jo Nesbø

Moje první knížka tohoto autora (ačkoliv je devátá v sérii - v knihovně jsem popadla, co bylo k mání). První a nejspíš zároveň poslední. Na mě to bylo zbytečně podrobné, většinou mě to nebavilo a co mě úplně odradilo bylo to, jak Harry přežije i nemožné. Tři hvězdičky za překvapivý konec, na víc to nevidím.

24.06.2015 3 z 5

Zvrat Zvrat John Lutz

Tato série už mě přestává bavit. Jak už tu padlo, je to stále stejné a snad možná proto se mi zdál Zvrat strašně zdlouhavý. Taky mi zde chybí jiskření mezi Pearl a Quinnem, které bylo v prvních dílech. Čekala jsem (marně), že se nějak bude rozvíjet Feddermannův vztah a v neposlední řadě mi (nevím, proč) strašně leze na nervy Jody. Tentokrát jsem zklamaná, ale další díl si stejně přečtu, třeba se to zlepší.

09.04.2015 3 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Vše tu už bylo řečeno a tak abych se neopakovala po ostatních komentujících, pouze dodám: Noční klub je bomba!!!

06.03.2015 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

První díl se mi líbil víc, ale i tenhle je super. Tobiáš mi bude chybět. Což znamená, že se k Nočnímu klubu ještě někdy určitě vrátím :).

06.03.2015 5 z 5

Pulz Pulz John Lutz

Tato knížka mě oproti jiným dílům trošičku zklamala. Jednak mi zde chyběly Pearliny pichlavé hlášky a hlavně (pozor, spoiler) se mi nějak nezdá Pearl v roli matky. Konec byl zvláštní a uspěchaný. Snad bude další díl lepší, doufejme, že v této sérii to nepůjde od deseti k pěti.

13.01.2015

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Další skvěle napsaná knížka, přečetla jsem ji jedním dechem za dva dny. Jen byla, jak už tu bylo zmíněno, trochu překombinovaná, za to jde jedna hvězda dolů, ale jinak super - perfektně napsaná, čtivá.

30.12.2014 4 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Chvílemi jsem si myslela, že knížku odložím, nicméně úspěšně jsem došla až do konce. Přiznávám, že jsem občas nějaký odstavec přeskočila, protože toto skutečně není můj šálek kávy. Čtivé to sice je, ale občas dost přeslazené, spousta neuvěřitelných náhod, hlavní hrdinka se místy chová jako puťka a vše je završeno medovým happyendem. Alexandra Potter se bohužel nezařadí k mým oblíbeným autorům.

27.12.2014 3 z 5

Dieta každý druhý den Dieta každý druhý den Krista Varadyová

Z těch pár diet, které jsem vyzkoušela, je tohle bomba!!! Opravdu to funguje! A dietní dny se dají v pohodě zvládnout, když víte, že druhý den si můžete dát, co je libo - jako třeba v mém případě zákusek či chipsy :). Proto nebudete mít potřebu v dietních dnech hřešit. Navíc za cca 2 týdny (přesně jak je psáno v knížce) u mě skutečně hlad při dietních dnech téměř vymizel a při svátečních dnech jsem přestala mít potřebu se přecpávat. Je to ideální pro ty, co nemají pevnou vůli k dodržování přesných jídelníčků či počítání kalorií.

27.08.2014 5 z 5

Série Série John Lutz

Opět perfektní, ale taky dost drsná detektivka. Pearliny občasné hlášky neměly chybu :).

03.07.2014 5 z 5

Obsidiánový motýl Obsidiánový motýl Laurell K. Hamilton

Už mě nebaví, jak se pořád Anita nemůže rozhodnout mezi Richardem a Jean-Claudem (samozřejmě fandím JC :D). A proto jsem uvítala fakt, že v tomto díle se ani jeden z nich nevyskytuje. Taky zde nebylo žádné vlkodlačí osahávání, oňufávání atd... a vůbec mi to nechybělo. Bylo by to úplně super, kdyby knížka nebyla tak zdlouhavá, myslím, že by poloviční množství stránek stačilo. Nicméně Anitiny hlášky opět neměly chybu.

13.06.2014 4 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Super, mám ráda sérii s Frankem Quinnem a obzvlášť Pearl. Jen mě tentokrát dost zklamal konec, proto jen 4 hvězdy. Taky pořád čekám, kdy se vztah Pearl a Quinna pohne k lepšímu, s každou další knížkou v to stále doufám a ono pořád nic :D. Tak snad v té další...

06.06.2014 4 z 5

Modrý měsíc Modrý měsíc Laurell K. Hamilton

Vypadá to, že budu jedna z mála, které se tato série přestává líbit. Jednak se v tom už začínám ztrácet a za druhé se mi to zdá už dost ujetý. První díly byly super, ale bohužel teď už to pomalu jde od deseti k pěti :(.

11.05.2014 2 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Právě jsem dočetla poslední díl. Série se mi moc líbila, všechny knížky byly velmi poutavé. Kdybych měla jednotlivé díly seřadit podle oblíbenosti, bylo by to takto: 1, 2, 3, 5, 6, 4. Je to nejen pro náctileté :).

02.05.2014 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Tento díl bych zařadila spíš mezi ty méně povedené, ale přesto byla knížka velmi čtivá. Co mi zde ale chybí je to, jak to dopadlo se Sydney. Budu si asi muset přečíst volné pokračování :).

02.05.2014 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

O této knížce jsem slyšela, že je to jeden z nejděsivějších hororů. A tak jsem její čtení nějakou dobu odkládala, až budu mít tu správnou náladu. Asi jsem od ní očekávala něco jiného, protože jsem při čtení rozhodně nepociťovala strach - pouze mírné napětí. Je ale pravda, že jsem četla jedním dechem, napínavá byla od začátku až do konce. Ale to mrazení v zádech mi tam trošku chybělo.

27.04.2014 4 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Super díl, od začátku až do konce mě to bavilo a celou tu dobu jsem byla napjatá, jak to dopadne. Jen je mi líto Adriana, Rose je v tomto ohledu trošku potvora.

18.04.2014 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

První polovina tohoto dílu byla celkem zdlouhavá, pak se to sice trošku rozjelo, ale přesto zaujímá Krvavý slib z těch čtyř dílů zatím poslední místo.

16.04.2014 4 z 5