TessaJean TessaJean komentáře u knih

Sleduj mě Sleduj mě Kathleen Barber

Smysl instagramu nechápu, možná proto mi kniha nepřišla až tak skvělá a s hlavní hrdinkou jsem se nedokázala ztotožnit. Když jsem si přečetla konec a zjistila jsem kdo vlastně celou dobu Audrey sledoval, překvapená jsem vůbec nebyla. V knize se nic moc neděje ale autorka má velice čtivý styl psaní takže jsem se nenudila. Jako celek se mi kniha líbila, nicméně se nemůžu ubránit dojmu, že je cílená spíš na mladší generaci.

20.01.2022 4 z 5

Staré křivdy Staré křivdy John Marrs

Styl psaní Johna Marrse je pořád stejně čtivý, nicméně musím říct, že tahle jeho kniha mě vůbec nebavila. Vše mi přišlo hrozně nereálné, těžko uvěřitelné a někdy i lehce přitažené za vlasy. V jistých momentech jsem měla chuť knihu odložit, protože jsem si říkala co je tohle sakra za kravinu...... Celé to na mě působilo tak, jakoby autor chtěl za každou cenu napsat knihu, ale netušil o čem vlastně pořádně bude, a tak vařil z vody. tolik jsem se těšila, ale nakonec jsem zklamaná, protože předchozí autorovo knihy byly napínavé a měly tzv. hlavu a patu.

24.12.2021 2 z 5

Obr z mlhy Obr z mlhy Jérôme Loubry

Po knize Útočiště, která pro mě byla alespoň do poloviny knihy nesmírně nudná a na konci zase až moc překombinovaná, jsem si vzala na paškál i Obra z mlhy, od kterého jsem neměla příliš velká očekávání, avšak velice mile mě překvapil. Příběh je velice napínavý, s vysoce temnou atmosférou, kterou autor dokáže vykreslit opravdu skvěle. Já osobně jsem se nemohla od čtení odtrhnout a otáčela jsem strany dál a dál i když už bylo pozdě v noci a mě se už zavíraly oči. Na konci bylo rozuzlení, které jsem nečekala a všechno do sebe tak nádherně zapadlo, že jsem byla příběhem naprosto uchvácena. Nic překombinovaného a přesto to dávalo smysl.

25.10.2021 5 z 5

Pasažér 23 Pasažér 23 Sebastian Fitzek

Já osobně se považuji za celkem pomalého čtenáře, ale knihy od tohoto autora vždy nedokážu odložit a knihu mám tak přečtenou během několika dnů. U tohoto příběhu jsem měla občas problém se zorientovat v postavách, protože jich tu bylo spousta a příběh byl vzájemně propletený. Nicméně to na kvalitě knihy vůbec neubralo a zápletka, která je tu opět do detailu promyšlená mi doslova vzala dech. Fitzek má neskutečný talent.

22.08.2021 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Já jsem z knihy opravdu nadšená!!!! Za mě naprosto originální příběh, který je sice o dost depresivnější, než v autorčině předchozí knize, musím ale uznat, že paní autorka umí velice dobře vykreslit postavy i jejich pocity a já měla celou dobu pocit jak kdybych v příběhu byla také a vše sledovala zpovzdálí. Pořád jsem si říkala, jaké asi muselo být s něčím takovým žít a jednání hlavní hrdinky se dalo vzhledem k okolnostem pochopit.... avšak člověk musel vědět...

12.06.2021 5 z 5

Moje báječná žena Moje báječná žena Samantha Downing

Velmi poutavý styl psaní, kniha mě moc bavila... za mě spokojenost:)

23.05.2021 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Zkrátka klasický Chris Carter! Každá jeho kniha je velice čtivá, píše skvěle..

29.12.2020 4 z 5

Ať zemře Ať zemře Sarah Pinborough

Tak tohle je pro mě zatím nejlepší kniha roku 2020. Od začátku do konce jsem byla tak napnutá, že jsem prostě jen stěží dokázala knihu odložit. Miluji tuto autorku i její styl psaní! Předchozí dvě knihy od ní jsem již přečetla a také jsem byla nadšená, tahle je ale překonala.:) Dlouho jsem nečetla nic co by mě tak moc bavilo...

20.10.2020 5 z 5

Závislost Závislost Paolo Roversi

Námět to má určitě dobrý. A kdyby to bylo více propracovanější a mělo to více stránek možná by to i za něco stálo. Takhle mi to přišla jako nějaká primitivní povídka, kterou běžně napíše i student střední školy. Některé pasáže pro mě byly až směšné a nelogické, přesto se to četlo rychle.

20.07.2020 3 z 5

Pasažéři Pasažéři John Marrs

Tak tohle byla teda fakt jízda!! Knihy tohoto autora jsem schopna přečíst během jednoho dne jak jsou čtivé. To se mi běžně nestává.:)

15.06.2020 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Klasická Lanczovka :) jsem s knihou moc spokojená a bavila mě, akorát to už tak moc neprožívám jako když mi bylo 13.

09.02.2020 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Asi budu jedna z mála, kterým se tato kniha nelíbila. Nevyhovoval mi ani styl psaní, který byl tak šíleně popisný, že jsem měla co dělat abych příběh dočetla. Některé věci mi tam ani moc nedávaly smysl...

06.11.2019 2 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

U této knihy se mi několikrát stalo, že jsem ji musela zavřít, abych vůbec rozdýchala to, co jsem přečetla. Vzápětí jsem ji ale zase otevřela, protože jsem byla neskutečně napjatá jak to bude dál. Občas mě fakt štvalo chování hlavní hrdinky a i to, že v tom vztahu po tom všem nadále zůstávala. Nicméně to nic nemění na tom že kniha je neuvěřitelně napínavá, strhující a samozřejmě i velice znepokojivá. Konec mě dostal a ačkoliv tam byly nějaké náznaky zhruba od poloviny knihy, nečekala jsem ho. Za mě kniha TOP tématem:)

29.10.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha je zvláštní v tom, že ji můžete začít číst z jakékoliv strany. Já osobně jsem začala příběhem Veroniky, který mě bavil více než příběh Jáchyma. Myslím ale, že to bylo především z toho důvodu, že už jsem tak nějak věděla co se tam stane, akorát to bylo psané z druhého pohledu. Nicméně to na čtivosti knížky neubírá. Hartl umí psát neuvěřitelně čtivě.

30.09.2019 4 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Tak tato kniha pro mě byla tak napínavá, že jsem se musela nutit přestat číst abych z toho čtení taky něco měla a nepřečetla ji zase za jediný den. Pro mě naprosto fantasticky napsaný příběh, u kterého kapitola končí vždy tak, že musíte číst dál.

25.07.2019 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Dokonalé od začátku do konce! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout... stále jsem chtěla vědět jak to bude dál a co za tím vlastně vězí. Autorka umí udržet napětí a stránky se obrací samy. Rozhodně doporučuju. Za mě lepší než Ví o tobě.

08.06.2019 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Tak tato kniha mě naprosto dostala!! Fantastické čtení od kterého se vůbec nedá odtrhnout..vzhledem k tomu, že kapitoly jsou velice krátké a každá končí nějakým šokujícím zvratem musela jsem obracet dál a dál, dokud jsem ji nedočetla. Velice napínavá, šokující, čtivá a zvratová kniha...neřekla bych, že to je vyloženě thriller, maximálně z pohledu Christophera. Nejvíce mě však bavil příběh s Nickem.

30.09.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Místy se mi tato kniha zdála poněkud ujetá... příběh je určitě čtivý a čím víc jsem obracela stránky, tím víc mě bavila. Musím ale říct, že některé pasáže pro mě byly hrozně nudné, nezajímavé a zbytečné, až se mi kolikrát zdálo, že autorka už fakt nevěděla co psát, tak vymýšlela samé blbosti. Taky mi občas lezlo na nervy opakování děje..Hlavní hrdinka mi byla ze všech nejvíc nesympatická a už po pár stránkách jsem byla alergická na jméno Míša. Od autorky jsem už četla knihu Bábovky a z ní jsem byla nadšená. Tohle bylo o něco slabší, ale i tak mě to bavilo.

02.09.2018 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Za mě zatím nejslabší kniha od tohoto autora. Ani téma mě moc nenadchlo. Na druhou stranu má ale moc překvapivý konec a je velice čtivá. Četla jsem, ale i další knihy, které mě tedy zaručeně bavily víc. :)

13.01.2018 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Kolikrát si říkám, jak nechutnější a zvrácenější vraždy ještě Carter vymyslí... skvělý příběh a ještě lepší konec! :))

02.01.2018 4 z 5