Terka18 Terka18 komentáře u knih

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Vetřelec byl neuvěřitelný příběh od začátku po konec. Parádně napsaný, skvěle popsané kriminální situace. Příběh jsem si užívala, ale ten konec? To jako vážně, neříkám že musí všechno skončit happy endem, ale tohle bylo moc silné, že mi až slzy tekly a oči jsem měla vytřeštěné a říkala jsem si, že to tak dopadnout přece nemůže, že to určitě ještě bude nějak jinak... Neuvěřitelné a bravurně napsané.

22.04.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Parádní příběh od začátku do konce. Chci taky takového chlapa jako byl Garrett. Nemám co vytknout. Romantika, vtip a lehčí zvraty, dokonalost.

16.12.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tak tohle je naprostá pecka. Úžasný, příběh,který je rozjetý hned na prvních stránkách. Super závěr a musím říct že jsem netušila kdo je viníků. Moc povedené rozuzlení,chci další díl.

10.12.2022 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Úžasně jsem se pobavila. Tak jsem se u romantiky/erotiky dlouho nezasmála. Příběh byl krásný a vtipný zároveň, tudíž dokonalost. Hunter, ze kterého se stane "mnich" a myslí si že mu to vydrží, když se nablízku objeví krásná a vtipná holka. No neměl šanci samozřejmě, ale to jak se dávali dohromady bylo super. Krásný příběh.

19.10.2022 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Úžasný příběh, který mě chytil za srdce a nepustil až do konce. Jake byl takové hokejové zlatíčko a drsňák v jednom, že jsem si ho nemohla zamilovat. Hokej mám ráda a příběh se mi tudíž četl sám. Ráda se k němu zase za nějaký čas vrátím.

09.10.2022 5 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Naprosto fantastický thriller. První díl se mi líbil o kapanek víc,ale opravdu jen o maličko.
První třetina rozjezdová,ale potom to byla jízda s plným plynem. Konec infarktový. Až mi běhal mráz po zádech a četla jsem tak rychle jak ještě nikdy. Doporučuji!!!

28.03.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Vím, že když sáhnu po knize od autora, tak to bude paráda a nebudu zklamaná, ale jen nadšená a šťastná z úžasného čtení, které plyne samo. Knížku jsem přečetla za dva dny a už se těším na další.

17.11.2020 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Zase a opět skvělá kniha, která se čte sama a najednou ji máte dočtenu a chcete další. Příběh má spád, krátké kapitoly tomu napomáhají a Erika a její tým zase super.

10.01.2019 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Příběh byl opět úžasný a nezkrotný. Na to že některé čtenáře může odradit počet stran tak mě to tak vůbec nepřišlo. Najednou zjistíte že jste v polovině a ani nevíte jak jste se tam dostali. Knížka se četla sama. Plno lásky a Elliot byl naprosto dokonalý. Pro romantikou duši top příběh. Jen by se ještě mohl odehrát i v normálním životě.

04.12.2022 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Krásný začátek úžasné série. Příběh plný romantiky, lehce okořeněný vtipem a i lehkým dramatem. Moc jsem se bavila a užívala si příběh po celou dobu čtení.

16.11.2022 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Opět krásný příběh s trošku jiným tématem a i jinou zápletkou. Ale i tak to bylo super. Sice jsem se nenasmála tak jak u předchozího dílu, ale to nevadí. Kniha plná romantiky a lásky se špetkou erotiky.

25.10.2022 5 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Jsem naprosto spokojená a nadšená. Příběh měl šťávu,rychlý spád,napětí a grandiózní konec. Nemám co vytknout. Hlavní hrdinkou jsem si oblíbila a její parťáky taky a moc. Naprosto úžasný a od spisovatelky,která moc dobře věděla o čem píše.

14.09.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Super příběh,který mě chytil hned na začátku a četl se sám. Trocha napětí a i některé věci lze předvídat, ale to nevadí. Příběhů to nic neubírá. Chce to další díl.

16.01.2022 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Krásná odpočinková kniha, která vás donutí trošku se zamyslet a chytí romantickou duši za srdce a už nepustí. Krásné čtení

17.03.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Krásný a smutný příběh zároveň, líbí se mi, že autorka napsala o něčem co se děje všude po světě. Kdo zažil to co hlavní hrdinové, tak to pochopí, já to nezažila, ale tak jsem držela pěsti,aby to dopadlo dobře a na konci jsem měla slzy v očích a byla šťastná, že to autorka takto zakončila. Líbilo se mi i vyprávění z minulosti. Krásná knížka, která chytí za srdce.

24.11.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi dobrý práce autora. Hlavní hrdinku Eriku jsem i oblíbila docela rychle. Je rázná a nenechá si nic líbit a jde si za svým. Od poloviny jsem knihu slupla najednou, prostě jsem musela vědět kdo, i když jsem to tušila. I tak pro mě konec byl super. Do poslední věty.

08.10.2018 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Skvělý třetí díl. Znáte ten pocit, když čtete, jste s hrdiny na místě a najednou zjistíte, že vám zbývá pár stránek do konce a vy nechcete aby to vlastně skočilo. A navíc já chtěla aby to skončilo jinak, trošku toho šťastného konce bylo, ale mohlo ho být více. Ale chtělo by to další díl. Některé věci je potřeba dořešit

26.07.2023 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Úžasný třetí díl série. Dean byl miláček. A věci které se děly Allie mi připomínali hodně věcí v mém životě. Měla jsem pocit, že čtu knihu o sobě. Protože se to tak náramně hodilo. Příběh byl spalující a nádherný. Plno romantiky a sem tam i humoru.

24.12.2022 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Krásný romantický příběh. Tentokrát trošku méně erotiky,ale to mi zas tak nevadilo. Knížka se četla sama a musela jsem se občas smát jak byl Johny natvrdlý.

20.12.2022 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Příběh je velice dobře napsaný. Dost dobře se mi četl. Autorka nic zbytečně neprotahuje, nevymýšlí zbytečné komplikace a nic nenatahuje. Ale co ten konec, to jako vážně? To byla rána pod pás to tak ukončit.

05.07.2022 5 z 5