Terka18 Terka18 komentáře u knih

Volba Volba Nicholas Sparks

Knížka se čte sama. Sparks to tak umí. Silný příběh, který je pro něj typickým, přesto krásný, dojemný. Na konci jsem měla slzy v očích. Povedený příběh.

06.04.2016 5 z 5

Než jsme se poznali Než jsme se poznali Lucie Whitehouse

Pro mě knížka byla do poloviny o ničem. Pořád jsem čekala, kdy se konečně začne něco dít a až od druhé poloviny jsem se začetla a trošku mě knížka začala bavit. Očekávala jsem, ale mnohem víc. Není špatná, ale ani jedna z nejlepších ke kterým bych se vracela. na konci byl zvrat, což je jediné co bych na knížce ocenila.

31.03.2016 2 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jak můžu popsat dokonalost knihy? Všechna slova mi došla. Je to umění autora, když čtete a čas plyne a najednou zjistíte, že uběhlo 6 hodin a ani nevíte jak. Knížka od které jsem se nemohla odtrhnout, ale na druhé straně jsem ji nechtěla číst, protože jsem nechtěla aby skončila. Dokonalost

13.03.2016 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Dobrý námět na příběh. Něco nového a neokoukaného. Knížka se mi četla dobře, ale občas jsem měla pocit, že je až moc romantická/sladká a to mám romantiku ráda jako nikdo, ale tady toho někdy bylo moc, ale to nevadí i tak knížka byla velice dobrá.

28.02.2016 4 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Kniha je parádní, není to ta klasická slaďárna. Na to že ji čtu v období, kdy jsem na lásku taky zanevřela, tak mi otevřela oči. Dobře se četla, příběh má spád.

18.02.2016 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Z knížky jsem měla pocit, že to bude hezká romantická oddechovka, ale nebylo tomu tak. Knížka má krásný příběh, který je postaven na něčem jiném s čím se hlavní hrdinka musí vypořádat. Krásně se mi knížka četla, tak jako všechny od autorky.

07.02.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Velice zajímavý příběh, nejprve jsem v historii a pak v přítomnosti. V knížce nejde pouze o romantiku a vztah mezi hlavními postavami. Hlavní věcí je v knize něco jiného a to se mi právě líbilo. Ano o lásku šlo také, to je jasné, ale bylo tam hlavní něco jiného. Knížka se mi líbila, i když u mě vede jiná od autorky.

24.01.2016 4 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Krása,velmi hezký příběh, zároveň smutný a zároveň plný lásky. Doporučuji

19.12.2015 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nevím, proč se kolem knížky dělalo takové boom. Mně osobně knížka moc nenadchla, na to že je to bestseller. Do první poloviny jsem se musela nutit, aby jsem vůbec četla, pak se konečně začalo něco dít a bylo to lepší, ale ne zrovna takové, že by jsem musela pořád číst a nemohla se odtrhnout. Závěr byl překvapivý a parádní, ale to je asi jediné, co se mi na knížce líbilo.

13.12.2015 2 z 5

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Hezká oddechovka. Knížka samotná je hezká, nic náročného, pěkný jednoduchý příběh. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla, nezklamala mě.

30.11.2015 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Autorka umí psát, to se jí musí uznat. Četla jsem skoro všechny knížky a všechny mě bavily, některé méně, jiné více. Vzdej se mi, mě tak moc nebavila, jak jsem si myslela. Příběh byl krásný, Reece byl úžasný,tak jako všichni chlapi, kteří v příbězích figurují, ale nebylo to to úplně nejlepší. Já favorita od autorky mám a to se nezmění. Konec se mi líbil a knížka se četla pomalu sama. Chtěla jsem číst jen chvilku a pak jsem zjistila, že jsem zhltla polovinu knížky. Celkové hodnocení 4 hvězdy.

21.11.2015 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Paráda. Ze začátku jsem knížce moc nevěřila, bála jsem se, že to nebude to pravé, ale bylo to super. Nemohla jsem přestat číst a na druhou stranu jsem knížku nechtěla dočíst, nechtěla jsem, aby skončila. Braden je zlatíčko se vším všudy, kdybych mohla tak si ho jako postavu vytáhnu z knížky. Nemůžu jinak než 5 hvězd, kdyby šlo dát víc, dala bych.

12.11.2015 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Knížka se mi líbila, ale něco mi v ní chybělo, bohužel nevím co.. Příběh je hezký, řekla bych i něco ze života, protože tohle všechno se stát klidně může, ale chyběla mi tam ta jiskra ten kousíček, který by mě upoutal tak, že by jsem knížku nemohla odložit, že by mě pohltila tak jako jiné.

03.11.2015 4 z 5

Manolito Brejloun Manolito Brejloun Elvira Lindo

Těšila jsem se, bohužel mě knížka docela dost zklamala.

30.10.2015 1 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Když jsem knížku brala do rukou, bylo mi jasné, jak skončí, stejně mi to ale nepomohlo k tomu, aby jsem na konci měla oči plné slz a neviděla přes ně na stránky knížky. Moc hezký příběh, pouto mezi otcem a dcerou a především toho, že ji táta nakonec pomohl překonat její hrůzu před problémy, pokud se to tak dá říct.

28.10.2015 5 z 5

Příručka jadranské snoubenky Příručka jadranské snoubenky Blanka Čechová

Pěkné oddechové čtení, při kterém se i díky historkám parádně pobavíte.

18.10.2015 4 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Knížka se mi líbila, děj plynul rychle, nic náročného. Příjemné čtení na odpoledne. Asi od první třetiny jsem se do knížky zakousla a čekala jsem, co se bude dít dál a byla to paráda. Akce, napětí a přátelství, láska. Nic mi v knížce nechybělo.

08.10.2015 5 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Úplně jiný žánr než obvykle čtu, ale rozhodně nelituji. Knížka se mi velmi dobře četla. První 3 kapitoly byly těžší, myslela jsem, že se s knížkou budu prát, abych ji vůbec dočetla, ale opak je pravdou. Fandila jsem Mii a Colinovi. Knížka je velmi čtivá, trošku mě mrzí, jak to s nimi nakonec dopadlo, ale co jiného čekat u Thrilleru... A celkový epilog vysvětlil mnoho. Jestli přemýšlíte číst/nečíst, neváhejte vemte knížku do rukou a začněte, nebudete litovat.

04.10.2015 5 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Opět krásná knížka, jinak to ani nejde napsat. Jsem romantik a velkej, takže se mi knížka vkradla do srdce hrozně rychle, vlastně obě od autorky. Rush je prostě zlatíčko, i když bych ho za některé věci, které Blaire provedl praštila a neodpustila bych mu tak rychle, ale nejde si ho nezamilovat. Skvělé pokračování prvního dílo, podle mě se i všechno vyřešilo, další díl by ani nemusel být. Za mě rozhodně 5 hvězd.

04.10.2015 5 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Neměla jsem tušení, co od této knihy můžu očekávat. U ostatních knih od autora alespoň tuším, ale tady ne. Je to úplně jiný příběh než předchozí, které jsem četla. Krásná knížka, nádherný příběh a především tam nejde jen a pouze o romantiku, je tam i jiná zápletka, při které mi občas přeběh máz po zádech. Na konci jsem i brečela, protože to by ani nebyl Sparks, aby knížku nezakončil tak jak ji zakončil.

30.09.2015 5 z 5