TeriLoch TeriLoch komentáře u knih

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Skvělý příběh! Styl psaní a vyprávění mi vyhovoval, bylo to takové přirozené a člověk celý příběh viděl jako film ve své hlavě! Často jsem se i zasmála :). Hlavní postava, i většina vedlejších, byla sympatická (hlavně Imbus) :). Onoho záporáka jsem odhalila dříve než hl. postava, a to se mi moc často nestává :D

Někdy pro mě ovšem trochu zdlouhavé a říkala jsem si, co se tam teda sakra děje :D A konec bych klidně ještě prodloužila !

Kdyby kniha byla kvalitně zfilmovaná, mohl by to být super film! Těším se na další příběh autorky a tuhle knihu doporučuji!

18.07.2023 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Každý díl snad čím dál víc napínavější!! Od začátku do konce! Nemělo chybu! :) Doporučuji! Těším se na další díl.

29.06.2023 5 z 5

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Neskutečně milá, upřímná, vtipná a inspirativní knížka plná krásných fotek! Doplním si knihovnu i jejími předchozími knihami, trochu zaostávám! :) Všem doporučuji! Já si jdu sbalit věci a vyrážím s pejskem na výlet! :D

24.06.2023 5 z 5

Královny hrůzy Královny hrůzy * antologie

Vytvořit soubor povídek autorek z 19. a 20. století byl dobrý, zajímavý nápad. Líbily se mi krátké medailonky autorek před každým příběhem. Na knihu jsem se těšila, čekala jsem od ní ale asi trochu moc. Některé příběhy byly strašně dlouhé a pro mě nezajímavé a kolikrát jsem je ani nepochopila, o čem vlastně byly... Některé se mi ovšem líbily a dobře se četly. To bylo převážně posledních pár povídek.
Zajímavé vidět, co se dřív považovalo za horor, teď už to totiž strašidelné není :) Trochu děsivá byla pro mě jen povídka Na svobodu.

12.06.2023 3 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Super, milá, vtipná oddechovka :) Řekla bych, že je to taková romantická komedie pro Netflix :D Sympatické postavy, děj hezky plynul a nějak jsem knížku nemohla odložit :)
Já, velká fanynka thrillerů a detektivek a tohle je moje první romantická knížka, do které jsem se pustila a i to je důvod, proč ode mě získala plný počet hvězdiček. :) Asi dám romantickým příběhům větší šanci. Doporučuji :)

31.05.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Mayne prostě nezklame. Skvělý příběh, vrah, který tu ještě nebyl, sympatická hlavní hrdinka, děj napínavý a čtivý od začátku až do konce. Četlo se samo. Těším se na další díl a tuhle knihu rozhodně doporučuji ! :)

27.05.2023 5 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Překvapilo :) Moje první přečtená kniha od Kinga, i když pod pseudonymem :) Nebyla jsem si jistá, jak se mi bude líbit ta totalitní vláda, i přesto mě kniha ale velmi lákala a mile překvapila. Celý příběh byl zajímavý. Nemůžu asi říct, že by byl až tak napínavý, i tak jsem ale knihu nemohla odložit a chtěla vědět, co se bude dít dál ! Doporučuji :)

13.05.2023 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Skvělý ! Neskutečně napínavé od začátku až do konce! Četlo se samo, nešlo ani odložit! Vrah překvapil. Kepler nikdy nezklame! Rozhodně doporučuji ! :)

13.05.2023 5 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Četla jsem v angličtině.. fajn oddechovka :)

26.04.2023 3 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Čtivé, napínavé, fajn hlavní postavy, skvělý příběh... Určitě si od autorky přečtu další díly! :)

26.04.2023 5 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Dobré čtení, postavu Thea mám ráda, bavila mě celá série. Někdy moc odborných výrazů a pasáží, ale to jsem si u autora zvykla :) Doporučuji celou sérii.

21.04.2023 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Čtivé, knížka se dobře četla, Theo mě baví :)

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Za mě slabší než Šelma, ale jinak mě kniha moc bavila! :) Doporučuji.

21.04.2023 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Super!!! Začátek sice trochu slabší, pro mě moc té žurnalistiky. Čím víc se člověk ale posouvá v ději a blíží se ke konci, tím je každá stránka napínavější! Ke konci už jsem nemohla knížku ani odložit! Takže doporučuji začátek vydržet, protože celý příběh stojí za přečtení! :)

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Dobře a rychle se četlo, krátké kapitoly super. Líbilo se mi i střídání postav. Kniha mi připomínala knihu Hra na vraždu :) Takovýhle styl se mi líbí. Jednoduché, skupina lidí a někdo je vrah. Doporučuji.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Čtivé, napínavé, nenudí :) Co víc dodat, doporučuji! :)

03.03.2023 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Napínavé, někdy možná trochu zdlouhavé a říkala jsem si, jestli to někdy není až zbytečně moc složité a zamotané, ale stejně jsem v napětí četla dál :)
Chtěla jsem si nejdříve přečíst knihu a teď se chystám na film, těším se. Knihu doporučuji :)

23.02.2023

Její konec Její konec Shari Lapena

Čtivé a napínavé. Závěr překvapil ! :) Shari Lapena asi nikdy nezklame! Doporučuji :)

08.02.2023 4 z 5

BOŽÍ ! Moc příjemné, vtipné, upřímné a oddechové čtení ! Nakouknutí do zákulisí Harryho Pottera a do života herce bylo moc zajímavé. Každý fanoušek HP musí povinně přečíst ! Vlastně i všichni ostatní, protože věřím, že to bude zajímavé čtení pro každého :)

Být nemocná má i své výhody, knihu jsem přečetla za jeden den a věřím, že i bez nemoci bych ji měla rychle přečtenou, protože se to četlo prostě samo ! :) DOPORUČUJI !

07.02.2023 5 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Čtivé, napínavé, rychlé, žádné nudné části... moje první přečtená kniha od tohoto autora a určitě ne poslední ! :) Mile překvapilo. Doporučuji :)

07.02.2023 5 z 5