TerezaJágrová TerezaJágrová komentáře u knih

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Velmi zajímavá kniha, ještě jsem snad nikdy nečetla nic podobného.

27.11.2020 4 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Na tuhle knihu jsem se neskutečně těšila, ale ve finále mě vlastně zklamala. Myslím, že by to mohla být skvělá kniha, kdyby byla jinak napsána. Každopádně není pochyb o tom, že „Máma" byla silná žena.

06.11.2020 3 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Skvělý thriller, velmi čtivý, poutavý a navíc má neobvyklé téma. Nic podobného jsem ještě nečetla. Určitě stojí za přečtení.

01.11.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Výborná detektivka. Velmi čtivá, kapitoly jsou krátké, pořád vás nutí číst dál. Doporučuji.

12.10.2020 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Ke knize není co dodat...je velmi silná a jedna z nejlepších, jakou jsem kdy četla.

27.09.2020 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Kniha, která neurazí, ale ani nenadchne. Příběh byl fajn, ale rozhodně to nebylo čtení, které bych hltala. Autorka má daleko lepší knihy.

07.09.2020 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Skvělá kniha! Je velmi čtivá a napínavá, měla jsem jí za chvíli přečtenou. Ke konci už jsem jí doslova hltala, abych zjistila, jak vše bylo. Moc doporučuji.

31.08.2020 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Kniha je velmi čtivá se zajímavým příběhem, ale předchozí díly se mi líbily více. I tak doporučuji.

30.08.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělá, napínavá detektivka. Je velmi čtivá, hltala jsem každý řádek. Těšila jsem se až budu znát vraha, ale zároveň jsem nechtěla, aby kniha skončila. Doporučuji.

19.08.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Za mě jeden z nejlepších thrillerů, jaký jsem kdy četla. Kniha je čtivá, napínavá, postavy jsou sympatické. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Velmi se těším na autorčinu druhou knihu.

09.06.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Sawyer mě v předešlých knihách příliš neoslovila, ale v této knize jsem si jí oblíbila. Příběh je čtivý a zajímavý. Doporučuji

01.06.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Z první knihy jsem byla nadšená víc, ačkoli příběh je fajn, kniha je velmi čtivá, tak pořád se mi více líbil příběh Allie a Kadena. Nicméně příjemné čtení.

28.05.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tenhle žánr příliš nevyhledávám, ale za mě teda skvělá kniha. Od začátku do konce jsem se od ní nemohla odtrhnout, za pár hodin jsem jí měla přečtenou, je neskutečně čtivá. Postavy mi jsou velmi sympatické. Chvíli mi připomínala After, ale ve finále je to úplně o něčem jiném. Moc doporučuji

25.05.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak tohle byla jízda... Od knihy jsem měla velká očekávání, a proto jsem jí přečetla jedním dechem. Je velmi čtivá a napínavá. Vraha jsem samozřejmě neodhalila, jako vždy :) Konec pro mě velmi překvapivý. Doporučuji, stejně jako všechny ostatní knihy od autorky.

23.05.2020 5 z 5

Patrioti Patrioti Pascal Engman

Já ani nevím, co ke knize napsat. Bavilo mě ji číst, téma zajímavé, ale rozhodně znám lepší knihy.

21.05.2020 4 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Skvělá kniha! Od začátku až do konce mě neskutečně bavila. Je velmi čtivá a napínavá. Moc doporučuji.

08.05.2020 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Fajn detektivka, rychle přečtená, je opravdu velmi čtivá. Vraha jsem neodhalila. Velmi se mi líbílo, jak autorka vystihla australské městečko.

04.05.2020 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Nevím, co si mám o knize myslet. Fajn detektivka, ale něco mi tam vadilo. Nebyla to kniha u které bych hltala každou stránku.

30.04.2020 3 z 5

Stesk po krvi Stesk po krvi Dario Correnti

Za mě povedená detektivka. Je to zase o něčem jiném. Hlavní postavy mi byly sympatické. Doporučuji

25.04.2020 5 z 5

Skleněný les Skleněný les Cynthia Swanson

Kniha mě nijak nezaujala, znám lepší knihy.

22.04.2020 2 z 5