tereza1964 tereza1964 komentáře u knih

Bad Motherfucker: Život a filmy Samuela L. Jacksona Bad Motherfucker: Život a filmy Samuela L. Jacksona Gavin Edwards

Knihu jsem přečetla proto, že mám ráda Jacksona, ale za mě mohla být zpracována lépe.

19.04.2024 3 z 5

Na to vem jed Na to vem jed Ann Granger

Ač mě tato autorka baví, tahle kniha se jí moc nepovedla. Nedokázala jsem se vžít do děje ani do postav.

19.04.2024 2 z 5

Báječná medicína podle Adama Báječná medicína podle Adama Adam Kay

Ač kniha pro děti, bavila i dospěláka. Kniha je moc hezky graficky zpracovaná. A moc mě bavily komentáře tety Prudelly :)

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

Mně se líbila kniha od začátku, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Autorka dobře pracuje s atmosférou a ač by se mi líbilo, kdyby se konec odehrál jinak, jako celek je kniha skvělá.

Lidi od kolotoče Lidi od kolotoče Kamila Hladká

Určitě musím vyzdvihnout fotografie v knize, ty jsou skvělé. Každopádně možnost proniknout do života "světských" byla skvělá a knihy od paní Hladké jsou vždy skvělá volba.

Už zase sloužím o Vánocích Už zase sloužím o Vánocích Adam Kay

Za mě asi nejslabší kniha autora, ale stále obstojná.

19.04.2024 4 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Zajímavá, neotřelá detektivka a to jsem jich už přečetla hodně. Pokud si chcete přečíst úplně jiný styl krimi příběhů ,než jsou obvyklé, u této knihy neuděláte chybu,

19.04.2024 4 z 5

Sestry Sestry Kamila Hladká

Líbí se mi, že v knize jsou zastoupeny různé generace. Knížka mi dala možnost poznat alespoň zkráceně život sester a to se mi moc líbilo. Za mě rozhodně doporučuju.

Nalehko Nalehko Petr Kosek

Pokud bych někdy vyrazila na dlouho cestu pěšky, tato kniha by byla moje bible :D

03.04.2024 5 z 5

Lady Aradia: Skutečný příběh české dominy Lady Aradia: Skutečný příběh české dominy Lenka Blažejová (p)

Líbilo se mi střídání vyprávění a popisu různých fetišů. Za mě celkem poučené, co všechno lidi vzrušuje.

Bláto a mršiny Bláto a mršiny Ann Granger

Prostá detektivka, nečekejte od toho propracovaný děj, ale vlastně je to příjemná změna :)

Bude to bolet, doktore? Bude to bolet, doktore? Adam Kay

U této knihy jsem se dost nasmála, ale vlastně je to dost smutná kniha o stavu britského lékařství.

V temnotách V temnotách Martin Stručovský

Asi zatím pro mě nejhorší kniha ze série, příběh mi ke konci přišel zbytečně uspěchaný a trochu mi vadilo neustálé vyznávání lásky mezi Mlynářem a jeho partnerkou Pavlou.

Zavátá sněhem Zavátá sněhem Martin Stručovský

Tahle série s Mlynářem mě baví, ač občas mi jeho chování přijde nelogické.

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Dobrá detektivka z českého prostředí. Když nemám chuť na nějaké masakry, toto poslouží výborně :)

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Knížka na večer po práci, kdy se vám už nechce nad ničím přemýšlet.

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Skvělý rozhovor, stejně jako ostatní, které pan Moravec udělal.

Respektovat a být respektován Respektovat a být respektován Pavel Kopřiva

Koncept této výchovy mi sedí a dává smysl, kniha je za mě napsána hezky a metody výchovy dokáže popsat na ilustrativních případech. Rozhodně dává k zamyšlení, jak výchova ovlivňuje děti.

Sídliště Svět Sídliště Svět Iva Kokinopulosová

Tahle kniha se vám bude líbit, pokud máte rádi příběhy lidí, kteří by mohli být klidně vaši sousedé. Za mě skvělá kniha a dokázala jsem se vžít do všech postav.

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Občas byl děj trochu přitažený za vlasy, ale ve finále mě kniha bavila a to je nejdůležitější :)