tereza1964 tereza1964 komentáře u knih

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Pěkná romantická kniha odehrávající se v exotické Indii. Za mě mohla být klidně kratší, ničemu by to neuškodilo.

26.02.2024 3 z 5

Jednou se mi splní sen - Trochu deník, trochu cestopis: Nepál a Indie Jednou se mi splní sen - Trochu deník, trochu cestopis: Nepál a Indie Tereza Košnařová

V knize je hezky popsáno, co od Nepálu a Indie očekávat. Kniha je napsána skvěle, čte se to jedna báseň :)

26.02.2024 4 z 5

Kateřina v říši kimči Kateřina v říši kimči Kateřina Kang

Kniha je graficky hezky zpracovaná, trochu mi vadilo, že nebyla nějakým způsobem uspořádaná (ať chronologicky nebo jiným způsobem.

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Kniha je spíš oddechovější, jsou tam krásné popisy přírody.

02.02.2024 4 z 5

Českem od severu k jihu - Stezka středozemím Českem od severu k jihu - Stezka středozemím Jan Hocek

Super průvodce pro každého, kdo se chystá jít aspoň nějakou část stezky.

02.02.2024 5 z 5

Zima přichází: Proč je nutné zastavit Vladimira Putina a nepřátele svobodného světa? Zima přichází: Proč je nutné zastavit Vladimira Putina a nepřátele svobodného světa? Garri Kasparov (p)

Hezky shrnutá cesta Putina k moci.

Můj život v Severní Koreji Můj život v Severní Koreji Serin Čche

Kniha věrohodně popisuje život v KLDR, útěk a snahu přežít. Je neuvěřitelné, co člověk vydrží.

Diagnóza gambler Diagnóza gambler Petr Sýkora

Skvěle napsané, kniha člověku přinese nový pohled na gamblerství.

02.02.2024 5 z 5

Handicap a jeho útrapy a radosti aneb Život s asistencí Handicap a jeho útrapy a radosti aneb Život s asistencí Kristýna Kolenčíková

Hezká knížka o životě s handicapem a moc autorce fandím, ať ji život stále baví a nevzdává to.

Kostlivec Kostlivec Luanne Rice

V příběhu je hodně postav, ale čím déle knížku čtete, tím snadnější to je. Za mě mohla být o pár stránek kratší.

Možná už zítra Možná už zítra Šárka Hieková

Hezký český román, nic světoborného, ale to jsem od toho ani neočekávala.

Cíl neznámý Cíl neznámý Agatha Christie

Pro mě něco neotřelého, zajímavý příběh, ale není to klasická detektivka od Agathy.

Kousni se do hlavy! Kousni se do hlavy! Ota Sládek

Taková jednohubka na večer, chyběl mi nějaký konec příběhu, jak se pánovi daří dál v životě.

02.02.2024 3 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Tohle byla pecka! Po dlouhé době zajímavý konec, který jsem nečekala.

Dcery panství Foxcote Dcery panství Foxcote Eve Chase

Kniha by mohla být kratší o pár stránek, ale příběh je zajímavý a čte se dobře.

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Příběh mě moc bavil, skvělá oddechovka na večerní čtení :)