Diagnóza gambler

Diagnóza gambler https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514653/bmid_diagnoza-gambler-phH-514653.png 5 10 3

Jak snadno lze propadnout závislosti na hazardních hrách? Diagnóza gambler je životopisný román zachycující zcela autentický příběh gamblera, který v sázkách během 30 let prohazardoval 4–5 milionů korun. Román ukazuje, jak závislost na hraní hazardních her ohrožuje existenci člověka, jeho zdraví i vztahy a ničí nejen samotného člověka, ale také jeho rodinu. Příběh o tom, jak se může závislý člověk dostat až na úplné dno, kde už je jen velmi tenká hranice mezi životem a smrtí.... celý text

tereza1964
02.02.2024 5 z 5

Skvěle napsané, kniha člověku přinese nový pohled na gamblerství.

santa1212
09.08.2023 5 z 5

Tak tohle je masakr. Kniha není fiction, jde o biograficke dílo, takže jde hlavně o příběh a jeho sílu. A ta je tedy maximální. Je neuvěřitelné, do jakého bahna se autor opakovaně dokázal vlastními rozhodnutími dostávat, a člověku se až nechce věřit, jak neskutečně špatně situaci vždy řešil. Ale tak to prostě se závislostmi chodí a je hrozně poučné o tom číst. A klobouk dolů za odvahu tenhle svůj příběh sepsat.

jes09
11.04.2023 5 z 5

Knihu nelze hodnotit po literární stránce, přeci jenom to není román, ale zpověď.
Příběh založený na skutečně prožité závislosti, který může u čtenáře vyvolat pocit nesouhlasu či nedorozumění s autorem/příběhem. Čtenář nesmí hodnotit autora, ale vzit si k srdci co nám chce autor sdělit.

Přeji aby se v životě vedlo lépe než doposud a mamince a Alče skládám poklonu!

Autorovy knížky

2023  90%Diagnóza gambler