tereza0684 tereza0684 komentáře u knih

Povídka zaujala jak ktera, ale ctive rozhodne je, doporucuji vsem milovnikum ducharin nebo k maturite.

08.07.2019 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Určitě patří mezi silnější knihy, které jsem kdy četla. Perfektně zachycuje hrůzy tohoto období. Neskutečné, co dokáže udělat a také zvládnout člověk.

20.04.2019 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Moc krásná, nelituji zakoupení. Příběh hezky zpracovaný, čtivý...jen jsem hodně v duchu i nahlas nadávala na ´úžasné´ spolužáky, ti m trhali žíly. Doporučuju všem, kdo jsou zaměření na LGBT tématiku. :)

20.04.2019 5 z 5

Tajemství Abigale Hall Tajemství Abigale Hall Lauren A. Forry

Kniha se líbila..jen mi teda mrzí ten zmatek tam. Doteď nemam tušení, proč se kniha jmenuje po Abigale Hall..vyprávění ze strany Petera mi moc nebavilo, i přes to všecko se mi četla dobře a hltala jsem jí..konec byl takový hodně frr :)

20.04.2019 4 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Stránky buď celé popsané, nebo jsou na ní jen dvě slova. Autorka jako by mi mluvila z a do duše. Zvláštní vylíčení některých situací, přesto supr

Sotva dýchám Sotva dýchám Rebecca Donovan

Nejlepší z celé trilogie

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Nejslabší z dílů, přesto super. Zakončení zvláštní ale přesto stojí za přečtení

16.03.2019 3 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Moc krásná knížka. Pro všechny mlovníky historických románů.

Zlatý časy Zlatý časy Petr Hudský

Nádhera doporučuji

Cesta k charakteru Cesta k charakteru David Brooks

Zajímavé úvahy a názory

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Výborná, ze začátku sice trochu nuda ale pak se to rozjelo

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Ze začátku dosti zdlouhavé a nudné monology, děj nelehký k pochopení. Pak mi dost zaskočilo, co se z hlavní postavy stalo za zvíře. Není snad nikoho, kdo v duchu nenáviděl Kopfrkingla. :-)

04.11.2017

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Knížka je napsaná vážně pěkně, trochu zamrazí, když se tohle opravdu děje. Vžila jsem se bezvadně. Doporučuji:)

10.02.2017 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Příběh byl zmatený..o ničem celkově

10.02.2017 2 z 5

Katka má starosti Katka má starosti Josef Suchý

Nevcítila jsem se do příběhu, nečetlo se to moc dobře a ani jsem knihu nedočetla.

10.02.2017

To se může stát každé holce To se může stát každé holce Věra Řeháčková

Četla se moc hezky, doporučuji všem co rádi čtou knihy na téma mezilidské vztahy

09.02.2017 5 z 5