Deník všímavosti

Být všímavý se zdá velmi jednoduché, a přesto to mnoho lidí nedokáže. Vyžaduje to vaše odhodlání, úsilí a praxi. Rozhodně se však vyplatí. Deník všímavosti je praktickou příručkou pro všechny, kdo touží žít tady a teď. Naplno. Uvědoměle. Znamená, že si v každém okamžiku uvědomujete, co se odehrává uvnitř i kolem vás. Jak se cítíte. Kde v těle máte napětí. Na co myslíte. Že je vám teplo nebo zima, chodidly se dotýkáte měkké trávy, máte hlad, v dálce houká vlak, ve větvích nad vámi štěbetá pták a spolucestující v metru má vzrušený tón hlasu. Nad knihou pochopíte, co všímavost všechno zahrnuje a proč je dobré ji procvičovat - jak zkvalitňuje život, zlepšuje psychické i fyzické zdraví a zvyšuje pocit životního štěstí a spokojenosti. Deník všímavosti poskytuje základní tipy, jak ji procvičovat hned zrána při snídani, v přeplněném autobuse, během přestávky na oběd, při řízení auta cestou z práce a v dalších aktivitách....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/284497/denik-vsimavosti-mpJ-284497.png 411
Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Omega

The Mindfulness Journal: Exercises to Help You Find Peace and Calm Wherever You Are, 2014

Kniha Deník všímavosti

tereza0684
16.03.2019

Nádhera doporučuji

Trustty
16.05.2018

Pro ty, kteří se potřebují nakopnout, vstát a žít. Deník všímavosti je především o tom, uvědomit si sami sebe. Doporučuji všem, kteří chtějí přeměnit přežívání na žití.

NikaMirka
02.02.2017

Je to kniha. Je to deník. Je to inspirace, jak ráno vstát a víc prožít život, který žijeme. Je to možnost, jak si vést prví deník, nebo tisící první, včetně bonusu v podobě úkolů, na které se máme zaměřit. Jsem nadšená. Doporučuji deník koupit, z knihovny je to o ničem, když do něho nemůže člověk psát :). Dávám pět hvězd, a to za myšlenku postavit nás do života a zároveň donutit člověka nad tím, aby život víc prožíval v okamžiku přítomnosti, nikoli minulosti nebo budoucnosti. Pro mě velice těžká záležitost.

Autor knihy

Kniha Deník všímavosti je v