Deník všímavosti

Být všímavý se zdá velmi jednoduché, a přesto to mnoho lidí nedokáže. Vyžaduje to vaše odhodlání, úsilí a praxi. Rozhodně se však vyplatí. Deník všímavosti je praktickou příručkou pro všechny, kdo touží žít tady a teď. Naplno. Uvědoměle. Znamená, že si v každém okamžiku uvědomujete, co se odehrává uvnitř i kolem vás. Jak se cítíte. Kde v těle máte napětí. Na co myslíte. Že je vám teplo nebo zima, chodidly se dotýkáte měkké trávy, máte hlad, v dálce houká vlak, ve větvích nad vámi štěbetá pták a spolucestující v metru má vzrušený tón hlasu. Nad knihou pochopíte, co všímavost všechno zahrnuje a proč je dobré ji procvičovat - jak zkvalitňuje život, zlepšuje psychické i fyzické zdraví a zvyšuje pocit životního štěstí a spokojenosti. Deník všímavosti poskytuje základní tipy, jak ji procvičovat hned zrána při snídani, v přeplněném autobuse, během přestávky na oběd, při řízení auta cestou z práce a v dalších aktivitách....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284497/big_denik-vsimavosti-mpJ-284497.png 414
Esoterika, astrologie, okultismus, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Omega

The Mindfulness Journal: Exercises to Help You Find Peace and Calm Wherever You Are, 2014

Kniha Deník všímavosti

emilieselden
08.09.2021

Člověk si uvědomí, že by měl být vděčný za to, co má.

tereza0684
16.03.2019

Nádhera doporučuji

Trustty
16.05.2018

Pro ty, kteří se potřebují nakopnout, vstát a žít. Deník všímavosti je především o tom, uvědomit si sami sebe. Doporučuji všem, kteří chtějí přeměnit přežívání na žití.

NikaMirka
02.02.2017

Je to kniha. Je to deník. Je to inspirace, jak ráno vstát a víc prožít život, který žijeme. Je to možnost, jak si vést prví deník, nebo tisící první, včetně bonusu v podobě úkolů, na které se máme zaměřit. Jsem nadšená. Doporučuji deník koupit, z knihovny je to o ničem, když do něho nemůže člověk psát :). Dávám pět hvězd, a to za myšlenku postavit nás do života a zároveň donutit člověka nad tím, aby život víc prožíval v okamžiku přítomnosti, nikoli minulosti nebo budoucnosti. Pro mě velice těžká záležitost.