Tereza.Fait Tereza.Fait komentáře u knih

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Pekne pocteni, ale podruhe uz to asi neprectu.

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Krasny, jednoduchy cteni. Moc me bavilo.

07.02.2020 4 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Kdyz jsem docetla Bratrstvo, holt nezbylo, nez se vrhnout na andele :-D Jak pise pani nize - Bratrstvo to neni, ale porad mam pocit, ze jsem doma.

07.02.2020 3 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Zase me to hrozne bavilo a hned jsem to precetla. Ta osudovost je proste ach!

07.02.2020 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Mam rada ty sceny, jak se na sebe podivaji/uciti se a hned vi, ze to tam. Za me krasny cteni.

07.02.2020 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Hrozne jsem se na to tesila a nezklamalo! Jen me mrzi ten konec, prislo mi to hrozne rychle utnuty.

07.02.2020 4 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Povidka je skvela! Dotazniky obcas sranda. Musim precist znovu a nepreskakovat, treba to vic chytne

07.02.2020 3 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Nevedela jsem, co si o Murhderovi myslet (taky o nem driv nebylo moc psano), takze jsem se extra netesila. Ale! Parada zase. A stal se jednim z mych oblibencu! Tesim se na dalsi dily.

07.02.2020 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Na Solu a Assaila jsem se tesila. Nezklamalo me to. Jediny, co me vzdycky zklame je to, ze mam druhy den docteno :-o

07.02.2020 4 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Tohle byly nervy. Layly mi bylo lito, Quinn me svym postojem, byt nastvanym, nastval a Wrath presvedcil, ze je format. A ze se chlapi nakonec rychle usmirili? Oni to ale umi i ve skutecnosti, pro zensky neskutecny proste :-D

07.02.2020 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Rhage proste miluju, takze jsem rada, ze se kniha povedla. Sice je dil nejtlustsi, ale vubec mi to neprislo. Jenze ja jsem do Bratrstva blazen :-D

07.02.2020 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Tohle jsem obrecela! Jsem rada, ze je pro Treze budoucnost.

Král Král J. R. Ward (p)

Za me porad skvely!

07.02.2020 4 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Kupodivu se mi to i hezky predstavovalo a mela jsem z toho dobry pocit.

07.02.2020 4 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Tenhle dil si taky prectu vickrat. :-)

07.02.2020 4 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Dalsi vydarena kniha. Manny je borec a Payne bych asi nechtela urazit. Cim vic o Bratrstvu ctu, tim vic to miluju.

07.02.2020 4 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Johna a Xhex mam rada! Sice me postavy obcas stvou, ze si veci nereknou na rovinu (John s Xhex jsou hned za Butchem a Marisou, vede Phury s Cormii ????), ale takovy uz proste jsou a nebylo by o cem psat, ze? A ja pro happy endy proste ctu, takze proti tomu vuubec nic nemam.

07.02.2020 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Jo, tehle dil je pradni! Zatim precteny dvakrat a jeste si ho urcite prectu. Rehvenge je zvlastni a diky Ehlene ho mam rada.

07.02.2020 4 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Jak uz se tu psalo, tenhle dil je na tom stejne jako dil s Butchem. Cetlo se to dobre, ale moc mi to nesedlo.

07.02.2020 3 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Napinavy jako ksandy. K Vishousovi jsem si musela vztah vybudovat, ze zacatku mi neprirostl k srdci. Porad me hreje u srdce ta osudovost, co prostupuje celou serii!