tereza..23

Příspěvky

Talisman pro štěstíTalisman pro štěstíH. Hunting

Hezké početní ale čekala jsem víc.

21. února


KontraktKontraktM. Moreland

Hezké početní. Ze začátku trochu neohrabané. Hlavní hrdinové se s knihou vyvíjeli, chvílemi mi ale přišla zbytečně zdlouhavá. Epilog byl ale úžasný! Takového muže by měla mít každá žena doma, epilog by měl být u každé knihy alespoň tak to vidím já ;)

21. února


Dohoda s láskouDohoda s láskouR. Mathewson

Úžasná kniha. A úžasný příklad toho, že na vzhledu nezáleží a když jsme u toho tak ani na inteligenci. Autorka má zatím dvě knihy a doufám, že se od ní dočkám ještě alespoň jedné nebo dvou :-) Jednoduché oddechové čtení u kterého se rozhodně zasmějete ;)

12. února


Padlý dědicPadlý dědicE. Watt (pseudonym)

Poskvrněná koruna:
Čekala jsem víc. Když Ella nastoupila do Aston Parku, byla to právě Savanna, kdo ji varoval, aby se držela dál od Royalů. Nechápu tedy její chování v tomhle díle.
Za prvé: Podvedl ji. Se starší ženskou.
Za druhé: Poslala mu fotku, když byla nezletilá. Vážně, na co sakra myslela?
Za třetí: Chovala k němu nenávist tři roky, myslím. A najednou to dokáže jen tak odpustit? Sakra on ji podvedl. Ano, jsem zrovna jedna z těch, které nevěru neodpustí. Dobře, Gideon to udělat musel ale přišlo mi to strašně.. rychlé. Párkrát se pohádali, ona přiznala, že ví, proč ji podvedl a najednou ho zase strašně moc miluje..? Nevím..moc mi tenhle jak bych to nazvala..půldíl nesedl

Padlý dědic :
První by mě zajímalo, jestli Sebastian opravdu umřel. Doufám, že ne. Knihu jsem četla dva dny. Měla bych to asi i rychleji ale tenhle díl mě úplně nepohltil. Felicity je mrcha to je jasné. Nevím Reed a Ella mi víc sedli. Je zajímavé vidět to z Eastonova pohledu. Asi takový TEN okamžik, který v knize nastane byl, když se otec Hartley zmínil, že jeho otec by mohl být Steve a následná nehoda na konci. Určitě jsem ráda, že jsem si přečetla další díl ze série Royalové ale k tomuhle jsem se zatím nejméně upnula.

12.08.2018


Možná jednouMožná jednouC. Hoover

Vůbec jsem nevěděla co od knihy čekat. Zatím jsem od téhle autorky četla 3 knihy ale už teď můžu určitě říct, že jsem si našla další oblíbenou autorku! Já sama bych to přiřadila k Hvězdy nám nepřály...u téhle knihy jsem měla stejné pocity akorát s tím rozdílem, že tenhle příběh končí šťastně. Přečetla jsem ji za jeden den a určitě tuhle knihu můžu zařadit mezi knihy u kterých si pobrečím ;) :)

28.07.2018


Papírová princeznaPapírová princeznaE. Watt (pseudonym)

Bratři Royalové drží při sobě, proto ji společnými silami chtějí zlomit. Oni ovšem nejsou jediní, kteří jí připomínají, že ona je NIC, to ona je holka, která se živila jako striptérka..Neustále ji připomínají, že se nehodí do jejich života plného luxusu.. Podaří se jim Ellu zlomit? Knížka, která vás pohltí a vůbec vám to nebude vadit. Další jedinečnou příběh od jedinečných autorek. Jakmile jsem přečetla prvních par stránek nemohla jsem se dočkat jak to bude pokračovat. Jedna z knih kvůli, které jsem probděla noc. ;) :)

23.07.2018


ŠéfŠéfV. Keeland

Vždy jsem si říkala i u filmu, že druhé díly, když na sebe přímo nenavazují, někdy nestojí za nic. Tady to ale není pravda. Oproti prvnímu dílu se mi tedy tenhle líbí o dost víc. Vztah Chase a Reese mi připomíná vztah Bennetta a Chloe z knížky Božský bastard, kterou mám taky moc ráda. Oproti prvnímu dílu se k ni určitě znovu vrátím. Četla jsem ji ve slovenské jazyce a vůbec mi to nevadilo Závěr byl stejně úžasný jako začátek. Můžu jedině doporučit ;) :)

23.07.2018


Alfa samecAlfa samecV. Keeland

Asi jsem od té knihy čekala více. Nemůžu říct, že by mě přímo zklamala. Jako první musím pochválit obálku, protože koho by nezaujala při výběru knihy obálka, na které je sexy muž? :D ;) Knížku jsem přečetla najednou, protože jsem věděla, že kdybych ji nedočetla už bych se k ní nevrátila. Začátek knihy byl celkem zajímavý, takovým prvním dojmem se jen tak někdo pochlubit nemůže. SPOILER‼️ Drew si zaslouží můj respekt, protože i potom co zjistil, že není biologickým otcem Becka pořad chtěl zůstat v jeho životě. Některé části byli hodně zábavné a v některých jsem naopak měla chuť hodit čtečkou o zeď. A proč? Jediné slovo ALEXA. Ta ženská byla opravdu nesnesitelná. Knížku jsem přečetla najednou, protože jsem věděla, že kdybych ji nedočetla už bych se k ní nevrátila. Mám na ni tedy neutrální názor.

23.07.2018


Hodnej klukHodnej klukE. Kennedy

Na tuhle knihu jsem čekala. Od Elle Kennedy mám přečtené všechny knihy, a hodně se mi líbily. Miluji hokej a líbilo se mi jak tam byl zakomponovaný. Tuhle jsem přečetla za den. Ze začátku mi chvíli trvalo než jsem se do ní vžila. Po prvních pár stránkách jsem se bála, že mě kniha zklame. Když jsem na knihu viděla tak jsem myslela, že bude napsaná stejně jako série Off-campus. Ale ona je úplně jiná, tedy alespoň podle mě. A zato jsem ráda, i když jsem si ze začátku myslela, že to nebude ono. Nakonec jsem ráda, že jsem si ji koupila a přečetla. Kniha je jedinečná. Už se těším na další díly. Příběh Jess a Blakea byl úžasný. Už teď vím, že se ke knížce jednou vrátím. :)
-Asi mi tam chyběl nějaký pořádný zvrat. Nějaká scéna, ve které se mi sevře srdce. Možná jedině ta s Molly, ale uvítala bych ještě něco navíc. Ale to je pouze můj názor :-)

10.02.2018


Jedině TerezaJedině TerezaT. Kubátová

Zajímavá. České autorky moc nevyhledávám ale tahle kniha se mi vážně líbila. Dostala jsem ji jako dárkem a i když mě ze začátku moc nelákala nakonec jsem ráda, že jsem se do ní pustila. Knížka je romantická a má úžasný příběh. Když to vezmu kolem a kolem i v ČR se dá najít pravá láska :-).

07.02.2018


Nightingale WayNightingale WayS. Young

Kniha je úžasná. Přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Knížka má svůj příběh, který je jedinečný. Jsem ráda, že autorka celou knižní sérii zakončila takhle. Ty poslední stránky jak se vracela ke všem knihám..Bylo to úžasné :) A byla tam i dvojice Adam a Elii. Za což jsem já osobně ráda. Tuto autorku jsem si hodně oblíbila, takže mě mrzí, že tahle série končí. Ale doufám, že časem nás autorka obohatí další knížkou nebo rovnou sérii. :)

02.02.2018


Odvrácená tvář láskyOdvrácená tvář láskyC. Hoover

Kniha mě ohromila. Zamilovala jsem si ji hned. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči. Ukáplo i pár slz ale kniha je hodně emotivní. Tedy alespoň pro mě. V budoucnu se k ní určitě znovu vrátím. Od téhle autorky jsem četla všechny knihy, ale tahle se mi zatím líbila nejvíce. :-)

27.01.2018


Gabrielův RájGabrielův RájS. Reynard

Závěrečný díl trilogie nezklamal. Celá série se mi líbila a v budoucnu se k ní určitě vrátím. Úžasné bylo, že tam zakomponovala příběh Danteho a Beatrice.

27.01.2018


HrdinaHrdinaS. Young

Další jedinečný příběh. Od jedinečné autorky. :-)

26.01.2018


Scotland StreetScotland StreetS. Young

Nemám co dodat.
Taky bych chtěla tatéra jako je Cole. :-)

18.01.2018


Dublin StreetDublin StreetS. Young

Tohle byla první knížka od téhle autorky, kterou jsem četla. A jsem za to ráda. Jak kniha tak i sama autorka mě uchvátili. Po přečtení téhle knihy jsem se hned musela vrhnout na další. Samotný příběh byl hodně zajímavý a poutavý. Dalo mi velkou práci se od knížky odtrhnout, málem jsem nebyla schopná vstanou a jít si uvařit čaj :D. Tahle knížka mě vážně hodně zaujala. Líbí se mi jak je tam zakomponovaný i životní příběh Joss- to co si prožila ona, se vlastně může stát kdykoliv komukoli z nás... Brenden-typický sukničkář, se kterým jsme se mohli setkat i v jiných knihách. Ale zamilovala jsem si ho kvůli jeho vztahu k Elli.
Vztah Ellie a Adama. Asi by to byl jenom moje zbožné přání, ale líbilo by se mi, i kdyby tahle dvojice měla samostatnou knihu. Knihy od téhle autorky pro mě nejsou ty knihy, které si přečtu jenom jednou a už se k nim nikdy nevrátím. V budoucnu si určitě dokoupím zbytek knih od téhle autorky, mám zatím doma jenom Hrdinu a Scotland Street. :-)

18.01.2018


India PlaceIndia PlaceS. Young

Knížka nezklamala. Tuhle autorku jsem si zamilovala hned po přečtení její první knihy. Je úžasná. Nemůžu se dočkat až vyjde poslední díl. :-)

15.01.2018


ÚnikyÚnikyJ. Garwood

S knihou jsem spokojená, přečetla jsem ji za jeden den. Akorát konec se mi moc nelíbil, ale na tohle má každý svůj názor. :)

15.01.2018