Téra Téra komentáře u knih

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Od autora je to má první čtená kniha. Vypravěčský styl je skvělý. Příběh se četl rychle. Ale příběh mi přišel trošku zvláštní. Asi celé to filmařské prostředí mi nějak nesedlo. Každopádně asi zkusím ještě nějaký další příběh Davida Rakera.

14.01.2022 3 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Hodně dlouho mi trvalo něž jsem se začetla, ale nakonec se mi to moc libilo. Dle zdejšího hodnocení jsem čekala, že to bude spíš slabší "brownovka", ale byla jsem příjemně překvapená.

10.06.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Ne že by to bylo úplně špatné, ale já prostě čekala něco víc. Když to porovnám s Turbulencí, což byla pecka, tak tady musím dát jen 3*. Možná, kdyby tam bylo víc z toho hotelového prostředí, bylo by to pro mne zajímavější. Každopádně se mi moc libily emailove dialogy, ty byly občas vtipné.

10.06.2020 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Ani vlastně nevím, co napsat. Příběh mě naprosto dostal. Skvěle ukázal, co se osobě v situaci hlavní hrdinky honí v hlavě a proč se zachová, tak jak se zachová, i když zdravý rozum velí jinak. Když se ukázalo, o co v knize vlastně jde, sama jsem si připadala, jak kdybych dostala ránu, a říkala si, to přeci nemůže být pravda. A chtěla jsem, aby to pokračovalo jinak. A už se mi v mysli rodily myšlenky, za které bych si nakonec nejraději nafackovala, ale předpokládám, že o to autorce šlo. Nakonec to dopadlo dobře, i když jsem to obrecela.

23.10.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Zdá se, že budu asi jediná, ale mě to teda zas tak moc neuchvátilo. Nemělo to žádný náboj. Autorka se podle mě snažila až moc vytvořit napětí a chemii mezi hlavními hrdiny až trošku přestřelila.

04.05.2018 3 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Pěkný příběh, špičkování mezi hlavními hrdiny mě bavilo. Nebylo to tak vtipné, že bych se za břicho popadala, ale byla to fakt příjemná oddechovka.

19.04.2018 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

"Vzhledem k násilnému obsahu, sexu a vulgarismům je román určen vyzrálým čtenářům. Téma není pro slabší povahy." - Tato věta mě měla připravit na uříznutý prst či na co? Jo, z toho bych asi mohla mít trauma. Čekala jsem to horší, rozumějte lepší a ona to byla obyč romanťárna.

17.04.2018 3 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

MOŽNÝ SPOILER Moc pěkný dojemný příběh, v podstatě celý děj je o tom, jak z té šlamastyky ven a vůbec bych nečekala, že mě to bude tak bavit. Celé jsem to prožívala s nimi. Ashley byla skvělá, vtipná a Ben jednal s chladnou hlavou, nepanikařil. Nakonec jsem si taky pobrečela, uplně mě zavalil pocit úlevy, jak kdybych zachránila sama sebe. A ani bych tam nemusala mít tu romantickou linku.

17.04.2018 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Čekala jsem asi mnohem víc, vzhledem k tomu, jaký je tato knížka hit. Hodně dlouho jsem se nemohla začíst. Ta první část byla tak utahaná, nezáživná, přišlo mi, že se příběh vůbec nevyvíjí. Na dvousté stránce jsem si řiklala, že tomu dám ještě max padesát stránek a končím, naštěstí se to pak rozjelo, takže jsem dočetla. Knížce by určitě bodlo zkrácení o třetinu a pak by to možná byla ta bomba.

17.04.2018 3 z 5

Sladké nic Sladké nic Jamie McGuire

Hodně dlouhou dobu mi trvalo než jsem se začetla, už jsem pomalu chtěla knížku odložit, ale nakonec jsem vydržela a jsem za to ráda. Asi nic víc nenapíšu, protože nechci spoilerovat. Každopádně za sebe bych klidně tu první část zkrátila a dala v závěru ještě trošku víc prostoru pro Joshe.

26.03.2018 3 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Nejdříve jsem se nemohla začíst. Oba hlavní hrdinové mi moc nesedli. Nakonec se příběh přeci jen zajímavě rozjel i navzdory svým nesympatickým hrdinům a mě zajímalo, kdo za tím vším vězí. No a nakonec jsem byla zklamaná, tak nějak mi motiv té pomsty přišel nezajímavý a myslela jsem, že zatím bude vězet něco "víc".

03.01.2018 3 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Podle hodnocení a komentářů jsem měla vysoká očekávání a bála jsem se, že nakonec budu zklamaná. Naštěstí se tak nestalo. Bylo to super čtení. V rámci žánru jsem už dlouho takhle dobrou knížku nečetla. Svižné, čtivé, vtipné, trocha toho dramatu a dobře vykreslená chemie mezi hlavními hrdiny. Já jsem byla spokojená.

20.12.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Čekala jsem víc. Víc napětí, víc informací ohledně těch technických vymožeností, víc příběhu. Zajímavé to rozhodně bylo, stejně tak čtivé, ale pachatel a celkový závěr knihy překvapující nebyl. Vlastně celý vývoj příběhu byl takový jasný, předem daný a očekávaný. Ale ne, vlastně to bych lhala, charakter Emmy, který vycházel postupně najevo, mě přece jen trošku překvapil.

10.12.2017 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Poslední díl hodnotím o něco lépe než ten druhý. Kdo byl vrahem, tak to bylo celkem jasné od začátku. Ono moc na výběr, co se týká podezřelých, nebylo. Ale to mně zas až tak nevadilo, protože se primárně nejedná o žádný thriller. A zrovna ta krimi zápletka mě u knížky držela. Co mi teda vadilo značně, byla Ella a její chování, nad tím jsem nejednou kroutila hlavou a nakonec mi byla vyloženě protivná.

29.11.2017 3 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Říkám si, jestli jedna hvězda není ještě příliš. Nakonec jsem dost přeskakovala stránky, abych se dostala trošku k jádru věci, k nějakému tomu ději. A to mělo za následek, že jsem to měla přečtené v rekordně krátkém čase, tady to ale bohužel není kompliment.

30.10.2017 1 z 5

Tajné sestry Tajné sestry Amanda Quick (p)

Nebylo to špatné, ale... není to ono. Abych to uvedla na pravou míru, hledám "druhou" Sandru Brownovou a doufala jsem, že tady bych mohla uspět, ale jak píšu, není to ono. Tady to celé bylo hned jasné, jak to vlastně je. Nic moc mě tam nedokázalo překvapit a nemělo to tu jiskru. Ale možná od autorky ještě něco zkusím.

30.10.2017 3 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Začátek byl takový nijaký, moc jsem se nemohla začíst, ale nakonce musím knížku hodnotit vcelku kladně. Slušně se to ke konci rozjelo a i pár překvapivých momentů se našlo.

30.10.2017 3 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Bylo to skvělé. Příběh byl zajímavý, originální a hlavně vtipný, což jsem ani nečekala, že se u toho takhle nasměju. Jediné co bych vytkla, tak byl až moc zdlouhavý a natahovaný konec, ale jinak za sebe můžu doporučit.

14.08.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Napsané to bylo velice čtivě, ten styl se mi prostě líbí, to je asi jediný důvod, proč jsem to dočetla do konce. Jenže ten děj byl absolutně nezáživný. Miluji ho/nemiluji, odpustím mu/neodpustím, získám ji zpět - pořád kolem dokola až už to nudilo. No zachránil to zas ten konec. Protože co, protože jsem zvědavá bytost, tak asi půjdu i do dalšího dílu.

11.08.2017 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mě se to líbilo. Příběh byl dobře vystavěný, zvraty nebyly přehnané, ale nenápadně posouvaly příběh dál a dál. Dala bych i pět hvězd. ALE ten konec si mohla autorka odpustit. Pravděpdobně chtěla závěrem šokovat, ale mě akorát znechutila.

05.08.2017 4 z 5