technolog technolog komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Po trosku rozpacitem uvodu jsem se dokazal soustredit a udelat si poradek v kapitolach. Zacatl jsem se a konec me celkem pohltil. Neni to kniha ke ktere se budu vracet, ale nelituji tech tri dni s ni :)

26.03.2016 4 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Trochu jiná Divergence....

23.03.2016 2 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Pokud si clovek dokaze odmyslet, ze je to o pedofilii, tak jako pribeh napsano vyborne.

20.02.2016 4 z 5

Nejsem správný čtenář na to, abych ocenil hloubku těchto povídek. Snad jen Havran...

17.02.2016 2 z 5

Krakatit Krakatit Karel Čapek

Nekdy je proste jen dobre cist i ceskeho autora. nejsme az tak malinky narod.

12.02.2016 4 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Smutný popis našich dějin. Přijde mi až neskutečně blízky tento příběh, navíc ve světle dnešních dní. Můžu se jen zeptat, kdy se to bude znovu opakovat?

09.02.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Je muž ztracen, když začne číst knihy od Moyesové a líbí se mu? Asi ano :)

04.02.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Slabý děj, povrchní zápletka. Kniha nenadchla...

20.01.2016 3 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Přišlo mi to strašně smutné.

13.01.2016 4 z 5

Hora štírů Hora štírů John Flanagan

Budu čekat i na další díl....dobrá práce.

12.01.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Velmi dobre napsáno. Sem tam bylo dost technických úseků, ale na příběhu to nic neubralo. Natočený film se docela podobal knize až na mírné přepracování nakonec.

07.01.2016 4 z 5

Otroci ze Sokora Otroci ze Sokora John Flanagan

Opět skvělý příběh. Oceňuji, že autor vše vtěsnal do jedné knihy.

06.01.2016 4 z 5

Lovci Lovci John Flanagan

Opet jsme byl zcela spokojeny s vypravenim pribehu. Uz vim ze v jeho knihach nejde nic na prvni pokus.

18.12.2015 5 z 5

Nájezdníci Nájezdníci John Flanagan

Opet výborne napsáno. Nadruhou stranu se nemohu zbavit pocitu, ze kniha je podobna Hranicari..stejne prvnky..stejne postrehy...ale asi me stejne neprestane bavit.

16.12.2015 4 z 5

Vyděděnci Vyděděnci John Flanagan

Chvilku jsem si musel zvykat na nove postavy. Pak se dej rozebehl a musim rici, ez konec byl tak jak jsem u tohoto autora zvykly uzasny. Uz se tesim na pokracovani.

12.12.2015 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Je poznat, ze knihu pise jiny clovek...styl je ale pekny a da se docist na jeden zatah. Nnei v ni tolik prekvapeni a mrtvol, jako v puvodních knihach. Presto jsem ji rad cetl.

07.12.2015 4 z 5

Hadriánův val Hadriánův val William Dietrich

Nenadchla ale ani neurazila :)

19.11.2015 2 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Jeden z povedenejších dílů série. Do posledních stran knihy jsem byl přesvědčen, že to dopadne špatne a za to davám všechny palce nahoru :)

17.11.2015 5 z 5

Dieťa 44 Dieťa 44 Tom Rob Smith

Asi by se recenze měla psát s odtupem času po přečtení knihy. Ještě teď ve mě vřou emoce. Vzhledem k tomu jak blízko jsme byli před stejným režimem i u nás, mě děsí. Doporučuji číst i s tímto pohledem.

11.11.2015 5 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Důstojné zakončení celé série.

31.10.2015 5 z 5