Lovci

Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců. Posádku Volavky čeká nelehký úkol – najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích. Pronásledování vede po mohutné řece Dan a nebezpečným vodopádem až do opevněného města Raguza, které je nechvalně proslulým útočištěm pirátů a dobrodruhů. Má-li zde Hal uspět, musí věřit schopnostem své posádky a vyzvat Zavaka na souboj na život a na smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163564/lovci-dpU-163564.jpg 4.6334

Bratrstvo (3.)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

The Hunters (2012)

Kniha Lovci

otula

Hezké to bylo. A jsem rád, že autor uzavřel honbu za Zavakem a nedělá z toho téma na deset knih, takže nás čeká zase nějaké jiné další dobrodružství. Tak nějak čtu poslední dobou hlavně knihy pro děti a mám z nich větší radost, než z knih pro dospělé. Když jsem byl dítě, tak jsme četli mayovky, verneovky, či Marka Twaina, dnes je ten výběr mnohem větší a rozhodně to není na úkor kvality.

PhoebePollard

Hezké pokračování, i když je falanaganův skvělý humor po tolika knihách už torchu ohraný. Přesto je příběh čtivý a zahřeje na duši, když se člověk dívá na tolik špatných příběhů všude kolem.

žanda545
01.09.2018

Lovci byli zatím asi nejlepší ze série, ale to neznamená že další díly nebudou lepší
(nejspíš budou protože 2. díl byl lepší než 1. a 3. zase lepší než 2.). Je ale škoda že Flanagan přeskočil cestu zpátky. : ( Pravda je že ze začátku jsem se bála o Ingvara a strašně jsem si potom oddychla. Někde byla i hodně vtipná nejlepší byla asi óda na konci. Super knížka. : )

hurikan123
17.03.2018

supr kniha, nej byl závěrečný souboj. taky se mi hodně líbil Drtič a samozřejmě závěrečná oslava. přečteno za pár dní. chystám se číst další díly

kach_ni
23.01.2018

Naproti předešlým dílům mi u tohoto chybělo napětí. Zavak uniká, Volksvka ho stíhá. Objeví se překážka, nějak jí vyřeší a jede se dál.. trochu vlažné, ale čte se to rychle a snadno. Těším se na další díly. :-)

Gurus
07.11.2017

Tento díl byl o dvě třídy lepší než druhý a proto druhému dílu musím snížit hodnocení na 3/5. Lovci byli tak dobří jako Výkupné za Eraka nebo Císař Nihon-džinu. Příběh byl dobře vystavěný, kdy se často měnila prostředí a události. Navíc to nepůsobilo tak zmateně a nuceně jako druhý díl.
Epilog byl pak super až slza ukápla.
Výtky bych měl k překladu, kdy se z Rikarda stal Pikard a Pragha, kde zase zlobilo skloňování.
Dokonce jsem ani neměl tak silný pocit opakujících se přirovnání i když je pořád co zlepšovat :-)

marek1278
31.10.2017

Další skvělý díl a dobrodružství Hala a jeho posádky za nalezením andomalu. Skvěle jsem se bavil a těším se na další díly, jen škoda moc rychlého konce :)

Aniday
30.10.2017

super! i když malinko škoda, že autor úplně přeskočil zpáteční cestu... mohlo to být ještě zajímavější...