Lovci

Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců. Posádku Volavky čeká nelehký úkol – najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích. Pronásledování vede po mohutné řece Dan a nebezpečným vodopádem až do opevněného města Raguza, které je nechvalně proslulým útočištěm pirátů a dobrodruhů. Má-li zde Hal uspět, musí věřit schopnostem své posádky a vyzvat Zavaka na souboj na život a na smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163564/big_lovci-dpU-163564.jpg 4.6454

Bratrstvo 3.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

The Hunters, 2012

Kniha Lovci

vojta888

Znovu velmi dobrý díl . Líbilo se mi neustálé popichování Torna s Lydií.

Knihomolka223

Dobrá kniha, dobrá nápad. Klasický Flanagan - je to dobré, trochu čtivé, ale pecka to není. I tak se mi ale knížka líbila. Je zajímavé, jak Hal vždycky přijde z nějakým geniálním nápadem (s několika zapomenutými maličkostmi). Ale stejně mám nejradši Thorna.

Sariega
29.10.2020

další ze suprovích knih autora

ZuKo
24.10.2020

Po 3 dílech musím řici, že mě serie Bratrstvo baví mnohem více než než Hraničářský učen. Thorn mi přirostl k srdci a když ho srovnám s Haltem, tak jednoznačně vede.

Luigi1
13.10.2020

Při pronásledování piráta Zavaka se opět ukázalo jak je bratrstvo Volavek celistvé a bojovné

Dorota09
11.08.2020

Už se těším na další dobrodružství volavek. Skvělé zakončení mohu jen doporučit.

Ailee
28.05.2020

Co na konci prvního dílu začalo, se na konci třetího konečně dovršilo! A že to byla plavba! Bratrstvo je stejně dobré jako Hraničářův učeň. Už se těším na jejich další dobrodružství.

wir
02.04.2020

Tady asi stačí napsat jediné... Flanaganova klasika ... Kdo ho kdy četl a oblíbil si ho, pochopí.