Tammy11 Tammy11 komentáře u knih

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Zřejmě mě tady fanoušci knihy ukamenují, ale za mě teda fakt ne. Asi nejsem ta správná cílová skupina...

30.03.2024 2 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Krásné čtení, zhruba od poloviny knihy už se nešlo odtrhnout.

26.03.2024 5 z 5

Jednou se mi splní sen - Trochu deník, trochu cestopis: Nepál a Indie Jednou se mi splní sen - Trochu deník, trochu cestopis: Nepál a Indie Tereza Košnařová

Velmi čtivé povídání o Nepálu a Indii. Jednu jistotu mi tahle knížka dala: nikdy, ale opravdu nikdy bych nejela ani do jedné z těchto zemí.

20.02.2024 4 z 5

Kalmann Kalmann Joachim B. Schmidt

Půvabná kniha, pohlazení po duši.

05.10.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Uffffff! Dočteno se zatajeným dechem - ostatně jako celá kniha od první do poslední stránky. To se mi stává jen u knih Chrise Cartera. Takže Sam Holland: klobouk dolů!

10.09.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Krásný příběh. Jednu hvězdičku ubírám za zbytečně natažené pasáže věnované sexu, místy až přehnaně prvoplánové.

05.09.2023 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Nějak nechápu to pětihvězdičkové hodnocení. Kniha mě absolutně nebavila, kýčovitý příběh červené knihovny. Cca v polovině jsem to vzdala, to fakt nešlo.

30.07.2023 1 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

První polovina celkem dobrá, pak se to začalo natahovat a konec dost zbrklý. Jako čtení na dovolenou proč ne, ale nic víc.

23.06.2023 2 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Úžasně napsaný příběh, přečteno jedním dechem. Už první knížka Scarlett Wilkové mě uchvátila a tato se jí zcela vyrovná.

28.05.2023 5 z 5

Láska ve špičce italské boty Láska ve špičce italské boty Blanka Malá

Zklamání. Místy turistický průvodce (informace, které lze vyčíst z průvodců po Itálii), místy kuchařka s recepty italských pokrmů (lze vyčíst z mnoha italských kuchařek) a hlavně: banální příběh, navíc psaný jednoduchým slohem a jazykem. Od redaktorky coby autorky bych čekala víc.
Prostě "červená knihovna" jak vyšitá a ani přes velkou snahu nešlo dočíst. Sorry.

25.05.2023 1 z 5

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Úžasné čtení!

23.05.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Waw!!! Chris Carter je prostě jednička! Přečetla jsem vše, co od něho vyšlo a myslela jsem si, že už moc nemá čím překvapit. To jsem se teda šeredně spletla. Genesis jsem četla doslova se zatajeným dechem, napětí od první do poslední stránky. Konec naprosto nečekaný. Smekám!!!

16.03.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Krásný příběh, i když těžko uvěřitelný. Poslední kapitoly popisující soudní proces mi přišly zbytečně rozvláčné a natažené. Nicméně vykreslení hlavní postavy románu a popisy přírody mistrovské.

16.05.2022 4 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Uffffff! Čteno jedním dechem!

28.09.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Chris Carter - to je naprostá špička! Opět nezklamal.

15.12.2020 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Núďo...:-(

27.11.2020 1 z 5

Zimní voják Zimní voják Daniel Mason

Doba coronaviru nebyl ten správný čas na tuto knihu.... Nedočteno. Příliš depresivní v danou chvíli...

27.11.2020 2 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Úžasné čtení!

02.08.2020 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Trochu překombinované, hlavní padouch coby superman málo uvěřitelný, zbytečně natažené a styl vyprávění mi připadal spíše jako scénář k filmu než styl pro detektivku. Na knihu jsem se těšila, ale jsem těžce na rozpacích. Ke konci už jsem měla problémy ji dočíst.

10.07.2020 1 z 5

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Další knížka jako každá jiná... Všechno na jedno brdo.

10.07.2020 1 z 5