Taji Taji komentáře u knih

Radost - štěstí, jež pramení z nitra Radost - štěstí, jež pramení z nitra Osho

Jedna z mých nejoblíbenějších + Inteligence, Intuice, Tvořivost, Odvaha a Vědomí :-)

13.07.2015 5 z 5

Inteligence: Tvořivá odpověď na přítomnost Inteligence: Tvořivá odpověď na přítomnost Osho

Skvělý. Také doporučuji!

13.07.2015 5 z 5

Intuice – Vědění, jež přesahuje logiku Intuice – Vědění, jež přesahuje logiku Osho

Také doporučuji!

Život, láska, smích Život, láska, smích Osho

Osho byl takový sympatický vtipný parchantík ( myšleno v dobrém ), který mě vždy pobavil i uklidnil a v hodně věcech měl pravdu.

Santiniho jazyk Santiniho jazyk Miloš Urban

Podle mě o něco horší než Stín katedrály, ale šlo to.

13.07.2015 4 z 5

Stín katedrály Stín katedrály Miloš Urban

Moje první kniha od Urbana a skvělá, tajemná atmosféra, sympatický hrdina, zkusím i další knihy.

13.07.2015 5 z 5

Věda mistra Leonarda - Pohled do mysli velkého renesančního génia Věda mistra Leonarda - Pohled do mysli velkého renesančního génia Fritjof Capra

Tao fyziky mě přivedlo k další knize od Capry. Pro mě jako pro fanynku Leonarda da Vinci to je skvost. Tak teď by to chtělo přečíst ještě Bod obratu.

Tao fyziky Tao fyziky Fritjof Capra

Tak to mě úplně dostalo. Proč vlastně dělat tak tlustou čáru mezi vědou a východním myšlením.

Posel Posel Markus Zusak

Nádherná a velmi dobře napsaná kniha, už dlouho jsem se tak nezasmála. K tomu všemu poučný příběh s hloubkou.

Boží blud Boží blud Richard Dawkins

Ne, že bych se vším souhlasila, ale i tak považuji za vynikající knihu

Největší show pod Sluncem Největší show pod Sluncem Richard Dawkins

Skvělé, nádhera ! Výborná kniha na téma evoluce.

Magie a manipulace mysli Magie a manipulace mysli Derren Brown

Tak tato kniha vůbec nebyla špatná, dlouho jsem ji odkládala, protože ani pořad v TV mě nezaujal, ale odnesla jsem si nějaké pomůcky na zlepšení paměti, řekla bych, Derren je fakt chytrý člověk, ovšem jeho druhá kniha Vyznání iluzionisty, tak tu jsem ani nedočetla.

13.07.2015 3 z 5

Vyznání iluzionisty Vyznání iluzionisty Derren Brown

Zklamání :-(

13.07.2015 2 z 5

Pod maskou smích Pod maskou smích Jarmila Loukotková

Toto jsem četla už před nějakou dobou a byla jsem nadšená, jak tady vidím ty komentáře, že to někteří nedočetli, tak to zkusím ještě jednou, třeba po letech změním názor,....Ale neee, to není možné, to snad u Loukotkové ani nejde :-D

Navzdory básník zpívá Navzdory básník zpívá Jarmila Loukotková

Nádherná kniha, která si zaslouží číst opět a opět :-D

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Zajímavý svět, inteligentně a vtipně napsáno, prostě bomba , první díl určitě nezklamal.

Lehké fantastično Lehké fantastično Terry Pratchett

V oblíbenosti bych ji zařadila až za první díl.

12.07.2015 4 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Jedna z nejlepších knih, jaké jsem kdy četla. První od Murakamiho a od té doby čtu téměř všechny jeho knihy. Můj oblíbenec :-D

Cit slečny Smilly pro sníh Cit slečny Smilly pro sníh Peter Høeg

Vynikající příběh, sympatická hrdinka, napínavý příběh.........Hoega zbožňuji :-D

Duna Duna Frank Herbert

Povinnost pro všechny sci-fi fanoušky.