Szigeti Szigeti komentáře u knih

Potkan Potkan František Kozmon

Musím uznať super kniha. Som milo prekvapený dynamikou, napínavosťou a prekvapením s rozuzlenia. Nevedel som sa odtrhnúť od knihy. Je to iné ako Dán, popr. Šloser. Vynikajúce. Idem do ďalších dielov.

21.04.2024 5 z 5

Reminiscence Reminiscence Dominik Dán

Super. Trochu viac politiky ale inak super. Stále vo forme.

29.03.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Zo začiatku rozpačité, ale potom sa to rozbehlo obvyklým tempom. Za mňa dobré, ale úprimne Erika ani Kate to nie je. Štýl typický, ľahko čitateľný.

21.03.2024 4 z 5

Ja parkáč Ja parkáč Ľubo Dobrovoda

Smial som sa aj plakal. Plakal som pri posledných kapitolách. Bolo mi ľúto, že bol už koniec.

02.03.2024 5 z 5

Flotila zatracených Flotila zatracených J.S. Dewes

Fajn super, niektoré pasáže trochu rozvláčne. Možno o 200 strán menej a bolo by to dokonalé. Teším sa na 3. diel.

31.12.2023 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Robin ma se*ie aj naďalej. Vo vzťahu ku Cormoranovi stále ako pubescent. Inak moc dobré. Chcelo by to menej "omáčky".

28.12.2023 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Príbeh skvelý. Rozuzlenie na jednotku, ale Robin ma svojimi úvahami o "citoch" ku Cormoranovi štve. Fakt sa správa ako kr**a. Pardon, nič v zlom.

01.12.2023

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Milá Helen, už pri prvej "dokonalej" som napísal, že ste väčší magor ako Dr. King, ale záverom tejto ste ma úplne dorazili. Inak skvelá séria. Počúvané ako audioknihy.

03.11.2023 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

(SPOILER) Super čítanie. Niekedy som mal pocit, že Helen Fieldsová je väčší magor ako Dr. King. Taký Carter v sukni. Teším sa ďalej.

14.07.2023 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Dobrá, napínavá, zlý koniec (smutný). Niektoré opisy sú veľmi zdĺhavé a menej strán by asi pridalo dynamiku. Inak ok. Audiokniha

09.11.2022 4 z 5

Mačacia stopa Mačacia stopa Dominik Dán

Bolo to mňam!

Elementární částice Elementární částice Michel Houellebecq

Skvelé. Odporúčam čítať alebo počúvať v psychickej pohode.

To na tobě doschne To na tobě doschne Ivan Kraus

Audiokniha. Super, Jan to pekne precítil.

21.09.2022 5 z 5

Mrazík s pendrekem v ruce: Proč je současné Rusko takové a proč nemůže být jiné Mrazík s pendrekem v ruce: Proč je současné Rusko takové a proč nemůže být jiné Alexandr Mitrofanov

Naozaj sila. Desivé čítanie. Držím palce pri ďalšej ceste.

Priveľa podozrivých Priveľa podozrivých Václav Neuer

Každým dielom lepšia:)

Ve stínu slunce Ve stínu slunce Jakub Mařík

Príjemná, ľahká sci-fi oddychovka s detektívnym príbehom. Dobre sa čítala. Idem na 2.

21.05.2022 5 z 5

Donbas: Svadobný apartmán v hoteli Vojna Donbas: Svadobný apartmán v hoteli Vojna Tomáš Forró

Čítal som so zatajeným dychom. Perfektná reportáž osvetľujúca dianie na Ukrajine a zmýšľanie jej obyvateľov. Ďakujem Tomáš.

16.05.2022 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Nesklamala, teším sa na 4 a 5.

Faja Faja Petra Stehlíková

Veľmi dobré, málinko slabšie ako 1. ale inak "mňam"

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Super, bavil som sa. Veľmi dobre napísané.