Sussanah Sussanah komentáře u knih

Temná je noc Temná je noc Meg Cabot

Celá série Mediátor je to nejlepší, co jsem kdy četla! Taky jsem si podle knih vytvořila svou přezdívku =)

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Navnazena první knihou pustila jsem se i do druhé. A ani ta mě nezklamala! =)

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Kniha mě velice a velice mile překvapila! V době plné blýskavých upírů je tohle něco jiného a neuvěřitelně osvěžujícího! =) Všechno v knize je zajímavé, každá informace má svůj důvod. Rozhodně stojí za přečtení =)

Pekelný advent Pekelný advent Jan Sviták

Kdo nevěří na pohádky pro děti, měl by si tohle rozhodně přečíst! =)

Čertovo kopyto Čertovo kopyto Jan Sviták

Velice čtivý a zajímavý příběh! =) Je to o přátelství a odvaze, o které jste sami ani nevěděli, že je v sobě máte =)

Šepot Šepot Isabel Abedi

Od začátku do poloviny jsem si říkala, jak se kniha docela dobře vyvíjí, ale konec mě trochu zklamal. Mám z knihy pocit, že zdaleka nebyl využit všechen potenciál příběhu. Ale to, co bylo napsáno, se mi líbilo =)

08.01.2012 3 z 5

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Naprosto syrový a oteřvrený příběh, který překvapuje každým slovem a jestli je to skutečně tak, jak se píše, tak je to opravdu drsné. K přečtení doporučuju.
Líbí se mi i grafická úprava ´=)

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Kniha a film jsou dva různé příběhy. Osobně jsem se nevyhnula myšlence na filmového Atreje při čtení knihy, ale i bez něj by mi kniha přišla daleko lepší než film.
Knihy jsou prostě knihy =)

Cyrano de Bergerac Cyrano de Bergerac Edmond Rostand

Je to to nejlepší, co jsem četla. Tenhle příběh mě velice ovlivnil a můžu ho jenom doporučit.

Calvin a Hobbes Calvin a Hobbes Bill Watterson

Oni dva jsou dvojka k následování =) Ukázková představivost a návod na řádné dětství =)

Pomsta hlídaných Pomsta hlídaných Bill Watterson

Je to pořád skvělé! Doufám, že se můžeme těšit ještě na další pokračování =)
Mimochodem, je to trochu antikoncepce a velké lákadlo sestrojit stroj času a vrátit se do vlastního dětství =D

Poděsové z jiný planety Poděsové z jiný planety Bill Watterson

Tohle se nečte, to se prožívá! Jsou to skvělé momentky ze života =)

Pod postelí něco slintá Pod postelí něco slintá Bill Watterson

Jako první jsem zmerčila tenhle díl, ale muž mi je kupuje postupně a je to pořád skvělé! Každý by měl mít takového Tygra =)

Vzhůru na Yukon! Vzhůru na Yukon! Bill Watterson

Dokonalý záznam dětství takového, jaké si všichni přejeme =)

Vezmi černou slepici Vezmi černou slepici Andrzej Pilipiuk

Povídka Titanik mi přišla už krapet přitažená za vlasy, nicméně i s touto knihou jsem byla rychle hotová. Ve smyslu takovém, že se velmi dobře čte ;)
Opravdu mi není jasné, kam autor chodí na ty neustálé nečekanosti a překvapivosti =) Klobouk dolů!

08.01.2012

Kroniky Jakuba Vandrovce Kroniky Jakuba Vandrovce Andrzej Pilipiuk

Manžel Vandrovce miluje a prý, že si ho musím taky přečíst. První knihu jsem musela, ale další už jsem sama chtěla. Nečekaný styl psaní, překvapivé zvraty v příbězích. Je to něco, co jsem před Vandrovcem moc nezažila =)

Čaroděj Ivanov Čaroděj Ivanov Andrzej Pilipiuk

Vandrovec mě nikdy nepřestane překvapovat nečekanými zvraty. Je to kniha pro odvážné a zmlsané čtenáře, kteří si myslí "už mě nic nepřekvapí". Vandrovec totiž překvapí!
Možná se divíte, proč jsem tedy dala "jen" 4 hvězdičky. Je to proto, že někdy mi to překvapení přijde trochu násilné... Nicméně je to tak jeden případ ze sta ;-)