Vzhůru na Yukon!

Calvin a jeho plyšový tygr Hobbes jsou zpátky. Jejich plány a cíle jsou obrovské, ale v cestě jim stojí spousta překážek. Učitelé, rodiče, Susie Derkinová, mutanti pod postelí, špatně fungující stroje času, transmutační pistole a pak hlavně ta obtížná, otravná věc zvaná realita. Ale s pomocí tygra a fantazie se dá pokořit i ta. Třetí sborník příběhů Calvina a Hobbese, jedněch z nejslavnějších stripových postav. Filozofie a destrukce, to všechno v jednom balení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/57_/57297/calvin-a-hobbes-vzhuru-na-yukon-jVA-57297.jpg 4.954

Calvin a Hobbes (3.)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Crew

Yukon Ho! (1989)

Kniha Vzhůru na Yukon!

martinstefko
20.02.2017

Život je krásný i se všemi jeho nástrahami. Komiks "Calvin a Hobbes" mi tohle připomíná s každým stripem a já jsem za to nesmírně rád. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/02/1376-calvin-hobbes-3-vzhuru-na-yukon-100.html

trudoš
22.06.2016

„Po týhle dovolený budeme potřebovat dovolenou.“
Jednoduše geniální. Stripy Billa Wattersona hrají všemi barvami dětství, od absolutního nadšení veškeremstvem po trudomyslné pochopení skutečného běhu věcí. Je vtipný, ale ne křečovitě, je chytrý, ale ne přemoudřele. Ovšem jeho největším darem je cit pro vystihnutí neskutečně živé fantasie vypovídající o hravé nevinné duši. Až občas zarazí, že za tím vším stojí dospělák. Postřehy navíc vycházejí ze skutečného života, a i když se to může zdát často přestřelené, s realitou všedního dne mají společného víc, než by jeden do karikatury řekl. A čím jsem starší a sleduju vývoj vlastních dětí, tím víc zjišťuji, že komiksy s Calvinem a Hobbesem v důsledku obsahují vše, co skutečně potřebuji znát k životu.

hroubek
23.10.2015

Calvin a Hobbes se mi dostávají pěkně pod kůži a královsky mě baví a dojímají. Watterson je nesmírně talentovaný a má perfektní cit pro dětskou fantasii.

Kapis
09.03.2014

Tak jsem se po dlouhé době dostal zpátky k těmto dvěma výlupkům, tedy jednomu s plyšákem, a vždy před spaním jsem si dal v posteli pár stripů na lepší spaní. Občas mi však naopak spaní zarazila děsivá představa, že se nám už brzy narodí něco podobného a spaní jako takové, tedy přirozená fyziologická obnova sil bude už jen příjemná vzpomínka. Celkově jsem se příjemně pobavil i poděsil a dávám cca 85% a přidávám neanarchisticky, nelevičácky, naprosto neutrálně 4...zlaťoučké penízky v kapsišce, ale kuš...hvězdičky:-)

Sussanah
08.01.2012

Dokonalý záznam dětství takového, jaké si všichni přejeme =)

Ruw
03.02.2011

Já chci taky mít plyšovýho bláznivýho Tygra!
Doporučuji všem, co už si připadjí být příliš dospělí a zapomenuli na to jaké to bylo, když byli dětmi.