Styblice Styblice komentáře u knih

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Moc jsem se těšila na pokračování a stejně jako první díl hodnotím i tento druhý plným počtem hvězdiček. Ubylo sice erotických scén, ale o to více bylo děje.Těším se na pokračování!

04.01.2014 5 z 5

Kniha je úžasná ! Skvěle a logicky vyvrací všeobecně známé mýty, recepty jsou skvělé a jednoduché! Opravdu jediná kniha o jídle, kterou potřebujete ????

28.12.2020 5 z 5

Fitness pro ženy - anatomie Fitness pro ženy - anatomie Fréderic Delavier

Super pro fitness začátečnice. Vše je hezky vysvětleno, popsáno a ilustrováno :)

07.10.2018 5 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Nádherný, bohužel smutný příběh. Klidně si knihu za pár let přečtu znovu.

24.08.2016 5 z 5

Nemocnice, aneb bolnica Nemocnice, aneb bolnica Marta Bednářová

Můžeme být rádi za to, jaká je dnes doba..

24.08.2016 3 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Velmi zajímavá kniha, která se rychle čte. Byla to má první kniha, kterou jsem od autorky četla, ale určitě si přečtu i další.

24.08.2016 4 z 5

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

Nenáročná kniha s příběhem ze života..

24.08.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Úžasný thriller plný napětí! Vyprávění z pohledu tří osob bylo zajímavé, hlavně alkoholičky. Četla jsem až do dvou do rána, jelikož bych asi neusnula, kdybych nezjistila vraha. Čtyři hvězdičky dávám kvůli konci. Měl velmi rychlý spád a bylo to už tak nějak předvídatelné.

08.01.2016 4 z 5

Se(x)znam Se(x)znam Joanna Bolouri

Podle názvu jsem si říkala,co to bude za "ptákovinu", ale byla jsem mile překvapena. Skvělá oddechovka :-)

04.01.2016 4 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Kniha mi byla doporučena knihovnicí, ale bohužel mne tolik nezaujala. Po polovině mi to přišlo zamotané a celkově to byla nuda. Jsem zvyklá na trochu jiný "drive" stylu Nesbø.

02.01.2016 3 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Obrovské zklamání.. alespoň pro mne. Chyběla mi nějaká "větší" zápletka. Přišlo mi, jako by se celou knihu nic nedělo. Samozřejmě se to nedá rovnat s Harrym, ale musím dát pouze dvě hvězdy.

28.12.2015 2 z 5

London Road London Road Samantha Young

První díl bych hodnotila kladněji, ovšem ani druhý díl nezklamal. Čekala jsem více erotiky,ale příběh se mi líbil. Nejvíce cením propojení všech dílů, avšak každý má jiné hlavní postavy. Určitě si ráda přečtu i Jamaica Lane :)

26.08.2014 4 z 5

London Boulevard London Boulevard Ken Bruen

Zajímavé čtení, hodně zvratů, na konci velké překvapení. Přečetla jsem za dva dny.

14.04.2014 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Zajímavý příběh, zajímavé prostředí, krásně napsáno. Četla jsem až po písečném muži, tak že se mi alespoň trochu osvětlila událost s jeho manželkou a dcerou. Opět jsem netušila, kdo za vším stojí a musela jsem číst dál. Těším se až si přečtu první dvě detektivky od manželů :)

20.02.2014 5 z 5

Dobré ráno, Harri Dobré ráno, Harri Stephen Kelman

Kniha vyprávěná dítětem se čte opravdu krásně. Česný, kdo sní bonbon, ten umře a chudák žralok vlastně nikdy nespí. Celou dobu jsem doufala, že kniha neskončí tak, jak jsem čekala. Bohužel marně.

15.02.2014 4 z 5

Kompletní průvodce líbáním Kompletní průvodce líbáním Nick Fisher

Hodnotím zpětně z pohledu 13ti leté slečny, která zatím líbání nezažila na vlastní kůži. Knížka samozřejmě líbat nenaučí, ale pro slečny je určitě vhodná a něco málo se aspoň dozví :)

11.02.2014 3 z 5

Memento Memento Radek John

Trošku jsem se ztrácela v časových liniích, přesto se mi kniha líbila a zaujala mne. Radka Johna osobně moc nemusím díky jeho působení v politice, ale knihu jsem přečetla jedním dechem a doporučila jí dále.

11.02.2014 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Jako první jsem viděla film a musela jsem si knihu přečíst. Kniha se mi líbila mnohem více, jelikož jsem se po filmu dozvěděla spoustu dalších a důležitých informací, které jsem ve filmu postrádala. Drsný, ale pravdivý příběh, z kterého zamrazí. Přečteno jedním dechem, ale na vlastní kůži bych to nikdy nechtěla zažít!

11.02.2014 5 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Drsné, ale pravdivé. Četla jsem k maturitě a přečetla jsem ji jedním dechem. Je to síla, co s člověkem udělá alkohol a změní život na vždy.

11.02.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Některá nekonečna jsou větší než jiná. Úžasný a dojemný příběh dvou zamilovaných teenagerů. Smích se střídal se slzami, přečteno jedním dechem! Těším se na filmové zpracování v červnu :)

06.01.2014 5 z 5