Stanas513 Stanas513 komentáře u knih

Žijte v hojnosti - Proč stačí být takoví, jací jste Žijte v hojnosti - Proč stačí být takoví, jací jste Belinda Grace

Osobnostní vývoj člověka nezáleží na movitých věcech, ale na vnitřním hodnocení sama sebe.

19.09.2021 3 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Upíří "romantika" , dobře se to četlo.

18.09.2021 4 z 5

Zkáza Zkáza Michael Palmer

Aktuální téma, určitě se mi četlo velice dobře.

15.09.2021 5 z 5

Faraonovo tajemství Faraonovo tajemství Clive Cussler

Krásné dobrodružství, líbí se mi styl psaní, vidím to před sebou jako ve filmu...

01.09.2021 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Wow, tak tahle knížka mě dostala. Když člověk pomyslí na to, jak by to mohlo skončit ve skutečnosti, běhá mu mráz po zádech (a ne poprvé...)

31.08.2021 5 z 5

Zuřivý tajfun Zuřivý tajfun Clive Cussler

Akce a napětí, prostě hezké počtení. I když čtu spíš thrillery, dobrodružství tohoto typu se mi také líbí.

25.08.2021 5 z 5

Pět základních životních otázek Pět základních životních otázek James E. Ryan

Zajímavé otázky pro cestu životem ve správném směru.

20.08.2021 4 z 5

Ďábelské lebky Ďábelské lebky Jason Dark (p)

Tak jsem se těšila na tyhle hororové rodokapsy, ale nějak mě to začíná unavovat. Asi si dám na chvíli oddych.

17.08.2021 3 z 5

Městečko Resolution Městečko Resolution Robert B. Parker

Opět přečteno jedním dechem a s úsměvem na rtech. Moc se mi to líbilo a mrzí mě, že už pan Parker nic podobného nenapsal...

15.08.2021 5 z 5

Appaloosa Appaloosa Robert B. Parker

Knihu jsem si půjčila proto, že ji napsal můj oblíbenec R.Parker. Nikdy jsem si na kovbojky nepotrpěla, ale u tohoto dílka jsem se neskutečně bavila. Způsob psaní je stejný jako u Parkerových thrillerů, ale tady mohl trochu popustit uzdu fantazii a proto se mi to moc líbilo.

15.08.2021 5 z 5

Prst na spoušti Prst na spoušti T. Jefferson Parker

Trochu starší román na způsob thrilleru. Má to děj, zápletka je také slušná, možná trochu rozvláčnější popisování situací, ale ano, dá se číst.

13.08.2021 4 z 5

Hlad Hlad John Creasey

Nějak tak psal můj brácha jako teenager. Očekávání nějaké super akce a nakonec vlažný konec. I když něco takového bych také zažít nechtěla.

09.08.2021 3 z 5

Sucho Sucho John Creasey

Svět bez vody si neumím představit. Navíc mám ne zrovna dobrou vlastnost do všeho se hrozně vžít a také začínám mít strach. A co ještě, a to je fakt - sousedi začali právě dnes kopat studnu!!! :-)

03.08.2021 3 z 5

Psanci z L.A. Psanci z L.A. T. Jefferson Parker

Příběh trochu zmatený, nejsem si jistá, jestli by toto bylo možné ve skutečnosti. Ale stále je to jenom příběh. Za přečtení určitě stojí.

02.08.2021 3 z 5

Kamarádi zvířátka Kamarádi zvířátka Jiří Žáček

Knížku jsme koupili pro dvouletou vnučku a myslím, že se jí bude líbit. Zvířátka jsou jako živá a říkanky jsou hezké.

31.07.2021 5 z 5

10 tipů, jak prodloužit život o 10 let 10 tipů, jak prodloužit život o 10 let Bertil Marklund

Takové obecné povídání, které všichni známe, ale málokdo využíváme tak, abychom byli opravdu fit.

31.07.2021 4 z 5

Vražedné podezření Vražedné podezření Robert B. Parker

Knihy Roberta Parkera prostě miluju. Jeho postavy mají zvláštní styl humoru, u kterého se vždy neskutečně pobavím. Knihu jsem přečetla téměř jedním dechem a určitě doporučuji milovníkům detektivních příběhů.

28.07.2021 5 z 5

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

Docela jsem se dobře bála. Po přečtení jsem měla pocit, že mi v baráku taky chodí duchové... Jak už psal někdo níže: je to King, ale King to není. Určitě je to ale pěkné čtení.

26.07.2021 5 z 5

Potopa Potopa John Creasey

Tak první díl této trilogie se mi zatím moc líbil. Uvidíme, jak se bude odvíjet další: Sucho.

22.07.2021 5 z 5

Umění stárnout Umění stárnout Wilhelm Schmid

Tak jsem z této knížky docela zklamaná. Čekala jsem nějakou podporu do dalšího života, trochu nové energie, ne odevzdání se nevyhnutelnému. Ne, abych začala sepisovat závěť a připravovala svůj nekrolog. A to je autor Němec. Všeobecně je známo, že německý důchodce na jaře sbalí karavan, odjede do jižních krajů a vrací se až na podzim. Prostě si užívá života. A já se mám spokojit se vzpomínkami? Smířit se s tím, co bylo? Asi ještě nejsem dost stará...

21.07.2021 3 z 5