Stanas513 Stanas513 komentáře u knih

Vy jste placebo Vy jste placebo Joe Dispenza

Četba určitě dost náročná, vyžaduje hodně přemýšlení. Zkusím se podle ní řídit.

03.05.2021 5 z 5

John Sinclair - Na stopě hrůzy: Nevěsta vampýrů John Sinclair - Na stopě hrůzy: Nevěsta vampýrů Jason Dark (p)

Při čtení tohoto žánru se mi dobře usíná :-)

26.04.2021 4 z 5

Síť démonů Síť démonů Jason Dark (p)

Četba mi připomíná spíš filmy ze šedesátých let. Ale čím dál tím víc se do celé řady dostávám právě proto, že není nouze o akci. Sešity se čtou velice rychle, každý den je možné přečíst jeden. Mám se na co těšit.

19.04.2021 4 z 5

Dcery pekla Dcery pekla Jason Dark (p)

Malinko hrůzostrašné čtení na dobrou noc :-) Beru to opravdu jako úsměvný horůrek.

17.04.2021 4 z 5

Hřbitov upírů Hřbitov upírů Helmut Rellergerd

Zábavné čtení.

15.04.2021 4 z 5

Křik démona Křik démona Helmut Rellergerd

Oddechové čtení na dobrou noc :-)

14.04.2021 4 z 5

Márnice hraběnky L. Márnice hraběnky L. Helmut Rellergerd

Trocha hrůzy, trocha napětí, zábavné čtení pro milovníky strašidelných příběhů.

11.04.2021 4 z 5

Doktor Satanos Doktor Satanos Helmut Rellergerd

I když trochu děsivé, přesto čtivé.

08.04.2021 4 z 5

Telefon do záhrobí Telefon do záhrobí Helmut Rellergerd

Jak už jsem předeslala, dobré čtení před spaním :-)

01.04.2021 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Poněkud morbidní čtení, ale poutavě napsané. A zase se musím zamyslet nad možností, co kdyby to takhle opravdu někdy na světě dopadlo? Rozhodně se už těším na druhý díl a budu shánět třetí...

18.03.2021 5 z 5

Pravidlo pěti vteřin Pravidlo pěti vteřin Mel Robbins

Určitě je tato knížka vynikající čtení pro lidi, kteří si sami moc nevěří a chtějí se trochu pohnout dopředu ve svém životě.

10.03.2021 5 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Knihu jsem dostala k Vánocům a stále ji odkládala (odložená odměna je nejlepší). A když už jsem byla řádně natěšená, dá se říct, že jsem ji přečetla jedním dechem. King je prostě Král a můj NEJ autor. Nevím, jak to dělá, ale umí čtenáře udržet ve stálém napětí. Člověk si nedá pokoj, dokud tu knihu nedočte - a pak truchlí, že už je konec... Mám opět hodně o čem přemýšlet.

10.03.2021 5 z 5

Zlatý skarabeus (3 povídky) Zlatý skarabeus (3 povídky) Edgar Allan Poe

Jako všechny knihy od E.A.Poea se mi i tato líbila. Krátká, ale čtivá. A možná by se hodila i do letošní Výzvy.

07.03.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Jak jsem se na knihu těšila, tak mě docela zklamala. Je fakt, že jsem pořád před sebou viděla ty postavy z filmu a tak to bylo fajn, ano, paní Tichá mi tady seděla dobře...

04.03.2021 3 z 5

Geneze Geneze Robin Cook

Právě jsem dočetla a opět jsem byla nadšená. Pan Cook mě nezklamal. Do konce jsem byla napnutá a divila jsem se, jak to, že takoví machři forenzní patologie nepostřehli náznaky souvislostí případů. Kniha se mi moc líbila, rozhodně doporučuji k přečtení.

02.03.2021 5 z 5

Noc hrůzy Noc hrůzy Jason Dark (p)

Několik dílů Johna Sinclaira jsem četla už kdysi, ale teď jsem si sehnala celou řadu e-knih a tak se na to docela těším, jak píše @Zewotanus níže - bude to hezké čtení před spaním...

01.03.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Knihu jsem si stáhla tady z Databáze, byla jsem zvědavá, protože je to O.Wilde. Hodnotit nebudu, pouze napíšu komentář. Nejsem ani žádná puritánka ani vyznavač porna. Zpočátku jsem si říkala, že je to takové úsměvné porno z 19. století, ale zhruba v polovině mi přišla na mysl kniha Šedesát odstínů šedi a ptala jsem se sama sebe, jestli se autorka neinspirovala tady...Nedivila bych se, že toto dílko bylo i zakázané...

26.02.2021 2 z 5

Geneze Geneze Robin Cook

Sarrah: Knihy z uvedené série mají společné hlavní postavy, ale každý příběh je o něčem jiném. Není problém, abyste si pořídila rovnou tuto knihu. :-)

25.02.2021 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zpočátku jsem se nemohla začíst, ale pak to vzalo nějaký rychlý spád a včera večer v jedenáct jsem dočetla. Fakt se mi kniha moc líbila, vzrušující čtení, pořád jsem byla napnutá, jak se hrdinka vyrovná se svou složitou životní situací a rozmotá i záhadu okolo "Té před ní". Rozhodně doporučuji.

25.02.2021 5 z 5

Infekce Infekce Gary Birken

Thrillery z lékařského prostředí čtu moc ráda. Řekla bych, že např. od McClura a Cooka mám přečteno asi vše, co tady vyšlo. Toto dílo považuji za slabší odvar těchto velikánů. Příliš mnoho postav, které zdánlivě ani nesouvisí s příběhem. Zápletka zajímavá, určitě by stálo za to, rozvinout trochu do hloubky. Ale ještě si dám šanci a přečtu si další román od Garyho Birkena a uvidím.

20.02.2021 4 z 5